piratistan
16.3.2021
Kategorie: Politika

Levicové myšlenky Pirátů jsou skutečně děsivé

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPochybovat o tom, že byly nastartovány obrovské změny, může snad jen primitiv. Věřit tomu, že jsou k lepšímu, zase jen idealista. Respektive ano, pár lidem mohou přinést prospěch, na ten se však bude skládat většina. Tedy i ti, kteří věří zatím v sladkou budoucnost. Nebo snad zelenou? Právě ta možná ve veřejných krádežích překoná vše. Náznaky tu už jsou, například peníze určené na úklid po covidu jsou nastavené tak, že skončí v ekoprogramech.

Ve včerejším článku jsme se zmínili o návrhu novely zákona obsahující změnu daně z nemovitosti. Zde je odkaz. Nikdo samozřejmě netvrdí, že tato úprava, ve které se UVAŽOVALO o extrémním navýšení roční daně z nemovitosti, projde. Víceméně ani nemůže, protože by z mnohých Slováků (týkalo se to Slovenska) velmi rychle udělala bezdomovce. Jak neuváženě návrh vzniknul, tak byl zamítnut, rychle zmizel a někteří jej dokonce vyhlásili za fake news. Ve skutečnosti byl vypuštěn zkušební balónek, a my teď můžeme tipovat, kdy se v upravené verzi vrátí zpět.

biZajímavostí byla reakce na tento článek. Lidé, kteří vnímají přerod Evropy negativně, pochopili rizika s něčím podobným spojená, dále si dávají dohromady výroky předních unijních politiků, zaznamenávají prudký nárůst daní v USA poté, co se k moci dostal Biden, tedy favorit evropských liberálů a ekoteroristů ze Zelených, většinou pochopili realitu. Tou je pravděpodobnost existence podobných plánů, jak dosáhnout plánů ne nepodobných neomarxistickým ideám.

Opakem byli příznivci EU, což se týkalo především fanoušků Pirátů. Jejich představou je, že každý odpůrce politiky a osoby současného premiéra je zároveň příznivcem party kolem Bartoše. Když tomu tak není, je i přes nesouhlas s rétorikou předsedy vlády nacistou, hnědokošilníkem, rasistou. Ať už jde o potencionálního voliče SPD či Trikolory. Piráti velmi dobře pracují se sociálními sítěmi a internetem. Citlivé záběry blbnoucího předsedy Bartoše s noblesou ignorují, například průkazné fotografie z akcí Antify či komediální prezentaci na Prag Pride, naopak vyzdvihují jeho hrdinství v boji s Babišem. Že se soustavně podepisuje pod nynější situací, kdy opozice není schopna se vládní koalici vzepřít, je druhá věc. Piráti velmi spoléhají na EU za svými zády. A také na manipulaci s volbami. Za tu lze považovat možnost volit korespondenčně ze zahraničí v jediném kraji, do kterého se Bartoš okamžitě a čestně přemístil. Agentura Kantar je výrazně a podezřele favorizuje v blížících se parlamentních volbách. Tady jde možná o víc, například i o volby do televizní rady, kam by Piráti rádi dosadili své lidi. Potencionální vítěz voleb má svou váhu.

Levicové myšlenky Pirátů jsou skutečně děsivé. Nelze si nevšimnout mediální podpory a zároveň jejich blízkosti k německým Zeleným. A v tomto směru z nich jde strach. Přesněji z falešné a prohnilé ideologie. Nečekejme od nich změnu ve způsobu chování ve vládě či na zastupitelstvech. Příkladem je místostarosta na Praze 3, který přes okázalé vyvěšování tibetské vlajky nakupuje čínské roušky, které poté prodává do krajů a okresů obsazenými kolegy z Pirátské strany. A obrat v řádech možná i stovek milionů korun není ničím příliš se lišícím od leváren členů vládní koalice. Zapomenout nesmíme ani na eskapády Pirátů na pražském magistrátu. Nechme však tuto stranu jejímu osudu a doufejme, že se najde cesta, na které Čechům nebudou překážet ani Piráti a ani Babiš.

Rozháranost národa je šílená i v dalším směru. Tím jsou vládní opatření. Nova nám opět ve zprávách naservírovala názory českých občanů na prodloužení lockdownu nejen přes Velikonoce a dle prezentovaných názorů jsou lidé většinou šťastní za vládní ochranu před všude přítomným covidem. Pravděpodobně lovila respondenty v jednom stejném stádu, protože tak, jako v politice a v názorech na chování a přístup elit se lišíme, stejně rozdělení jsme i v náhledu na průběh ,,pandemie“. Mezi námi existuje nenávist vystupňovaná i agresivitou některých policistů.

Neustálé šíření strachu z televizních obrazovek a vládních prohlášení má na lidi dopad. Na každého jinak. Někomu nechození do práce vyhovuje, jiným už celá ta taškařice skutečně komplikuje a otravuje život. Abnormalita stávajících opatření dosahuje extrému. Jenže někteří si v tom libují. Bohužel vše by se mělo řídit právem To je však ohýbáno, lámáno a vůbec není jisté, že se někdy ještě stane právní chování používanou normou. Bylo by příjemné skončit optimisticky. Těžko říct, jak to udělat. Světlo na konci tunel není vidět.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 5 791 times, 5 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
politicon.cz
61 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)