LETY8217
23.11.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Lety: Tak se to konečně povedlo …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

VLADIMÍR NĚMEC

S velkou slávou bylo na ČT oznámeno že se ministru kultury Hermanovi podařilo těsně předtím než půjde od válu uzavřít smlouvu s firmou AGPI na odkup vepřína v Letech u Písku. Samozřejmě že za státní peníze a hodlá ho věnovat Muzeu Romské kultury. Je vidět že stát má peněz dost když je může rozhazovat.

Nikdo by neprotestoval kdyby si to cikáni koupili za svoje a taky by si tam mohli zase za svoje postavit co chtějí. Jenomže to všechno bude za státní neboli za peníze vybrané na daních. A supi se už slétají na kořist neboli se přemýšlí co by se tam vlastně postavilo. Postaví si svou kapličku cikáni/Romové sami nebo to bude muset zase udělat některá firma placená ze státního? 

letyVlastně Romové jsou sponzorovaní ze státního rozpočtu takže všichni jim přispějí a určitě dobrovolně, vlastně nikdo se nikoho na nic neptal, upeklo se to ve vyšších patrech politiky za pošťuchování z ciziny – dokonce i z OSN.

 Jediní kdo by do toho mohli do toho hodit vidle jsou akcionáři kteří musí prodej schválit na valné hromadě. 

Výsledek bude jako vždy: Velká sláva při zahájení bourání, při zahájení výstavby, při otevření ať tam bude co chce a jednou ročně při nějakém výročí s delegacemi. Jsem zvědav kdo bude areál udržovat v pořádku, sami Romové za svoje nebo se najme firma za státní? A taky kolik Romů tam bude chodit na návštěvy?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 076,08 Kč
Vybráno 23.07%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
169 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.