22.10.2014
Kategorie: Společnost

Letadlo jako světový systém

Sdílejte článek:

TOMÁŠ GROH 22|10|2014

Šance na globalizaci planety a ovládnutí světa několika rodin vlastnících bankovní sektory, se možná brzo zhroutí.

Hodně lidí si kdysi naběhlo na hru letadlo. Hra na principu – vlož peněžitý vklad, sežeň co nejvíce dalších lidí, kteří také investují a tak dosáhneš zisku. Jednoduché, lákavé a účelné. Jen s malou chybičkou – vydělali jen ti, co to založili a pár prvně přidaných. Bohužel na principu letadla funguje převážná část světa.

 

 

Zakladatelé Nového světového řádu ovládají OSN, EU, NATO a vlastní světový bankovní sektor. K tomu všemu si podřídili kolonii USA, přes kterou ovlivňují politiku většiny států. Tahle nadvláda několika rodin, které po desetiletí určují chod ekonomiky světa, ovlivňují politiku většiny států, rozpoutávají a financují války, zůstává před dokonáním úplného cíle. Naopak se jim po rychlém vzestupu, staví do cesty stále více problémů.

 

Největším problémem je Rusko, které se snaží získat východní státy, latinskou Ameriku a část Afriky pro bez dolarového obchodování. Dolar, jako prakticky soukromá měna, která se tiskne podle potřeby, je hlavní pákou této skupiny světových mocnářů. Jeho ohrožení by tak mohlo naprosto zničit plány k ovládnutí celosvětové ekonomiky.

 

Další trhlinou v tomto směru je stále více hlasů proti EU a neochoty posílat své peníze do Bruselu kde si z nich část odsypou a pak je podle své úvahy přerozdělí. Ozývají se hlasy, kterým vadí diktatura o tom, koho si mají nastěhovat domů, co mohou vyrábět a pěstovat, komu to mohou prodávat a ještě jim za ta omezení platit. Ozývá se neochota podporovat a financovat války a armády. Tato nadvláda přinesla materiální život a světový hon za ziskem. Výsledek je přitom naprosto obrácený. Vznikl závod o největší zadlužení států i obyvatelstva.

 

Stále častěji vznikají referenda o odtržení, samostatnosti a nezávislosti. To nabízí demokratické zřízení. Něco s čím západ nepočítal a ztratil by úplnou kontrolu. Ovšem podle některých ekonomů a politologů má komunální politika šance na prosperitu a především takové zřízení systému, které bude možné ovládat voliči ke své spokojenosti. Lidem se nelíbí pupkování světa. Kdejakému Jurovi z vesnice se přestává líbit, že musí více pracovat, odvádět více daní, aby mu pak nějaký Kárl z velkoměsta mohl dávat najevo, jak je sto let za opicemi. Nelíbí se mu, že mu někdo, kdo netvoří žádné hodnoty a žije z jeho práce, tak mu řídí život a předkládá mu statistiky, jak že se má dobře.

 

Ponzi-Scheme

 

Hrozí tak, že se jednotlivé komunální oblasti budou dožadovat samostatného hospodaření, popřípadě bude hrozit rozpad jednotlivých států. Přežily by tak jen totalitní režimy a policejní státy.

 

Lidé jsou vcelku pokorní a poslušní, ovšem nejsou všichni naprosto tupí. Pokud vidí, že ti kteří žijí z jejich práce, se o ně nezajímají, ba naopak je pouze zneužívají, tak se samozřejmě časem ozvou. Pokud lidé vidí, že kdejaká nepřizpůsobivá menšina a nárokové náboženství je na každodenním pořádku řešení a problémy původních obyvatel se už prakticky neřeší, tak ztrácí veškerou důvěru v systém.

 

Volební systém je uzpůsobený finanční nadvládě a mediálnímu ovlivňování. Volič tak ztrácí veškerou důvěru a chuť. Výsledek je pak zřejmý na počtu volících. Lidé čím dál více cítí manipulaci, která vychází z kokpitu letadla a stále více volají po přistání.

 

.
ZDROJ: Tomáš Groh

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 37 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 4,38 out of 5)
Loading...