multi1
10.11.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Lidská práva, pohlavní různorodost a zrůdnost multikulturalismu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA

Je v podstatě lhostejné na jakém základě vznikla idea lidských práv. Ve smyslu dějinného vývoje k tomu došlo a lidská práva byla postavena jako univerzální, univerzální proto, aby nedocházelo k diskriminaci nějaké skupiny obyvatel.

Jako každá myšlenka vedoucí k určitému pozitivu byla tato postupem času zašlapána a znehodnocena. Univerzalita přestala fungovat s příchodem různých aktivistických skupin a „bojovníků za lidská práva. Univerzalita přestala platit ve jménu specifik. Naposledy to je vidět ve Francii, kde ze sochy papeže Jana Pavla II., musí být odstraněn křiž, protože to odporuje laicismu Francie, zatímco burkiny na plážích jsou lidské právo na způsob oblékání, přestože burkiny jsou jasným náboženským symbolem. V Německu se zpochybňuje chování muslimů na policejní škole, stejně jako to, že hřiště s mešitou je vydáváno za středověky islámský hrad, bez ohledu na to, že kolem islámských pevností nebyly čtyři minarety, protože ty byly a jsou součástí mešit. Okecat se dá vše, ale nikoli z odborného a historického hlediska a nauky různých náboženství.

Německo schválilo třetí pohlaví, tedy spíše německý ústavní soud. Je to málo, protože dle LGTB existuje mnoho pohlavních skupin. Různorodost je krásná, například na zahradě, kde jsou desítky květin. Nicméně, realita je taková a to i biologického hlediska, že pohlaví existují dvě. Mužské a ženské. To ostatní jsou deformace. To není nic proti lidem, kteří se cítí ženou v mužském těle, či naopak. Tito lidé si nezaslouží svoje psychické problémy vydávat jako další sexuální orientaci, ale spíše pomoc. Protože jejich problém je v psychické rovině a nikoli fyzikální. Navíc je děsivě, že v poslední době se objevují názory legalizovat pedofilii. Otázkou je kam to vše povede.

Paradoxní také je, že lidé protestující proti islámu, jsou nazývání xenofoby, islamofoby a rasisty. Když vezmu, že xenofobie je strach z neznámého, rasista je člověk jehož ideologie je determinující a určující jeho jednání a fobie je iracionální strach z neznámého a nepoznaného tak musím vše odmítnou. Islámofobie není strach z neznámého, ale je to poznaná historická skutečnost a nejen historická, ale také současná. Stejně tak rasismus, pod kterým se skrývá velmi často skutečnost založená nikoli na tom, že někdo je černoch, cikán atd. Nejde o rasismus v pravém smyslu, ale o určitý odstup a despekt vůči těmto skupinám na základě jejich chování. Jenomže, stačí neříci A, aby platilo B.

Nejlépe to je vidět na zjištěni komise OSN, kde jsme kritizování za špatné chování vůči Romům. Neděláme nic proti tomu, aby se zlepšila jejich životní úroveň. Ovšem nikde se již neobjevuje, že Romové zdevastovali sídliště v Mostě, že mají sociální podporu, která jim umožňuje nadstandardní zařízení bytů apod. Tohle není žádná fake zpráva, Stačí se podívat na jejich zařízená bytů ve Valašském Meziříčí v domě nazývaném Dům hrůzy, z čehož tam dělá 10 procent obyvatel a zároveň si uvědomit, že Romové, kteří vystudovali vysokou školu a něco dokázali se od svých soukmenovců distancují.

Idea multikultulturalismu staví na určitém obohacení kultur, ale ne na té bílé evropské. Je to stejné jalo s lidskými právy. Jenomže ono to je horší. Multikulturalismus nestojí na rovnosti, ale prosazovaní všeho co je proto evropské civilizace a na špatnostech evropské civilizace. Kolonialismus, rasismus podrobování si národu. Jenom evropská civilizace. Přestože tohle je dané všem kulturám a zatímco většina lidí tohle chápe a uznává rovnost lidí a lidských ras, tak multikulturalisté rozdělují lidi do ras. Černoši, Indiáni, Romové potřebují pomoc. Ptám se proč, když podle jejich ideji jsou si všichni lidé nejen rovní, ale i na stejné úrovni?

A dle mého největší paradox dějin spočívá v tom, že ti skuteční rasisté se staví jako obhájci lidských práv. Pravice je dnes odsuzována a levice je ta progresivní. V USA za odstranění otroctví bojovala pravice, levice byla proti a obhájcem otroctví. Byla to levice, která porušovala lidská práva a nikoli pravice. Byla to pravice, která prosadila vznik státu Izrael a je to levice, která podporuje společně s muslimy jeho zničení.

Jenomže co to je platné vědět, když Vás umlčí nálepkami.

martin-kavka19803062_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 407,43 Kč
Vybráno 29.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.