LIDEDAV
21.11.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Lid souhlasí

Sdílejte článek:

VLAĎKA ŠPIDLOVÁ

Spousta důkazů, pravda, nemainstreemových, lépe a česky řečeno ne z hlavního proudu, nasvědčuje tomu, že volby amerického prezidenta byly masivně zfalšované. A co horšího, že na stejném principu mohly být zfalšované volby kdekoliv na světě, v kterékoliv zemi, která se hlásí k takzvané demokracii. Což jsou snad všechny země světa, snad kromě islámských, kde platí jiná pravidla, ačkoliv…prohlásit se za “demokratickou” zemi může dneska už snad i Saudská Arábie. Nebo Čína.

Demokracie – vláda lidu…ani ty starověké Athény nebyly čistou demokracií. Vždyť kdo tam měl volební právo…svobodní občané. Taky tam hrál roli majetek, společenské postavení a kdovíco ještě. Možná už tenkrát se daly volby manipulovat, zfalšovat…ostatně, taková ostrakizace – střep jako střep, ne? 
 .
Socialismus, potažmo komunismus, který nebyl nikde – teď se chyťte stropu, ale opravdu to byla, nebo snad ještě je, krásná idea o rovnosti a demokracii – skutečné a čisté vládě lidu. Ovšem pouze idea. Vždycky, v každé době a v každém systému budou rovní a rovnější, ti, kdo rozhodují, ať už se k rozhodování dostali rodem, penězi či volbou, a ti, kdo ta rozhodnutí poslouchají.  Poslouchají – buď z přirozeného respektu k “autoritám”,  nebo z ideového souznění a nebo, což je nejhorší, ze strachu. 
 .
Vždyť jak se volilo za socialismu? Byla jedna kandidátka a povinná účast. Ký div, že “zvolení” kandidáti dosáhli 99,9 procenta hlasů. Ký div, že volby byly transparentní a bez té setiny jednomyslné. Vždyť velice, opravdu velice málo lidí si dovolilo jít za plentu a nedej Marx, Lenin a Engels, vzbudit zdání, že snad kandidátku upravují nějakými škrty. Zde převládal strach. Strach nést následky za porušení jednoty lidu, Strany a vlády. Následky se měnily, od represivních padesátých let přes uvolněnější léta šedesátá k normalizačním létům sedmdesátým. A podivným létům osmdesátým a “sametové” revoluci. 
 .
Vždyť jedním ze stěžejních požadavků oné “revoluce” byly svobodné volby. Svobodný výběr těch nejlepších z nejlepších, těch opravdových, nikým nenadirigovaných zástupců lidu.   A momentem jejich zvolení nastane ráj, rovnost, svoboda a bratrství v malé kotlině české. No…nenastal. Ať masy lidu zvolily kohokoliv, jakmile se ti zvolení chopili moci, vykouklo jak pero z gauče to, že jsou “rovnější”.  Ať se jednalo a ČSSD, ODS, KDU-Čsl, posléze Top 09…prostě kdo měl momentálně moc, koukal z ní vytřískat co nejvíc. Bez ohledu na voliče i nevoliče, ti byli potřeba pouze jednou za čtyři roky….Malá domů, oko bere. Pár let to procházelo, lidi měli pořád ještě ty ideály o té demokracii, o tom, že ti jejich vyvolení přece nemůžou být tak špatní….Ideály odvál čas, a zrodilo se hnutí ANO. Naděje. Vždyť Babiš má už nahrabáno, proč by to nemohl myslet upřimně. No…nemohl. Ale pořád lavíruje, pořád hraje na dvě strany. Pořád dává naději, že se konečně už jednou překulí na tu jedinou správnou stranu, na stranu vlastenectví. Na stranu Čechů, tedy samozřejmě i Moravanů a Slezanů, na stranu národa. Takže lidi ho volí. Možná oprávněně, možná naivně, ale volí. Ovšem ti nevolení, respektivě málo volení, chtějí také svůj díl na moci, na penězích státu, tedy nás všech, na prebendách těch rovnějších. Takže boj. Ne o ideály, ne o spravedlnost, rovnost, národní identitu. Boj o moc a prachy. 
