banner4
14.12.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Lepící pásky, které vám dělají reklamu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Čím dál víc lidí využívá nabídku e-shopů a zásilkových obchodů. Jestli i vy patříte mezi podobné prodejce, jsou tyto řádky určené přesně pro vás. Na důkladné zabalení zboží se většinou spotřebuje dost lepící pásky, napadlo vás někdy dát této pásce ještě jinou funkci? Třeba sdělovací nebo reklamní? Myslíte, že je to zbytečné? Nikdo si podle vás loga ani kontaktu na pásce nevšimne? Omyl! Lidé reagují na věci odlišné v běžné praxi jinak. Je-li něco výstřední, vtipné či originální, zaryje se jim to do paměti. Buďte i vy i tím, kdo umí překvapit, a poděkujte svým zákazníkům jednoduchým textem na lepící pásce.

Lepící pásky na míru

Potisk lepících pásek lze provést až ve čtyřech barvách – černá, červená, zelená či modrá. Podkladová barva je vždy bílá nebo hnědá. Máte na výběr ze čtyř rozměrů, obvykle se však používá standardní šířka 48 mm. Text na lepící pásce je zcela ve vaší režii. Své zákazníky můžete informovat o výhodných nákupech, slevách či bonusech. Zcela odlišíte vzhled vašich balíků od monotónně béžových krabic konkurence. Výrobci bez problémů potisknou pásku jakýmkoli obrázkem a logem vaší společnosti. Samozřejmě páska může nést sdělení i bezpečnostního charakteru, př. POZOR KŘEHKÉ. Umístěním pásky po obvodu balíku zajistíte dostatečnou viditelnost informace. Fantazii se meze nekladou a páska je relativně levným řešením, jak širokou veřejnost a své klienty informovat o vašich produktech a službách.

Veselé Vánoce vám přeje lepící páska

Hitem letošních Vánoc jsou dekorační lepící pásky. Vánoční motivy, blahopřání a poděkování vytištěné na pásce je možné nechat si vyrobit na zakázku, anebo si vybrat z hotových. Lepící pásku můžete taky věnovat jako žertovný dárek s vtipným potiskem. Vždy si dobře rozmyslete, jak a kde budete lepící pásku používat. Podle toho pak vyberete materiál pásky i druh lepidla.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.