ISLAMEU
12.9.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Likvidace bílé rasy na západě nabírá obludné rozměry. Evropský islámský chalífát před dveřmi!

Sdílejte článek:

BORIS MESARIÁ

Když dojde k znásilnění, a oběť je bílá a násilník ne, tak není oběť vůbec žádnou obětí, ale ještě hůře, je “rasistka” a “šiřitelka nenávisti”, která si zjevně zaslouží to, co se jí stalo a možná ještě něco horšího . “Obviňování oběti” je zpět silnější než kdykoliv předtím a prosazuje se na celém Západě.

1. Německo –  Německý ministr vnitra vyhlásil boj “antiislamské nenávisti”. Tu prý šíří pravicové a neonacistické kruhy. Nejde prý jen o ohrožení muslimů, ale celé společnosti. Na oběti uprchlické kriminality čas nemá!

2. Švédsko – Členové gangů, kteří zastřelili to dítě, jsou také oběťmi, vysvětluje pokrokově osvícený švédský policista. “Od prvního dne života jim chybí správné životní podmínky, protože násilí je více po ruce než cokoliv jiného. Takovým lidem obvykle chybí poctivé vztahy s jejich rodiči a v rámci svých rodin mají sotva nějakou soudržnost, spíše žádnou, “tvrdil.

3. Velká Británie –   Policie vypustila na veřejnost fotografie zachycující pachatele nočních útoků z Birminghamu. Podle záběrů z kamer útok spáchal pravděpodobně černoch, nebo velmi tmavý jihoaziat. Záběry dnes zveřejnili některá britská média.

4. USA –   Přeměna nejvyspělejší země světa na zemi třetího světa vesele pokračuje. Každý den se v USA stane nějaká politická nebo legislativní změna posouvajících tuto zemi v komunistickou utopii kříženou s postapkalyptickou společností, co známe zatím jen z filmů. Součástí systému v USA jsou dnes různí lidé, a tak v Portlandu máme okresního prokurátora, který odmítá stíhat levicové vandaly a násilníky. V San Francisku máme homosexuálního senátora, který umožnil beztrestný anální sex mezi čtrnáctiletým dítětem a dvaačtyřicetiletý zvrhlíkem a jeho zákon už čeká jen na guvernátorův podpis. A v okrese Contra Costa, který je fakticky předměstím San Francisca, zase okresní státní zástupkyně doporučila vyšetřovatelům, aby u rabujících lidí zjišťovali, zda zboží, co ukradli, náhodou nepotřebují.

5.  Německo –  V Německu nabrala korona totalita nový rozměr. Pokud se ve škole objeví pozitivní test na koronavirus, tak všichni musí do karantény a dodržovat nejpřísnější hygienická opatření jako zákaz styku s dalšími lidmi. To se pochopitelně týká i dětí. Co na tom, že nikdo není nemocný, jen má pozitivní jakýsi test. Německé úřady dokonce píší rodičům, že pokud nebudou dodržovat nařízená opatření, tak jim seberou děti. Kdy znovu začnou používat žluté hvězdy?!

6. VB –  Vedoucí knihovnice slavné Britské knihovny (British library) Liz Jolly obvinila bělochy z vynálezu rasismu a vyzvala k dekolonizaci instituce . Je prý potřeba více reflektovat na současnou britskou diverzitu. Knihovna vytvoří “dekolonizační pracovní skupinu”, která mimo jiné dohlíží na odstranění bílých soch slavných vědců a badatelů. Jejich oslavování je prý projev bílé nadřazenosti. Jejich místo zaujmou barevní “vědci”. Kde potřebných černochů vezmou, již vedoucí knihovnice nemluví.

7. USA –  Rasistická a protibělošská propagační organizace nazvaná Národní veřejné rádio (NPR), ospravedlňuje masové rabování jako osvobozování se od bílého útlaku: ,, Samotná základna majetku a majetnictví v USA je podle NPR odvozena od nadvlády bělochů a útlaku lidí černých, stejně tak jak od historie otroctví a dominance prvních bělošských osadníků. Rabování prý zasahuje samo srdce majetku, beloství a policie, a současně míří i na samé kořeny toho, jak jsou tyto tři věci navzájem propojeny. “

8. VB –  Podle údajů z britského tisku je více než 1/3 žáků středních škol v Anglii šikanováno členy imigrantských drogových gangů. Členy těchto gangů jsou totiž často i žáci těchto středních škol. Ti běžně chodí do školy ozbrojení, prodávají drogy a kradou spolužákům peníze a telefony, či případně terorizují nemuslimské dívky.

9. USA –  Americká korporace CISCO propustila všechny zaměstnance, kteří vyjádřili jiný než oficiální názor na situaci kolem hnutí Black lives matter (BLM). Stalo se tak po povinném politickém školení zaměstnanců. Během školení někteří zaměstnanci napsali, že prý záleží na všech životech (all lives matter). To ale vedení firmy považuje za projev rasismu a zaměstnanci dostali výpověď.

10. Německo –  Německé ministerstvo zahraničí si najalo jako poradce Nurhan Soykan, místopředsedkyni Centrální rady muslimů v Německu. Soykan je původem z Turecka a netají se sympatie k turecko-nacionalistické skupině “šedí vlci”. Co bude tato muslimka, která okázale demonstruje svou neloajality k německému státu a národu (který ji živí), radit německému ministru zahraničí? V zájmu Německa a německého obyvatelstva to určitě nebude.

A jak reaguje liberálně-fašistický establizment?

“Nezajímá je protibelošský rasismus, zdá se, že věří, že neexistuje. Snaží se mě ustavičně umlčovat, neustále mě kritizují, děje se to už několik měsíců. Snaží se, abych toho nechala … Nikdy v životě jsem na internetu nezažila tolik nenávisti. Obviňují mě z hájení bílých pedofilů a z toho, že jsem, zlověstná démonická bytost’, “říká Ella, která byla znásilněna rotherhamským grooming gangem a nyní čelí online rasistickým útokům.”

Přesunutí viny – nebo přinejmenším odpovědnosti – na oběť se neděje pouze ve Spojeném království. Podle zprávy z 9. srpna 2019 “byly ve švédském městě Uppsala za čtyři dny znásilněny čtyři ženy.” Přestože policie nezveřejnila popis násilníků – což je obvykle jasnou známkou jejich původu – varovala ženy, aby “přemýšlely nad svým chováním”, “plánovali dopředu” a “nechodili ven samy”.

V Norsku zase profesorka sociální antropologie na univerzitě v Oslo Unni Wikan trvá na tom, že “norské ženy musí převzít svůj podíl odpovědnosti za znásilnění”, protože muslimští muži považují jejich způsob oblékání za provokativní. Tolik tedy k tvrzení feministek, že se ženy mohou svobodně oblékat tak svůdně, jak jen chtějí – a běda muži, který si to špatně vyloží, pokud tedy není příslušníkem rasové nebo náboženské menšiny.

 

  • Boris Mesariá
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 633 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)