head-196541_960_720
15.1.2016
Kategorie: Společnost

Když se “xenofobní rasistické lži” stanou hrůznou realitou

Sdílejte článek:

RED/ZDENĚK KOŘISTKA 14|01|2016

Bývalý poslanec komentuje imigrační invazi: Tak konečně to prasklo…LEŽ se dá krátkodobě prosazovat, ale ne napořád. Již více jak rok jsme byli každodenně přesvědčování, že nelegální migranti jsou pro Evropu přínosem, že to jsou vzdělanci, kteří Evropu obohatí svojí prací, že nemají nic společného s terorismem, že jejich kriminalita je zcela v normě běžných statistik, že neexistují tzv.no-go zóny s právem šaría, že jejich začleňování do evropské společnosti nebude problém atd.…Těch lží bylo tolik proto, aby běžný občan neprotestoval, a islamisty vítal. Jenže realita – PRAVDA je zcela opačná, a ti, kteří říkali pravý opak, jsou ještě i dnes nálepkování slovy „xenofob, extrémista, fašista …“

Mainstreamová média, veřejnoprávní televize i rozhlasy ve všech evropských zemích na nás chrlily goebbelsovskou propagandu, že statisíce i milióny nelegálních migrantu vyznávající netolerantní islám lze do naší křesťanské Evropy začlenit. Naše Česká televize je v tomto asi nejkřiklavějším lídrem manipulace. Každý náznak pravdy byl okřikován, cenzurován nebo i kriminalizován. Jednostrannost informací byla neskutečná. Nenávist tzv. vítačů a sluníčkářů v Česku k pravdě o islámistech vrcholila před koncem minulého roku. Komentátoři, prodejní novináři a politici nás ve svých článcích, rozhovorech a besedách přesvědčovali (a pořád přesvědčují ), že LEŽ je PRAVDA. Po sexuálních orgiích v evropských městech na Silvestra zalezli na chvíli do svých děr nebo ejhle opatrně tyto excesy komentují ( nepleť si s odsuzují !).

Takže jaká je skutečnost? Co se vlastně v Evropě už roky děje? Z čeho pramení strach a frustrace běžného občana evropských zemí? No přece z PRAVDY, kterou lze jednoduše dohledat na sociálních sítí, na webových stránkách svobodných a nezávislých médií, na internetu. Ale hlavně na základě dlouholetých osobních zkušenostech lidí, kteří jsou dnes a denně konfrontování s již začleněnými běženci z arabských a afrických zemí.

Velká Británie, Švédsko, Francie, Španělsko, Itálie, Belgie, Dánsko, Holandsko a nyní i Německo ochutnávají multikulturu ve velkém. Ne za zdmi paláců, ne v pancéřových limuzínách, ne v klimatizovaných kancelářích evropských institucí a redakcích mainstreamových médií. Ale na ulicích, školách, nemocnicích a úřadech. Teroristé neútočí na politické špičky, ale na obyčejné lidi. Tito evropští občané se stěhují ze svých čtvrtí, bojí se násilí, musí ustupovat ze svého stylu života. Zamlčovaná špína, nenávist proti všemu evropskému, křesťanskému, vůči lidských právům a ženám se provalila. Naší předkové se musejí v hrobě obracet když vidí, že jejich prolitá krev v bojích s islámem byla zbytečná. Političtí zrádci Evropu islámu otevřeli bez boje.

A dnes se farizejsky diví co že se to děje. Média nám sdělují s překvapením, že no-go zóny existují. Jen ve Švédsku je jich 42! Ve Francii jsou celé městské části mimo kontrolu státu, a jejich premiér nám po teroristických útocích sděluje, že si je silou dobydou zpět! V berlínské čtvrti Neukolln, kde žije přes 40% muslimů, je německé právo paralelní s právem šaría. To se vše pravděpodobně stalo až po Novém roce, protože když na tyto extrémy dlouhodobě upozorňovali nezmanipulovaní politici, novináři či občané, tak byli zesměšňováni a kriminalizováni.

