islonline
27.5.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Levicový a muslimský sen o přínosů přílivu uprchlíků aneb muslimové se budou smát určitě

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LUKÁŠ LHOŤAN 27|05|2016

Stoupenci přestěhování obyvatel Afriky a islámského světa do Evropy, tzv. podporovatelé uprchlíků, se snaží zlomit odpor hrstky posledních rozumných obyvatel Evropy tvrzeními, že příliv masy uprchlíků prospěje naší ekonomice.

V této propagandě podporovatelům přílivu masy uprchlíků zdatně pomáhají sami muslimové, kteří tvoří převážnou část z tzv. uprchlíků. Tedy příliv uprchlíků napomáhá růstu a posilování muslimů ve společnosti a je tedy v jejich zájmu, aby příliv uprchlíků pokračoval.

Inu a tedy levice a muslimové nám tvrdí, že „uprchlíci vrátí vložené náklady Evropským zemím“. Například slovenský propagandistický web muslimů Islamonline.sk zveřejnil zprávu pod názvem: „Uprchlíci do pěti let vrátí vložené náklady EU dvojnásobně“. Ano, konečně další „experti“ potvrzují to, co říkají muslimové a levice: „Příliv uprchlíků je ekonomicky přínosný“!

Jenže soudruzi dělají zásadní chybu, ale to mne ani tak nepřekvapuje. Protože levicoví a muslimští soudruzi již v minulých generacích ukázali, že nepřipouštějí možnost selhání jejich teorií. Tedy ani nepřipouštějí možnost, že příliv uprchlíku bude znamenat ekonomické problémy v budoucnu.

Jenže realisté tak slepí nejsou. Například studie zveřejněná v Die Welt od Institutu pro výzkum pracovního trhu a zaměstnanosti IAB popisuje, že:

  • Uprchlíci s vysokoškolským vzděláním tvoří – 5 %
  • Uprchlíci s žádnou profesní kvalifikaci tvoří – 87 %
  • První dva roky po příchodu do Německa je 90 % uprchlíků bez práce, po 5 letech je bez práce stále ještě 50 % uprchlíků!
  • Uprchlíci potřebují v průměru 13 let, aby měli stejnou úroveň zaměstnanosti, jako legální přistěhovalci!

Jak přiznává europoslanec Zdechovský: „Aby se odlehčilo sociálnímu systému, musí se z uprchlíků stát kvalifikované síly. A nesmí to trvat déle než 10 let. Jinak se to, co do nich bylo vloženo, nevrátí.“

Takže co budou dělat evropské státy, pokud se (opět) ukáže, že levicové sliby o přínosů přílivu masy uprchlíků se ukáži být opět chimérou?? Zvednou daně, zruší důchody nebo budou trestat ty, co levicové sny o ráji pro uprchlíky odmítnou financovat a otročit na něj?

Již dříve jsem napsal článek o tom, že multikulturalismus je rasistickou teorií, která nenávidí vlastní a miluje cizí. O neziskovkách asi takto: Podporují příliv uprchlíků a také islámské teroristy. A ještě k tomu berou na to dotace od německého státu!

Co píši muslimové:

522929_article_photo_BIgtudB0_900x

ZDROJ: Lukáš Lhoťan

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 176,08 Kč
Vybráno 23.27%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
77 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.