domek
27.9.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Letní zahradní domky v zimě krásně suplují úkryty zahradního nářadí

Sdílejte článek:

Podzim se nám velice rychlými kroky vplížil na zahrady, do sadů i dvorků a nám nezbývá než postupně chystat svá políčka i záhumenky na chladné počasí. Ovšem není třeba věšet hlavu, existují alternativy, které nám umožní sedět na čerstvém vzduchu i při nepříznivém počasí. Zahradní altány se střechou a bytelnou podlahou snesou i nemilosrdný vítr a déšť. Zahradní domky, které mají okna s okenicemi, umně skryjí své návštěvníky i obyvatele i při prudkých poryvech větru, kdy déšť bičuje chatku z boku a v otevřených okenních rámech by se před ním nedalo ukrýt. Letní domečky, které o prázdninách obývaly rozpustilé děti, nyní najednou zejí prázdnotou a jsou nezvykle ztichlé.

Letní dětské domečky využijete i v zimě

K čemu využít letní dětské domečky, do nichž se zřejmě vrátí smích a hurónský řev až o dalších prázdninách? Můžete je upotřebit jako odkladiště zahradního náčiní, případně dalších sezonních věcí, které vám přijdou k užitku až na jaře. Domky Herold totiž mají bytelnou střechu i podlahu, nezatéká do nich, dokonce se jejich okna a dveře dají bezpečně uzamknout tak, aby se do nich nedostali nezvaní hosté.

Zauvažujte i nad zahradním altánem, na podzim i v létě vás krásně ukryje

ImageHandlerZahradní domky a domečky se na podzim prodávají za zajímavé ceny, které jsou mnohdy sníženy až o 15 až 20 procent oproti letním cenám. Určitě se vyplatí zamyslet se nad možností zahradního altánu, který bude příští slunečnou sezonu sloužit jako vítané útočiště před neúprosnými slunečními paprsky, ovšem praktické uplatnění nalezne i letos na podzim a v zimě. Nechce se vám vysedávat uvnitř přetopeného interiéru? Ještě se nechcete takhle rychle rozloučit s létem? Pořízením a vybudováním prostorného altánu na zahradě nebo v sousedském prostranství vytvoříte ideální komunitní místo, kde se sousedé i kamarádi nebo rodina může scházet i v případě velice nevlídného počasí. Nabídka společnosti Herold není omezena pouze na chatky, zahradní domky, altány, stánky. Dodává i skluzavky a dětská hřiště pro soukromé zahrady a veřejná prostranství.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 5 550,00 Kč
Vybráno 15.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 41 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.