globalismus
2.3.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Levicová, eurohujerská a prolhaná zeměpisná olympiáda …

Sdílejte článek:

HONZA

… zveličování covidu, nenávist a lži k Maďarsku. Jedním z autorů je feministický aktivista, podle kterého vláda likviduje příliš málo oborů ekonomiky. 

Pro žáky druhých stupňů základních škol a středních škol existují soutěže s názvem olympiáda z mnohých školních předmětů i dalších oborů, které nejsou samy o sobě školními předměty (např. astronomie). Až doposud tyto olympiády neobsahovaly politickou propagandu. V roce 2021 se to minimálně v zeměpisné olympiádě naprosto změnilo. V biologické takřka určitě ne, brouci totiž mají jen dvě pohlaví a nemají Evropskou unii. Děti ve škole jsou dlouhodobě a systematicky manipulovány z našich daní krajně levicovou a eurohujerskou propagandou skrze filmy Jeden svět na školách od nechvalně známé neziskovky Člověk v tísni. Neuvěřitelný případ prolhané propagandy, za kterou i vy musíte povinně platit, si můžete přečíst zdeTotalitní praxe a porušování lidských práv v KanaděNorskuNěmeckuNizozemsku či Austrálii.

Obecně o zeměpisné olympiádě

Jelikož předpokládám, že většina čtenářů Pravého prostoru se zeměpisné olympiády neúčasnila, tak vám nejprve vysvětlím její systém. Prvním kolem je školní kolo, kde otázky vybírá učitel. Jsou čtyři kategorie – A (šesté ročníky), B (sedmé ročníky), C (osmé a deváté ročníky), D (střední školy). V kategoriích A, B a C pochopitelně soutěží i odpovídající ročníky osmiletých a šestiletých gymnázií. Z každé školy z každé kategorie postupuje jeden či dva žáci/studenti do okresního kola. V případě, že však ani vítěz školního kola nemá dostatek bodů, nepostupuje nikdo.
 .
Z okresního kola postupují dva či tři nejlepší do krajského kola, z něj zase do státního kola. Jednou za dva roky probíhá celoevropská soutěž vítězů státních kol, která již je v terénu a soutěží se v různých odborných měřeních. Tento rok všechna kola probíhají v důsledku koronahysterie virtuálně (ač mezi mladými lidmi je úmrtnost takřka nulová, pod 15 let nikdo v Česku nezemřel, ve skupině 15-24 let máme tři mrtvé, pravděpodobně s jinou smrtelnou nemocí. Pro děti je prokazatelně chřipka výrazně nebezpečnější než covid.), což samozřejmě celou soutěž ničí, jelikož si každý může správné odpovědi najít na internetu.
 .
Zatímco o školním kole rozhoduje učitel, okresní kolo je standardizované a skládá se ze tří částí – práce s atlasem, práce bez atlasu a praktická část.
 .
Nebylo zavedeno žádné opatření k zabránění podvodům, každý vše vyplňoval po internetu a mohl prostě otevřít nové okno a během deseti sekund najít správnou odpověď. V tomto článku hovořím o okresním kole. Okresní kolo je stejné v celé republice. Tedy stejné lži, které po mně chtěli vyplňovat zde v Olomouci, museli studenti vyplňovat po celé republice.

Propaganda kovidismu v zeměpisné olympiádě

Práce s atlasem neobsahovala propagandu. Praktická část pojednávala samozřejmě celá o jedné nemoci. Pochopitelně nikoliv o nemocech, na které umírá značná část nakažených (rakovina, infarkt, ebola), ale o jedné privilegované nemoci, na niž umírá něco mezi 0,12% – 0,20% nakažených, což přiznalo i mainstreamové médium The Guardian. Součástí byl jednak rozbor textu, z něhož měli soutěžící vyvodit správné odpovědi a druhak doplňování informací z 30. 11. z tohoto webu. Doplňoval se počet prokazatelně nakažených, prokazatelně zemřelých, procento potvrzeně mrtvých z populace, procento potvrzeně nakažených z populace a lživé – procento mrtvých z nakažených. Jedná se o dezinformaci, což Cempera samozřejmě nezajímá, jelikož dezinformoval ten se správným názorem.
 .
O dezinformaci se jedná proto, že reálné procento mrtvých z nakažených je mnohem nižší než to oficiální a to z pochopitelného důvodu. Nakažených je mnohem více než oficiálně a čím chudší země, tím více nakažených než ukazují statistiky. Sám jsem byl nakažený, ale na testech jsem nebyl, tudíž se do čísla nepočítám. Správně by v zeměpisné olympiádě tedy mělo být uvedeno „procento prokazatelně zemřelých z prokazatelně nakažených”. Samozřejmě takto vyšla děsivá čísla, že umírají 2% nakažených, ač v realitě procentuální úmrtnost pod 0,25%.
 .

Propaganda eurosvazáků v zeměpisné olympiádě

V práci bez atlasu byly údaje ke čtyřem státům a soutěžící měli za úkol vybrat „správný údaj” z výběru. Vybíralo se k těmto státům – Indie, Izrael, Maďarsko, Bělorusko. Jednotlivými kategoriemi údajů byly – výroky, politický režim dané země, hlavní politický představitel země a převládající náboženství. U Běloruska, Indie a Izraele v zásadě nebyla chyba, ale u Maďarska byly naprosté lži.
 .
K Maďarsku požadovaly po studentech lživě odpovědět (já jsem neodpověděl bez ohledu na to, že budu mít o tři body méně. Lepší mít méně bodů než se upsat eurobolševické diktatuře), a to takto: „eroze demokracie za posledních 10 let“, „Evropská země, která se po rozpadu SSSR stala parlamentní republikou. V posledních letech však dochází k úpadku demokracie a Freedom house ji letos poprvé označil za částečně svobodný systém”.
 .
Z toho vyplývá, že naše školství ovládá ultralevice, která každého, kdo vystupuje proti „Evropské unii”, genderismu, islamismu, feminismu, homosexualismu, kovidismu a dalším módním ideologiím označí za „nepřítele demokracie”. Pro doplnění, hledal jsem si něco o čtyřech autorech. Jeden z nich je autor kovidalarmistického textu a druhý je extrémní feministický, ekologický a kovidistický aktivista, kterému připadá, že stát násilně zlikvidoval příliš málo oborů ekonomiky a příliš málo rodin.
 .
Sami se můžete přesvědčit v těchto dvou snímcích obrazovky, jaké lži obsahovala zeměpisná olympiáda:
 .
olympiada1 olympiada2

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 385 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
politicon.cz
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)