ZEMANHAMACEKVIR
26.3.2021
Kategorie: Politika

Levicový virus Hamáček

Sdílejte článek:

MIROSLAV HAVRDA

V článku MF Dnes (23. 3. 2021) nám nabízí ministr Hamáček řešení, jak porazit virus:

Jak se zotavit z covidu? Solidaritou, ne pravicovým sobectvím. Pandemie ukázala, že potřebujeme silný a efektivní stát schopný čelit krizi, tedy dobře financované zdravotnictví a školství, dostupné nájemní byty či ochranu pracovních míst… Otevřeme regulaci nájmů… Obnova země nebude zadarmo a bude stát velké úsilí a obrovské peníze. Náklady nesmějí nést zaměstnanci, důchodci a samoživitelky, řešením je spravedlivý daňový systém. Čím vyšší příjem, tím vyšší solidarita se společností. Zdanit banky a bohaté nadnárodní korporace sektorovými daněmi a zredukovat výjimky. Kurzarbeit, vyšší minimální mzda, výhledově čtyřdenní pracovní týden… ČSSD už několikrát zemi vytáhla z průšvihu, do kterého ji dostala pravice…“

Teď ale jinou pohádku, příteli Hamáčku!

Tento vůdce kdysi slušné Strany sociálně-demokratické svými vyjádřeními vyvolává pouze nenávist a třídní boj. Svádí „na ty špatné kapitalisty“ věci, které sám způsobil. Můj dědeček říkal: „Sociální demokrat, kudy chodil, tudy krad!“ Myslel jsem si, že je to nepěkná pomluva, ale mýlil jsem se. Strana, která tady devastovala zdravotnictví (podfinancování zdravotní péče), poškodila školství (inkluze), strana, která dluží stovky miliónů za Lidový dům a strana, která má i přes vládní angažmá a obrovskou mediální protekci kolem 4% volebních preferencí, se dostává na samý okraj levicového spektra. Budete také znárodňovat? Budete likvidovat neposlušné OSVČ? Neděje se to již náhodou?

Hamáčkovi však nikdo nevezme, že zde zavedl polototalitní policejní stát. Omezil protizákonně občanská práva a svobody, zneužil Policii ČR proti lidu své země. Jak je vidět, kope z posledních sil. Podle mne si však kope politický hrob.

Lidé nejsou hloupí. I důchodci, samoživitelky a zaměstnanci dobře vědí, že bez prosperující ekonomiky „těch zlých kapitalistů“ jim nikdo žádné peníze nedá. Pokud budou podnikatelé a aktivní lidé ostrakizováni a ekonomicky poškozováni, budeme zde chudí všichni. Možná kromě těch, co dělají velmi dobré obchody s rouškami a testováním.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 794 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)