akce-eternal-in-thermo
14.1.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Levné barvy laky umožní při rekonstrukci výrazně ušetřit

Sdílejte článek:

Dali jste si letos předsevzetí, že se pustíte i do úpravy svého bydlení a do rekonstrukce? Neseďte se založenýma rukama jen proto, že je zima. Právě nyní lze výhodně nakoupit sortiment barvy laky a připravit se tak na největší nápor jarních prací.

E-shop Nejlevnejsi-barvy-laky.cz nabízí až do 31. ledna 2019 totální výprodej. Sortiment barvy laky vůbec nepatří mezi ty levné a nákup těchto potřeb pro rekonstrukci umí pěkně zamávat s rodinným rozpočtem. Nejlevnejsi-barvy-laky.cz nabízí velice příznivé ceny během celého roku. Nyní však máte možnost ušetřit až dalších 30 %. Slevy se vztahují třeba na míchané barvy pro všechny povrchy a na barevné míchané tenkovrstvé omítky, Jde o kvalitní značky, kterými jsou Dulux, HET, Caparol, Hammerite, Düfa nebo JUB.

Objednávky v e-shopu i na prodejnách

Objednat i vyzvednout si lze veškeré barvy a laky, včetně míchaných barev, na prodejnách, které má firma na Praze 4 (Nuselská 88) a na Praze 6 (Drnovská 36). Zaslat si je máte možnost i přepravní společností a do určitých parametrů zásilky rovněž vyzvednout v některé Zásilkovně.

Ušetřete na fasádní barvě, ne na její kvalitě

S jarními teplotami přijde vhodný čas i na nátěry fasád nebo jejich rekonstrukce. Nejlevnejsi-barvy-laky.cz – to nejsou jen kvalitní fasádní barva, ale i omítky a zateplovací systémy. V sortimentu najdete bílé fasádní barvy a tekuté tónovací barvy, sanační a paropropustné omítky, kvalitní běžné fasádní omítky, lepidla, vyrovnávací tmely, izolace skvrn, penetrační nátěry, protiplísňové přípravky a další nátěrové hmoty.

Primalex levně a na jednom místě

Oblíbili jste si výrobky značky Primalex? Nejlevnejsi-barvy-laky.cz vás vybaví kompletním sortimentem značky. Pustit se můžete do malování interiéru bílým či natónovaným Primalexem. A nejen to. Značka nabízí rovněž penetrační nátěry na zdi, barvu na okna, na radiátory, různá napouštědla na dřevo, fungicidní přípravky a další osvědčené výrobky.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 600,00 Kč
Vybráno 7.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 146 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.