n-LGBT-628x314
6.2.2021
Kategorie: Společnost

LGBT, Česká pošta a něco navíc…

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝMédia nám přinesla informaci o tom, že se Česká pošta stala členem vybrané společnosti firem, ve kterých jsou homosexuálové a příslušníci některé z dalších jinak sexuálně zaměřených skupin vítanými. Česká pošta je tak nově členem PRIDE BUSSINES FORA. Jen pro Vaši představu, mezi další patří Vodafone, ČSOB, Microsoft, Avast či například Exxonmobil. Možná, že s některou z výše uvedených společností spolupracujete, takže by Vás nemělo překvapit, až Vás za přepážkou v bance bude obsluhovat zmalovaný kluk mající pocit, že je delfín. Jistě taková skupina lidí existuje a je sdružena do některé z těch menšinových vystupujících například na pochodu Pride Prag.

Někomu se možná zdá, že prosazování genderově neutrální politiky ustalo. Jak je vidět, je to pouze falešný dojem ovlivněný covidihysterií, která již rok drtí s převahou všechna ostatní témata. V šermování jehlami od vakcinačního nářadí a smršti čísel tak zaniká jakékoliv další dění. Malinko odbočíme. Tušili jste, že když se jeden člověk nechá třeba 3x otestovat a je pokaždé pozitivní, je do statistik nakažených zanesen nikoliv jako jeden člověk, ale tři samostatní? Jen abyste věděli, jak také vznikají ta strašidelná čísla. Zpět však k ostatnímu dění. Před rok se svět zajímal o agresivitu Turecka v blízkosti řeckých ostrovů. Ani ta se nijak nesnížila a Turkové nadále ve Středozemním moři operují a v sousedním Černém dokonce otestovali novou protilodní zbraň, a to v ostrém provedení. Ale vnímáte, že by setím média zabývala?

Covidové šílenství na nějakou dobu dokázaly aspoň částečně přehlušit americké prezidentské volby, ale po uvedení předtočené inaugurace Bidena v televizním zpravodajství na nás dolehlo informační embargo a v podstatě jako by Spojené státy přestaly existovat, přestože se očekávalo, co se tam bude dít nadále. Byly přeci podané různé žaloby, u Republikánů to vřelo, přičemž několik z nich zradilo svého kandidáta, Demokraté se pustili do obrovské čistky a nedá se předpokládat, že by se příznivci protikandidátů na post v Bílém domu opět chytli kolem ramen a šli spolu na pivo. Takže co se tam děje, to se dozvídáme pouze z kusých informací proliberárních médií a o skutečné realitě se nic nedozvídáme.

Podobně je to s pokračováním řízené migrace, která se nezastavila ani nyní. Svědčí o tom pokračující snaha utvořit z EU jeden společný stát při potlačení jakýchkoliv pravomocí vlád jednotlivých členů Evropské unie. Mezi základní kameny této aktivity je sjednotit daňové systémy, měnu, právní a hospodářskénáležitosti a mimo jiné přenechat na Bruselu rozhodnutí o přerozdělování migrantů bez možnosti odmítnout je. Přechod na direktivní vládnutí a nadnárodní ,,zájmy“ už přinutili v tomto směru rozumně uvažující politiky ve velké Británii k opuštění roztodivného evropského spolku a dle dalších indicií k to mu směřuje i Maďarsko. My bohužel o něčem takovém můžeme jen snít. V kontextu s tímto je obrana Lukašenka v Bělorusku před liberály naprosto logická, protože tlak na státní převrat je obrovský a kdo vnímá dění v EU a má aspoň trochu rozum, musí to chápat, že Lukašenko nechce svůj lid vystavit tomu, co tu podstupujeme my. Někdy je mít diktátora s pevnou rukou a jistými zásadami v čele státu výhodou. Teď asi liberálům praskla žilka.

Covidová zpravodajství narušil ještě případ Navalného. Tento člověk vydávaný u nás za šéfa opozice vůči Putinovi je de facto v Rusku proslulý především svou hospodářskou kriminalitou. Není v tom, sám, spolupracuje celá rodina Navalných. Nynější soudy se tak týkají jeho defraudace a překračování zákonů, při kterém se Navalnyj obohatil o pár milionů. Jistě, můžeme polemizovat o tom, jak složité je z člena nepohodlné opozice udělat zloděje, nicméně ruští soudci v tom mají jasno. Poté už lze pouze položit otázku, zdali jsou tamní soudci stejně nestranní, jako třeba náš předseda Ústavního soudu Rychetský. Jisté však je, že Vladimír Putin bere svého údajného politického soka spíše jako zloděje než jako někoho, koho je třeba otravovat novičokem. V podstatě Navalnyj s pomocí médií zkusil zamést stopy po podvodech a využil k tomu svou účelovou politickou angažovanost. Není to nic nového, i v našich končinách jsme pár podobných případů měli. A takový Babiš to dotáhnul až na předsedu vlády a Kalousek by rád možná obýval Pražský hrad. Navalnyj byl včas zastaven. Ovšem za řevu Sörösovým pohůnků typu Petříčka, ČT a dalších.

Začali jsme Českou poštou. Nevíme, kolik jejích zaměstnanců z celkového počtu 27000 je homosexuálně zaměřených a v podstatě je jedno, kdo do správné schránky hodí Vám určenou zásilku. Pošta má dost jiných problémů, než je sexuální orientace pracovníků a všichni víme, že neřešení problémů způsobuje vzestup konkurence. Zvláště v poslední době se různé jiné formy doručovaní především balíčků bouřlivě rozvíjely a Česká pošta stagnovala. Takže se aspoň nově pyšní svou LGBT neutralitou. Za to jsme fakt všichni rádi, takže by se pošťáci mohli vrátit ke své práci a bez ohledu na to, koho preferují v posteli, začít pořádně makat. To je vzhledem k tomu, že jde o státní zaměstnance, tak nějak důležitější. Samozřejmě řada z nich odvádí skutečně dobrou práci, otázkou tedy zůstává, kde je zakopaný pes. Že by to bylo v managmentu, který je tolik hrdý na svou LGBT aktivitu?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 061 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,62 out of 5)
Loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)