antifa_840x480
6.1.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Lipsko ukázalo pravou tvář levicového terorismu

Loading...
Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

V Lipsku ve čtvrti Connewitz, která je ovládána extremistickými levicovými strukturami, spolu s Antifa, přišlo během silvestrovské noci k prudkým srážkám mezi policií a levicovými extremisty. Přitom byl těžce zraněn 38 letý policista a několik policistů utrpělo lehčí zranění. Politické strany nyní vedou kontraverzní debaty o tom, co se v Connewitz událo a co vyvolalo celoněmecké diskuse a mělo velký ohlas i v médiích.

 


Velké pobouření veřejnosti způsobilo následné prohlášení vedoucích politiků Levice, kteří kritizovali policii za údajné úmyslné vyprovokování srážek, čímž se jednoznačně postavili na stranu extremistů levicového spektra. Ale velmi zarážející a nečekané bylo především to, že i šéfka SPD Saskia Eskens, kritizovala postup policie.

V ostrém protikladu k tomu je reakce CDU. CDU žádá konsekvence od primátora Lipska, Burkharda Junga z SPD. Obviňuje ho z toho, že on a jeho koalice už velmi dlouho nic nepodniká proti těmto levicovým strukturám, které atakují policii v Lipsku ne poprvé. Tak se vyjádřil šéf lipské CDU Thomas Feist a přizvukuje, že Jung dovolil, aby se Lipsko stalo centrem levicového extremismu.

Hans-Peter Friedrich CSU, poslanec Bundestagu a někdejší německý ministr vnitra řekl po událostech v Lipsku:

“Tam se ukázala skutečná nenávistná tvář levicového terorismu. Je na čase vytvořit iniciativu Společně proti levicovému teroru. “

Saský ministr vnitra Roland Woller CDU:

“Útoky na policisty a policistky v Connewitz byly vědomé a cílené útoky na životy lidí – životy policistů. Cílem těchto levicových provokací nebylo nic jiného, ​​než demonstrace násilí a chaosu.”

Ministr vnitra Severního Porýní-Vestfálska, Joachim Stamp FDP se k Lipsku vyjádřil následovně:

“Kdo proti tomu nic nepodniká, ten pokládá levicový extremismus za něco pokrokového.”

Naproti tomu odhalila dokonale svou pravou proextrémistickou tvář levicová poslankyně saského parlamentu Juliane Nagel:

“V Connewitz chtěla policie, v řadách níž bylo mnoho pravicových sympatizantů, demonstrovat svou sílu.”

AFD politik Martin Hess řekl, že Nagel neprávem obviňuje policii a tím útočí proti německému státu v jeho současné formě a zdůraznil, že kdo tak činí, ten nemá právo být politikem v Německu.

Šéf berlínské AFD Georg Pazderski se vyjádřil přímo a jednoznačně:

“To, co se událo v Lipsku na Silvestra, ukázalo jasně, že nebezpečí pro vnitřní bezpečnost Německa vychází z levicového extremismu, ze skupin mladých mužů migrantů, z islámských fanatiků a z arabských velkoklanů.”

Nejen v tomto případě dramatické silvestrovské noci v Lipsku, ale už i v jiných případech jsou části CDU stejného mínění jako AFD.

A Merkel mlčí – mlčí, jako vždy, když by nutně měla něco říct.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč


Celkem za měsíc: 10 698,00 Kč
Vybráno 30.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 885 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.