FERYNA
5.10.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Levicový extrémista, který znásilnil ve squatu Klinika nejméně dvě dívky z hnutí MeToo, se údajně přiznal

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

SM

Levicový aktivista Jiří Feryna se opil pod obraz, nadopoval prášky a znásilnil dvě aktivistky v prostorách žižkovské Kliniky. Učinil tak přesto, že mu několikrát řekly jasné „Ne.“ Policie případ odložila, ale aktivista se prý nyní přiznal ,,soudruhům” z Kliniky.

Dívky se s otřesným zážitkem svěřily se svým soudružkám z hnutí MeToo a vše popsaly na sociálních sítích. Případ vyšetřovala policie, ale dívky vše odvolaly, tak podle policie zřejmě ke znásilněním ani nedošlo, nanejvýš to byl jen neprůkazný pokus.

Lze jen spekulovat, proč dívky svá původní tvrzení stáhla. Zřejmě jim bylo jasné, že násilné sexuální orgie by mohly ohrozit setrvání jejich aktivistické buňky v prostorách nelegálně obsazené kliniky. Na druhou stranu pokud byly dívenky znásilněny a zatajily to, popřely tím ideály svého hnutí. Musí to být peklo, v tomhle žít.

„Jsem rád, že mi to vyšlo,“ nechal se prý slyšet radikální aktivista Feryna, který v minulosti vzbudil rozruch a odpor svým výrokem, že „pedofilové by měli být lépe pochopeni.“ Mohlo by to budit dojem, že Feryna není duševně v pořádku, „aktivismus“ jen předstírá a ve skutečnosti mu jde jen o to, aby si konečně našel holku.

Pokud je Feryna „rád, že mu vyšlo“, jak tvrdí zdroj z Kliniky, pak je jen otázkou času, kdy udeří znovu. A pokud se tak stane, napadené dívky budou opět mlčet „ve vyšším zájmu“. Což vede k otázce, co se v té černé díře vlastně děje a nejen když zhasnou. Zda nejsou „kurzy čínštiny“, které tam mimo jiné údajně probíhají, ve skutečnosti spíše „exkurzy“ do jiných světů.

O podrobnostech znásilňování duševně nemocným opilcem Ferynou prý v Klinice ví každý, ale bojí se s tím jít ven, aby neohrozil budoucnost tohoto nelegálního projektu. Tak jeho aktivity uvnitř Kliniky zůstávají obestřeny tajemstvím a v tom genderově ideologickém transgender chuchvalci již není vlastně ani jasné, zda je Feryna predátor, nebo oběť.

Budovu bývalé plicní kliniky obsadila v prosinci 2014 skupina radikálů, politicky propojených na Pirátskou stranu. Stát se je pokusil několikrát vyhnat, ale díky jejich propojení na politické kruhy se tu anarchisté stále drží. Případ se vleče, nyní je ve stádiu dovolání u Nejvyššího soudu.

Feryna je ztělesněním agresivní ideologie, jejímž projevem je například zvrácené hnutí MeToo, které likviduje bohaté a vlivné muže. Příznivkyněmi tohoto hnutí jsou i dvě dívky, které Feryna „údajně“ znásilnil. Oficiálně jsou členkami extrémně levicovových, ultrefeministických buněk s názvem ZdruŽeny a Prázdné trůny.

Aktivity obskurní party z Kliniky, jejichž pěstí je politizace pohlaví, našly politické zaštítění v Pirátské straně, které patří mezi nejextrémističtější politická uskupení v Evropě, které mají zastoupení v Parlamentu.

V čele evropských Pirátů je tzv. Pirátská internacionála, kterou vede muslim Saouli, žijící ve Švýcarsku a kanadská ultrafeministka Lamonová, známá pod přezdívkou Rudá Bailey.

Radikál Feryna tvrdí, že se cítí jako žena, a penis mu v podstatě překáží. Připouští, že možná na tu či onu mladou aktivistku možná někdy nalehl(a), ale že si vlastně nic nepamatuje, protože je duševně nemocný, bere silné léky a na to pije kořalku.

ZDROJ: securitymagazin.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 87 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.