Až dnes se dozvídáme o zmanipulovaných policejních statistikách, které nesmí obsahovat původ zločince-imigranta, o zfalšovaných číslech kriminálních činů, které spáchali přistěhovalci. Jedná se o několik tisíc případů ročně jako je ublížení na zdraví, znásilňování žen a vraždy ( Švédsko ). Nárůst se počítá ve stovkách procent! Až nyní se dozvídáme, že tzv. osahávání žen a sexuální útoky jsou v Evropě zcela běžné. Policie je na příkaz politiků zamlčuje! Mainstream až dnes přiznává, že právo šaría je mezi muslimskou komunitou jedinou normou, kterou respektují. Až v tyto dny se konečně i mezi politiky hovoří o tom, že uprchlická vlna sebou nese i teroristy. Selský rozum na tohle přišel hned. Buď jsou tzv. elity naprosto dementní nebo to vědí a páchají tímto zločin proti svým občanům.

A pokračujme … Konečně slyšíme i o tom, že v evropské muslimské komunitě dochází k vraždám dívek, které nerespektují nařízený sňatek (dle policejních špiček tisíce obětí jen ve Velké Británii). Vidíme kolem sebe nenávist k našim tradicím (zapálený vánoční strom v Bruselu), k našim křesťanským symbolům – kříž je uráží! Konečně i z oficiálních úst se dozvídáme, a manipulativní média to i zveřejňují, že doopravdy je mezi běženci až 80% mladých mužů (Švédsko).

Když tohle říkali ti zlí „xenofobové a extrémisté“, tak stejná média křičela, že to je lež. Z evropských mešit se roky linou nenávistné útoky, schvalují se atentáty, oslavují se teroristé….Na Facebooku mají stránky islámští extrémisté (i v ČR), ale ti, kteří proti tomu protestují, jsou blokováni. Rozhánění nejsou muslimští sexuální útočníci, ale demonstranti proti těmto úchylům…

Dalo by se v článku pokračovat poukazem na tisíce internetových odkazů a videi, kde toto vše lze vidět a číst. Bohužel obrovská LEŽ vše překrývala. Tzv. evropské hodnoty, které zatím nikdo nepopsal, jsou prý ohroženy námi, nezmanipulovanými občany.

Pokud bych měl tyto „hodnoty“, které prosazují bruselské elity popsat z hlediska řešení jednoho evropského problému tj. nelegální migrace, tak jsou následující:

  • budeme vydávat LEŽ za PRAVDU
  • občany, kteří tuto lež nechtějí tolerovat, budeme kriminalizovat, a uděláme z nich extremisty a xenofoby
  • porušovat platné zákony a smlouvy EU mohou jen „velké a silné“ státy ( Německo, Francie, Velká Británie, Itálie ), ostatní mají držet hubu a poslouchat
  • falšování statistik, veřejné průzkumy, čísla o migrantech, o zločinnosti přistěhovalců je žádoucí
  • cenzura, blokování internetu, mediální manipulace je nutná
  • islámská ideologie není nebezpečná, naopak obohatí křesťanskou kulturu v Evropě
  • politické elit mají vždycky pravdu, jen lid je hloupý a nechápe to dobro, která nám elity chystají

Podle mě každý z těchto bodů je zrada na občanech a zločin. Zdravá společnost by požadovala potrestání těch, kteří toto prosazují. Dojde k tomu?

Každopádně manipulátoři v médiích, prodejní politici i tzv. sluníčkáři a vítači už tuší že hra o lži končí. Ještě se sice budou snažit pravdu sáčkovat, budou se kroutit a lhát i nadále, budou na nás posílat policii, stříkat vodu a rozprašovat slzný plyn. To jim ještě zbývá. Budou ještě celý rok summitovat a předstírat, že něco řeší, zatímco je podle německého ministra pro místní rozvoj na cestě až 10 miliónů migrantů.

Možná že v některých zemích volby posunou vše správným směrem. Zrádcové budou odstaveni. Možná že v některých zemích politici pod tlakem svých občanů změní svoje chování.

Nebo se nic nezmění, a LEŽ bude i nadále vydávána za PRAVDU. Kotel nespokojenosti vybuchne a tzv. ulice vezme věci veřejné do svých rukou. Tomu se v Evropě už dlouho říká revoluce. A pro elity to nevěstí nic dobrého….

ZDROJ: Zdeněk Kořistka, Literární noviny

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2019: *****

Dagmar Karlíková 500,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Anonymní dárce 1984,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, ing. Jan Kocura 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Dagmar Lavičková 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Švestka 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Milan Tahovský 500,- Kč, Rudolf Bláha 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Marin Vacek 500,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč

Celkem za měsíc: 11 845,00 Kč
Vybráno 33.86%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 11 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
26 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.