5.6.2018
Kategorie: Společnost

Lidská práva teroristů

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Lidskoprávní aktivisté se činí. Dokázali zblbnout společnost naprosto dokonale. Nebylo to ze dne na den, proces byl postupný a obávám se, že je nezvratný. Dnes je možné pustit titulek, který se pozastavuje nad lidskými právy teroristů. Někteří také operují svobodou slova pro šílence, kteří fanatizují společnost a svým působením podporují nenávistné nálady ve společnosti.

Objasněme si pojmy – i terorista si zaslouží humánní přístup, protože nejsme společnost zvířat a neklesneme na úroveň těch, které soudíme. Ale nepřeháníme to trochu? Fakt mají být kriminály fešácká místa, kde mají odsouzení čas na to, aby si vynucovali stále lepší podmínky? Opravdu máme řešit, že někdo ve vězení trpí? Proto přece ta vězení jsou – nebo se pletu?

Jak můžeme řešit lidská práva někoho, kdo bezprecedentně zabil mnoho lidí jen pro svou zvrhlou víru? Takový člověk se vydělil z lidské společnosti a nemá právo žádat speciální zacházení. Má nárok na spravedlivý soud a tím to končí. Nemá smysl řešit, jak se chudáček cítí.

Pro samou péči o zločince nám jaksi uniká, že ti zločinci dělají pro mnoho lidí život nesnesitelným. Zvrhlost lidkoprávních aktivistů jde až tak daleko, že schvalují uvěznění Tommyho Robinsona, který jasně odsuzuje pákistánský pedofilní gang a byl zavřen proto, že informoval o probíhajícím soudu. Nakonec on dostane pomalu větší trest, než borci, kteří si roky užívali s bezmocnými holčičkami za mlčenlivého dohledu státní moci.

To jsou lidská práva v praxi. Kdo by o taková práva stál? Taková lidská práva jsou celkem k ničemu a nahrávají jen těm, kdo je umí zneužívat a díky nim si vynucují pozornost a úlevy.

Takže jak zas uslyšíte někoho říkat, že sice se tady děje nepravost, ale musíme to respektovat, protože lidská práva a zákony, pošlete ho někam… Protože to jsou lidé, kteří pro třísku nevidí les a nutí k tomu i ostatní.

Autor: Eva Hrindová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč

Celkem za měsíc: 3 955,00 Kč
Vybráno 11.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 75 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.