7.8.2014
Kategorie: Společnost

Levicovi fašisti použivaju salamovu metodu

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 07|08|2014

A naučili se ju dobře. Princip spočiva v tym, že nejdřiv si stanovite jakysik cil. Že su obvykle cile levicovych komand odporne, o tom se fčil nebudeme bavit. Oni sami si mysli, že to, co robi, robi pro dobro všech, a proto učel světi prostředky a když se kaci les, litaju břizky. Tak už to robil kdysik Josif a Adolf, tak to dneska robi sudruzi z EvroSajuza aji novodobi sudruzi v našem parlamentu.

 

 

Stanovi si cil a pak ho brutalni silu prosadi, ať to stoji co to stoji. Tak se to robilo kdysik. Dnešni levičacke komanda nesu až tak brutalni (zatim), bo asi to na ně hazalo taky divny stin. Ono tež když za vama zustanu milijony mrtvych, tuž to neni žadna sranda. A tak se použiva salamovka. 

 

To třeba si stanovite cil, že sjednotite cely EvroSajuz, bo ste se s kamošama dohodli, že to bude pro dobro všeckich. Všimněte si, že všeci vždycky konaju dobro. Nikdo nechce konat zlo. Aji ten Adolf a Josif chtěli enem dobro. Ale když se jim kdosik postavil, tuž to je třeba zasahnut, bo kdo se stavi proti dobru, je přirozeně zly. A se zlyma lidma se levičaci nikdy moc neparali. Tuž teda cil sjednoceni EvroSajuza je stanoveny, nechame to demokratycky odhlasovat…ale co to? Dva staty se nam vymkly kontrole. Co fčil? Tuž jednoduše, nechame je demokratycky opakovat hlasovani tak dluho, až budu hlasovat spravně. A když to nepomože, tuž trošku upravime tu Libanonsku smlouvu, keru stejně nikdo nečet.

 

 

 

Anebo ti dnešni levicovi hlasatele dobra a pravdy a lasky. Přikažeme všeckym, že se kuřit nebude, bo kuřeni neni hezke. Ale co to? V minulem parlamentu byli rozumni synci a děvuchy a schvalili, že si lidi možu sami vybrat.

 

No ale kdo to kurva kdy viděl, aby si lidi mohli sami vybrat? Od teho tu zme přece my, levicofašisti, a my přece dobře vime, co je pro pracujici lid dobre! My zme řekli žadne kuřeni tak žadne kuřeni. A při nejbližši přiležitosti podame zakon znova. A znova. A zas. Však on už raz projde, bo my zme fčil u koryta a my rozhodujeme, co si budete myslet, co budete pit, jest a kuřit.

 

A všimněte se, že kusek po kusku teho salamu mizi a mizi. Kusiček svobody po kusičku. Bo když ukrojite male kolečko, tak se přece nic tak hrozneho nestane. Ale kolečko po kolečku, a přide čas, kdy tu bude kolečko posledni… A všimněte si ještě jedneho. Raz ukrate kolečko se už nikdy ke štangli nevrati…

 

Chraňte cizi kolečka, bo až kdosik přide a bude vam chtět zebrat to vaše kolečko, možna už tu pak nebude nikdo, kdo by vam pomohl to vaše kolečko ochranit…

 

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, nekuřič

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 628,00 Kč
Vybráno 38.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 16 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz