Lifeasapa 2 (2)
5.11.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Lifeasapa podporuje slibné startupy

Sdílejte článek:

Nadace Lifeasapa byla vytvořena za účelem řešení globálních problémů

Nadace Lifeasapa byla vytvořena nejlepšími mysliteli jednadvacátého století. Byla založena na Seychelách, a od 8. ledna 2013 úspěšně rozvíjí svou činnost. Projekt byl vytvořen za účelem řešení globálních problémů, které se týkají medicíny, životního prostředí, nízké sociálně-ekonomické životní úrovně v mnoha zemích atd.

Asapa je vedoucí vědeckou organizací v regionu, která zve ke spolupráci zkušené i mladé výzkumníky. Vědci z celého světa se snaží zabránit a zastavit vznik situací, které by se mohly stát skutečným problémem a ohrožením života pro celou světovou populaci.

Nadace Lifeasapa podporuje projekty nadějných mladých vědců

Výzkumný projekt nebyl od svého založení veřejný, ale od 19. ledna 2016 se zakladatelé nadace Lifeasapa rozhodli pořádat akce, které umožní studentům a mladým vědcům seznámit se s myšlenkou projektu. Společnost začíná pořádat veřejné konference, uděluje granty studentům, dávajíc jim příležitost rozvíjet jejich nápady a podporuje startupy se zájmem o řešení globálních problémů.

Výjimečnost a úspěch společnosti Asapa spočívá v jejím nekonvenčním přístupu k vývoji nových nápadů. Profesoři udělují pozornost více projektům, které jsou navrženy k realizaci. Může ho vypracovat zkušený vědec nebo mladý odborník, důležitá je myšlenka a možnost její realizace. Pohodlný systém financování projektů umožňuje každému přispět libovolnou částkou. K tomu stačí být vlastníkem kreditní nebo debetní karty jakékoliv banky.

Po umístění svého projektu na webové stránky nadace Lifeasapa, si výzkumník může být jistý, že je úplným vlastníkem vývoje projektu. Malý poplatek je účtován pouze v případě, že je projekt úspěšně zveřejněn a získal dostatečné finanční prostředky.

Díky podpoře nápadů vědců, se společnosti již podařilo získat několik set tisíc dolarů. Z těchto prostředků bylo provedeno několik studií zaměřených na překonání stárnutí, poškození struktur DNA, obnovu mitochondrií atd. Společnost Asapa spolupracuje s významnými reklamními platformami, které díky široké veřejnosti pomáhají získávat stále více investorů pro financování nových projektů a podporu těch stávajících.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 114 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...