antifa_840x480
8.7.2020
Kategorie: Politika

Leví progresivci

Sdílejte článek:

JAROMÍR HODINKA

Liberální neomarxisté přišli na triky, jak obejít demokracii a jak rozmělnit a zmást občanskou společnost.

Neomarxističtí levičáci v mnoha případech ovládli politickou scénu na Západě. Většina lidí vnímá jenom některé části jejich dobyvačné taktiky. Jejich chování je potřeba vidět komplexně a potom vše bude jasné.

První trik je v tom, že tzv. neomarxističtí liberálové nemají vlastní stranu. Nikdo by je s takovým programem nevolil. Liberálové to řeší tak, že ostatní politické strany infiltrují, včetně pravicových a tím je ochromují. Prosazují jednotlivé levičácké ideologie odděleně, tím znesnadňují svou identifikaci. U nás je toho příkladem ODS, kterou dokonce vede ultralevičák, který se klidně paktuje s piráty a sudeťáky.

Druhý trik je salámová metoda. Neustále protestují a něčeho se dožadují. Infiltrovali také školy, soudy, úřady (i vládní) a důležití instituce (např. ombudsmanka), televizi a tisk a tam neustále něco mění ve prospěch levičáků. Často proti právnímu statusu mění demokratickou neutrální orientaci těchto institucí.

Třetí trik. Pod zástěrkou ochrany menšin, inkluze, genderu, radikálního feminismu, LGBT, ekologismu a multikulturalismu nabourávají občanskou společnost a demokratické principy. Pomocí těchto ideologií získávají na obyvatelstvo stále větší vliv a doslova překřičí demokratické strany. Vypadá to jako by měli nějaký program, ale všechny tyto ideologie jsou nedemokratické a ve své podstatě velmi nebezpečné.

Čtvrtý trik je zastrašování. Kdokoliv s nimi nějak nesouhlasí je freneticky napadán a dehonestován. Získá tituly jako zaostalec, pravičák, fašista, nacista, rasista, jste napadán z nedemokratického jednání, obviňován ze zločinů atd. Bylo převzato z psychiatrie slovo „fobie“ a jeho význam zcela redundován. (V lepším případě.)

Vypadá to, že mají vliv i na sociální sítě a nepohodlné názory odstraňují.

Je nutné vědět, že jakmile někdo tyto ideologie používá a je jedno, ve které části státního demokratického systému působí, je to infiltrovaný levičák, často navázaný na Sorosovy organizace nebo neziskovky.

Je potřeba, aby se politické demokratické strany očistily od kryptolevičáků a to se týká i škol, které mají být apolitické, včetně soudů, a ostatních demokratických institucí…

  • Jaromír Hodinka, FCB
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 911,00 Kč
Vybráno 48.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 772 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
politicon.cz
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.