TELICKANEMECKO
11.2.2021
Kategorie: Společnost

Lobbista Telička by nás po 80-ti letech zase rád viděl pod německou správou

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Jana MarkováTo že si Češi vládli sami už příliš dlouho, si zřejmě myslí probruselský exkomunista a bývalý europoslanec Pavel Telička.

Jak jinak si vysvětlit výrok, že je na čase předat správu naší země Německu. Pod záminkou koronaviru a tentokrát pro změnu na vlastní žádost. Cituji: „8x větší Německo nemá za včerejšek ani polovinu nových případů, co Česko. Načase požádat Německo o pomoc. Ne s lůžky, ale s celkovou správou.“ Toť včerejší vyjádření pana Teličky na Twitteru v plném znění.

Musím za sebe říct, že ve mě vyvolává pocit, který bych jen s největším sebezapřením nazvala pouze rozporuplný. A také otázky. Otázky za koho tedy vlastně „kopou“ naši poslanci v Evropském parlamentu? Za koho lobboval pan poslanec Telička, když vyjednáním násobně menších dotací než třeba Polsko v podstatě pohřbil naše polistopadové zemědělství ? V čím zájmu jedná paní Jourová, která nás v rámci svého postupu a „boje proti dezinformacím“ hodila přes palubu už dávno? Kolik z těchto poslanců se skutečně postavilo za zájmy České republiky v EU a nikoliv za zájmy EU v České republice?

Podívejme se na současné Německo a na to, co by nás s největší pravděpodobností čekalo. Ekonomicky zničující politika Green Dealu, která znamená mimo jiné likvidaci automobilového průmyslu a současné podoby naší energetické soustavy. Přijímání a samozřejmě financování nikdy nekončícího přílivu nelegálních migrantů. Stále více a více posilující vliv LGBT…XYZ lobby a různých neomarxistických politických neziskovek. Stále dvojí kvalita potravin a pokorně zůstat odpadkovým košem Evropy. Utahování šroubů cenzury a naprostá eliminace jiných názorů, než těch progresivních. Stali bychom se ještě více jen levnou pracovní silou do zahraničních montoven. A spousta dalších bezvadných věcí, které by se po nás chtěly již víceméně samozřejmě. A podle pana Teličky bychom si zřejmě na demokracii už ani nehráli a rovnou bychom odevzdali všechnu moc do rukou nějakého protektora. Pro jistotu.

Možná zde existují lidé, kterým to imponuje a z nějakých důvodů by toto zřízení vítali. Já mezi ně nepatřím. Jsem totiž přesvědčená, že nikdo jiný než my v našem zájmu jednat nebude. O našich věcech si máme rozhodovat my tady v České republice. A mají o tom rozhodovat právě jen ti lidé, kteří zde dlouhodobě žijí, spojují s ní svou budoucnost, a kterých se to bezprostředně týká. Ne nikým nevolení úředníci v Berlíně, v Bruselu, nebo jinde za našimi hranicemi. Od toho tady máme naše instituce a naše demokratické volby.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 533 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
62 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)