DETI3219
17.12.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

LGBT aktivistka: Všem dětem chemicky zastavit pubertu

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

Normálně pro svou sexualitu najdete využití u partnera nebo někde v koutku zalezlý/á s notebookem či aspoň mobilem na příslušnou čtvrthodinku a jste vybavení. Nic, čím byste se chtěli udělat nezapomenutelným. Žádná gesta. Nic politického.

Na rozdíl od „Zinnie“.

Ono upřímně i ta kurva, co se svou sexualitou živí, dělá záslužnější práce než osoba, co si na twitteru říká „Zinnia, dospělý ženský démon“. Vlastním jménem Zachary Antolak začínal jako homosexuál, ale teď o sobě tvrdí, že je lesbická žena jménem Zinnia Jones. Je ve vztahu zároveň s jinou lesbičkou jménem Heather a také s trans ženou (tedy původně mužem) jménem Penny.

Což je úplně její věc, jeho věc… Nevím, co je tam dole zač. Vlastně netuším ani co je tam nahoře zač.

Tak dál.

Tahle věc došla k tomu, že „Pokud děti nemohou souhlasit s blokátory puberty, které pozastaví jakékoli trvalé změny, dokonce ani s příslušným odborným vyšetřením, jak mohou souhlasit s trvalými a nevratnými změnami, které přicházejí s jejich vlastní pubertou, bez jakéhokoli odborného vyšetření?” Zdroj ZDE.

Zachary Zinnia Démon tím vlastně říká, že žádá, aby všechny děti musely povinně brát blokátory puberty, které jim chemicky zastaví tělesný vývoj v dospělou ženu či dospělého muže, dokud se samy nerozhodnou, který gender si chtějí vybrat.

Od patnácti můžete mít sex, ale podle očividně velmi vyrovnaného tvora jménem Zachary si máte počkat do osmnácti nebo i déle, než se rozhodnete své tělo nechat vyvinout do tvarů, co příroda zamýšlela, či se s přibližně jednoprocentní pravděpodobností rozhodnete, že byste zkusili to druhé pohlaví. Můžete si ukroutit hlavu, ale tohle jsou vážně míněné požadavky, které dnešní pošahaná liberální elita může úplně klidně vzít jako něco rozumného a ještě to označit za genderovou spravedlnost.

Co jsou to blokátory puberty? „Standardní změna pohlaví u dítěte probíhá tak, že se mu nasadí blokátory puberty, které zabrání některým nevratným změnám, mezi něž patří například hloubka hlasu u chlapců. Kolem šestnácti se nasazují hormony a v dospělosti následuje chirurgická operace. Jenže už blokátory puberty jsou velmi problematické. Nejen že zabraňují přirozeným změnám těla, ale často způsobují neplodnost, takže i když si dítě změnu pohlaví rozmyslí před šestnáctými narozeninami, kdy nastupují ještě drastičtější zásahy, může být lékaři již navždy poznamenáno.“ Zdroj ZDE.

Tady to máte. V konečném důsledku by mohlo jít o takovou moc pěknou sterilizaci celé kultury tam, kde by tuto příšernost zavedli. Těch 99%, které se rozhodnou nechat si tam dole to svoje, budou po blokátorech vesměs neplodní.

Dave Blount, americký blogger a publicista, k tomu říká: „Není snadné uvěřit, že federální vláda jednoho dne nařídí blokátory puberty pro všechny děti, dokud je jejich učitelé a další liberální sociální inženýři nestihnou přesvědčit, že chtějí být opačného pohlaví. Ale na druhou stranu, před několika lety by nikdo nevěřil, že federální vláda donutí školy povolit chlapcům, kteří říkají, že jsou děvčata, využívat soukromá zařízení určená pro lidi, kteří jsou opravdu dívkami. Dnes je to demokratická politika mainstreamu.“

Já nevěřila, že mužům stačí prohlásit se za ženy, aby je nechali ve sportu závodit jako ženy.

Příliš konspirační mi přišlo, že by někoho díky cancel culture mohli zbavit práce i cti kvůli tomu, že řekne, že ženy nemají penisy. Ostatně nemůžu uvěřit, že vůbec existuje něco tak obludného jako je cancel culture.

Hádala bych se s vámi do krve, že je pitomost, aby někdo povolil, že britské bílé mužské profesory má povinně tmavá asistentka poučovat o tom, jak je špatné být bílým mužem.

Je toho moc. Těch šíleností. Toho levicového mozkového zoufalství.

A pak mi řekněte. Co je opravdu moc bláznivé, aby se tomu nedalo věřit?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 161,48 Kč
Vybráno 26.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 402 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)