 .
Pár…tedy slovy dvě strany…se těm bojovníkům do jejich boje snaží házet vidle. Okamurova SPD a Klausova Trikolóra. Nevím, jestli to se svými programy myslí “upřimně” , ale zatím to “tak naozaj z vonku vyzerá”. Jenže…tyhle strany jsou, podle mainstreemu, marginální. Přehlédnutelné. Pozornosti nehodné. Volební výsledky nula nula nic, zájem veřejnosti taktéž. Válcují je Piráti, TOP 09, ČSSD, prostě každý, kdo má na naší politické scéně do brusele díru. A přitom ve svém, pravda, nereprezentativním okolí neznám nikoho, kdo by volil třeba Piráty, naopak znám spoustu lidí, co volí zrovna toho xenofoba Okamuru. Včetně mě. 
 .
V posledních volbách se kvůli výpadku proudu  dostala TOP 09 do sněmovny.  Najednou jí naskočil potřebný počet hlasů, a ejhle…Kalousek je poslanec. Pak jsem zaregistrovala nějakou poruchu vodovodního řadu či co….a zase to mělo vliv na volby. V Americe prokazatelně volili i mrtví. Bidena.  Někteří nadšenci volili i dvakrát, třikrát, šestkrát. Bidena. Bidenovy hlasy začaly stoupat ve chvíli, kdy ho v tom které státě válcoval Trump. Zvláštní. 
 .
Kulantně řečeno, volební automaty v USA jsou prý extrémně zranitelné vůči zásahu zvenčí. Jenom v USA? Nejsou volby, a nemusí to být automaty, zmanipulovatelné  kdekoliv? Třeba i u nás? Nejsem ajťák, ale mám pocit, že všechno, co je online, je snadno, velice snadno napadnutelné a zmanipulovatelné. A lidé jsou dnes, kdy hlavním cílem, motorem a ikonou civilizace jsou peníze, velice  snadno a jednoduše podplatitelní.
 .
Americký do očí bijící příklad mi dal jediné. Nevěřit ničemu. Nevěřit volbám, jejich výsledkům, nevěřit volebním komisím, nevěřit hlasům ze zahraničí….jenže co dál? Chodit k volbám? Proč? Podle amerického scénáře volby nerozhodují voliči, ale ti, kdo hlasy počítají. A manipulují. Přelévají. Falšují. Podle amerického scénáře jsou volby jenom fraška. Šidítko pro lidi, kteří ještě tak nějak věří. V demokracii, vládu lidu. Ostatně, kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali.
 .
Koukám na dokumenty o Hitlerovi a nacismu. Měl přece posléze k dispozice všechny mocenské složky, policii, armádu, úředníky…a přesto potřeboval lidový souhlas se svou zrůdnou politikou. Nevím, jestli se nemýlím, ale vládnoucí vrstva potřebuje souhlas toho plebsu dole. Když kvůli ničemu jinému, tak proto, aby se ten plebs nebouřil. Klid na práci. Špatně se realizuje rozkrádání státu, vsunování migrantů, zelený úděl, zotročení lidí, bez toho, že by lid, alespoň z velké části, nesouhlasil, ba přímo si to nepřál. Je přeci těžké “umravňovat” silovými složkami národ a zároveň plnit úkoly ať už  nikým nevolené Evropské komise či jiných nadřízených.  A k tomu všemu ty volby, které by mohly opravdu zamíchat kartami. Tak proč se nepojistit. Proč nezajistit volební vítězství těch “správných”,  že…..
 .
A pak proklamovat, že lid si to žádá, lid souhlasí. Vždyť podívejte se na ty volební výsledky. ….
 .
Chce se mi blejt, velebnosti.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 19 121,00 Kč
Vybráno 54.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 829 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
politicon.cz
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.