nepoktrump
9.11.2016
Kategorie: Společnost

Levicoví extremisté protestují proti Trumpovi. Hoří popelnice i auta, rozbíjejí se výlohy

Sdílejte článek:

SMK

Maskovaní mladí lidé s vysokým počtem cizinců protestují v ulicích proti výsledkům prezidentských voleb – tedy proti Donaldu Trumpovi. Média jim říkají „studenti“ a pyšně ukazují jejich pochody se zamaskovanými obličeji a zápalnými zbraněmi. V ulicích některých měst hoří auta. Účastníků jsou stovky.

prttr
„Nemůžeme jen nečinně přihlížet a nechat rasistu a sexistu, aby se stal prezidentem,“ řekl médiím student Adam. Demonstrace ohlásilo několik měst v Kalifornii.

nepokoje-proti-trumpovi

nepokoje-proti-trumpovi-2

Maskovaní lidé v kapucích s podílem cizinců vypadají spíše jako levicoví extremisté. Údajní studenti pálí popelnice, vozy a rozbíjejí výlohy. Doufáme, že opravdoví studenti by svůj nesouhlas neprojevovali jako extremisté.

ZDROJ: stop-multikulti.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 54 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.