euapoc
14.10.2017
Kategorie: Společnost

Lépe se mýlit s Bruselem než mít pravdu bez požehnání Brusele

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Parafráze na dávné je lépe se mýlit se stranou…… Ke Katalánsku se přesunují tanky, armádě stačí dát povel pokud si tam dovolí nějakou drzost kterou by dožrali nejen španělskou vládu, ale i Brusel. Katalánsko není Kosovo, dobytci, a pokud budete zlobit může i téct krev, EU bude koukat jinam i přesto že Katalánci jsou eurohujeři. I takový Charlie Hebdo je na straně španělské vlády. Jo kdyby třeba takové Skotsko trvalo na samostatnosti, to by byla jiná, už jen natruc Británii.

Protiruské sankce musí být, ale nesmí se to vztahovat na Německo, to se za Ukrajinu bilo jak lev, ale plynovod je v německém zájmu, tak kušte, Rusko ho chce vést mimo Ukrajinu, aby jim nemuseli platit, to je ruská pomsta za to že neschlamstli aspoň východní Ukrajinu, dnes tato pomsta je Německem posvěcená, jde přece o prachy. Ne aby ale Poláci prodali Rusku hrušky.

Proti anexi Krymu už nikdo v EU nekváká, Zeman by aspoň navrhnul peněžitou kompenzaci, sice je to volání na poušti, ale Brusel nenavrhne ani to. A Zeman to slízne. Sankce proti Rusku se budou možná příštím rokem rušit, EU elitám to leze do peněz. Že to dávno říkal Zeman? To je teda vůl protože to říkal před tím než to Brusel rozhodne.

Český president by neměl být k Číně vstřícný když by chtěl pro zemi utrhnout také jen pár drobků, k Číně se mohou lísat jen země jako USA, Británie, Německo……. před čínským presidentem panáčkují když přijede na návštěvu. Inu prachy jsou prachy, ale ne pro všechny, jen pro vyvolené. Malé země musí bojovat za Tibet, kšefty mají nechat těm vyvoleným.

Když už nic jiného, tak aspoň Zeman byl vždy proizraelský, většina evropských lídrů sice nejsou antisemité, to už se nenosí, změnilo se to na propalestincký postoj. A USA poté co se do čela dostal údajný buran, budou příštím rokem opouštět UNESCO pro jejich antisemitismus. Inu UNESCO dostane o pár milionů méně, Zeman se může jen radovat. EU elity budou mocně kafrat. Pak to opadne, protože nic nezmůžou. Zeman je ale buran protože musí mluvit předčasně.

A to prosím nejsem nějaký velký obdivovatel Zemana, ale kdo by asi měl být na jeho místě?

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 136,00 Kč
Vybráno 6.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 48 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,45 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.