japanese
22.9.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Levičáci požadují, aby Japonsko “přijalo multikulturalismus”

Sdílejte článek:

 P.J.WATSON

Redaktor Daily Beast chce, aby “xenofobní” země s nízkou imigrací a nízkou trestnou činností otevřela své hranice.

Levičáci začali požadovat, aby Japonsko, země s nízkou úrovní přistěhovalectví a nízkou mírou zločinnosti, začala přijímat “multikulturalizmus” poté, co Japonská tenistka s haitsko-americkým otcem vyhrála US Open.

Naomi Osaková se stala prvním japonskou tenisovou hráčkou, která vyhrála grandslamový titul v soutěži jednotlivců, když porazila Serenu Williamsovou ve finále v New Yorku minulý víkend.

Skutečnost, že její vítězství v Japonsku nadšeně přivítali a že Osaková je smíšené rasy, poskytla levičákům okamžitou záminku, aby trvali na tom, aby Japonsko otevřelo své hranice masové imigraci.

V článku nazvaném ” Japonsko potřebuje cizí krev” jako je Naomi Osaková, Jake Adelstein z Daily Beast uznává, že etnicky homogenní Japonsko s velmi omezenou migrací má nízkou míru zločinnosti a každý rok dojde pouze k několika přestřelkám, ale tvrdí, že to je díky silné policii a kontrole zbraní.

Tvrdí, že “xenofobie leží hluboko” v Japonsku. Adelstein vyzývá zemi, aby “vytvořila multirasovou společnost, aby Japonsko mohlo přežít a prospívat jako národ” kvůli poklesu porodnosti a dodává, že skutečnost, že Osaka sotva mluví japonsky, by nemělo být problémem.

“S rostoucí populací, ale s mírně rostoucím počtem mezinárodních manželství se Japonsko musí rozhodnout, jak bojovat proti rasismu, přijmout multikulturalismus a toleranci, pokud chce přežít,” uzavírá a upozorňuje na správu OSN, která naznačuje, že na to aby Japonsko udrželo velikost populace v produktivním věku “by potřebovalo 33,5 milionu přistěhovalců od roku 1995 do roku 2050.”
Smiley face

V argumentaci Adelsteina zřejmě chybí skutečnost, že drtivá většina přistěhovalců se nestává hvězdnými atlety. Ve skutečnosti ve většině evropských zemí, které otevřely své hranice hromadnému přistěhovalectví, migranti žijí ze sociálních dávek a jsou značně nadměrně zastoupeni ve statistice kriminality.

Uvedu dva příklady. Švédsko zasáhl nárůst sexuálních útoků, útoků granátem a dalších forem násilných trestných činů od přijetí nové vlny “uprchlíků” v roce 2015, 58% sociálních dávek jde na migranty, přestože tvoří 16% obyvatelstva.

Mezitím, v Německu, které bylo svědkem nedávných protestů proti masové imigraci, násilná kriminalita vzrostla v průběhu posledních dvou let a 90% z nich je kvůli migrantům, v souladu se statistikami německé vlády.

Samotná japonská populace je také velice nepřátelská vůči masové imigraci, což je názor potvrzený skutečností, že navzdory přijetí extrémně malého počtu muslimských uprchlíků byli dva z nich zatčeni v kvůli podezření ze znásilnění ženy v Tokiu v roce 2016.

Nedávné průzkumy velkých a středně velkých firem zjistily, že pouze 38% preferuje povolení migrace nekvalifikovaných migrantů i přes pokles počtu obyvatel Japonska a možnost importovat levnou práci.

Počet cizinců žijících v Japonsku se v uplynulém desetiletí zdvojnásobil na 1,3 milionu, což však zůstává pod 2% pracovní síly.

Jak je zdokumentováno ve videu uvedeném níže, v blízké Jižní Koreji, více než 500 000 lidí nedávno podepsalo petici, podle nichž odmítají veškerou muslimskou imigraci do své země. Demonstranti vyrazili do ulic se znaky, které říkaly: “Nebuďme jako Evropa.”

Zdroj: Paul Joseph Watson, překlad Mike

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.