zakony
22.1.2019
Kategorie: Společnost

Legalizace zločinů – trend doby

Loading...
Sdílejte článek:

J3K

Kauza českého řidiče kamiónu jezdící ho na trase Španělsko – Francie- Velká Británie a zatčeného i odsouzeného ve Francii tamním soudem za převoz nelegálních migrantů se stala jedním z největších paradoxů poslední doby. V zemi, jejíž prezident Emannuel Macron otevřeně podporuje migraci, je odsouzen jedinec za něco, co stát oficiálně dotuje. O tom, že řada řidičů kamionů ani netuší, co mají ukryto pod plachtou a díky plombám to ani zjišťovat nemohou, víme. Také je nám známo, že pohyb vynalézavých afrických migrantů po Evropě je nezmapovatelný a jejich touha dostat se do z poloviny islamizované Velké Británie je veliká. Nákladní přívěsy jsou tak ideálním způsobem, jak překonat velké vzdálenosti a z kamioňáků se občas stávají nelegitimní taxikáři nevědící, že jimi jsou. Velcí převozníky však pracují naprosto svobodně a oficiálně bez rizika být trestně stíháni.

Velká část migrantů využívá k překonání Středozemního moře pašeráckých přepravních služeb lodí neziskových společností .Ty omezují svůj rádius na co nejmenší prostor, to aby se mohly rychleji otáčet a expedovat přes moře co nejvíce Afričanů. Nezabývají se tedy jejich dalším rozvážením do dále vzdálených států od břehů Afriky. Přestože jde například o německé či holandské společnosti, zásadně brousí trasu Libye – Malta, Itálie, Francie, Španělsko. Malta není nafukovací, Itálie se díky ministrovi vnitra Salvinimu otočila k migrantům konečně zády. Španělská levicová vláda dosud pečlivě plní přání strůjců zamořování Evropy muslimy a nadále otvírá své přístavy pašeráckým lodím tvářícím se jako charitativní. Většina migrantů se vzápětí úřadům ztratí z očí a pokračuje dále do vysněných zemí, kde se nemusí pracovat a sociální dávky převyšují reálné platy zaměstnanců v našich končinách.

Mimo Francie a Velké Británie tak směřují paradoxně do skandinávských zemí a států Beneluxu, ovšem také Německo je stálicí mezi jejich budoucími destinacemi. Nebuďme naivní, že by se nedostali i k nám, ostatně se poslední dobou s nimi potkáváme velmi často. Není ničím neobvyklým, že pobírají své sociální dávky v Německu a utrácí je u nás. Je jen otázkou nedaleké budoucnosti, kdy začnou obchodovat a zjistí, že benevolence našich úředníků a bezpečnostních složek je natolik veliká, že si tu budou moct dělat cokoliv, co si usmyslí, a ještě budou chráněni neziskovým sektorem pečujícím o jejich ,,integraci”. Takový Šimon Pánek jistě ví, jak těmto lidem v tísni pomáhat. Pokud si myslíte, že dotyční přistěhovalci přestanou do Německa jezdit pro dávky, mýlíte se. Budou mít ještě propracovanější systém, než mají dosud Romové. Jejich podnikání nemá nic společného s tím, co známe. Finanční úřady budou nadále hoblovat Čechy, ovšem na činnost těchto příchozích budou ještě kratší, než jsou nyní na asijské tržnice a prodejny. Navíc přibydou nové obchodní komodity stojící za hranou zákona a časem se z montovny Evropy staneme ještě něčím horším, třeba její laboratoří. Předurčuje nás k tomu strategická poloha a také touha Čechů po mamonu bez ohledu na národní hrdost.

Dalším důležitým atributem evropské politiky je umění upravovat zákony tak, aby se dříve kriminální činnost stala legální s podporou. Ideálním příkladem jsou spojené nádoby nazvané korupce a dotace. Ti, kteří takzvaně drží basu, dosáhnou na peníze rozdělované ze společného daleko snadněji, než ti, kteří mají tendenci nesouhlasit se všemi procesy spojenými s rozhodnutími úzkého vedení Evropské unie. Příkladem je předseda české vlády Andrej Babiš, jehož firmy jsou příjemci evropských dotací, a tím je i ovlivněna jeho celá vláda v Čechách a na Moravě. Abychom vše nesváděli na EU, je třeba si uvědomit, že část dotací si přihrává sám sobě formou vnitrostátního přerozdělování peněz, takže je stále aspoň u nějak jistého zdroje. Takže se v jeho osobě setkává evropská korupce a rozkrádání společného majetku, pokud bychom se na to dívali očima realisty. Ostatně podobně vznikaly třeba korunové dluhopisy a další zákony, z nichž profitovali vždy velcí, zatímco malí jsou postihováni úplně za vše.

O různých metrech bychom se mohli bavit do nekonečna. Stále více nám kolidují představy o svobodě projevu, demokracii a jejich realizace. Jestliže jsou v Německu napadáni poslanci AfD a pachatelé bývají neznámí, v případu ataku sociálního liberálního demokrata by viník byl rychle dopaden, případně vytvořen. Znásilnění muslimským přistěhovalcem se oceňuje jinak, než když by se ho dopustil starousedlík. Pedofilie se díky ,,potřebám a zvykům´´ muslimů změní na jinou netrestnou kvalifikaci, podobně i sňatky mladistvých, což je opět doména islámu. Je třeba si uvědomit, že zákony vždy vznikají pod dohledem mocných. S výjimkou počátečních stádií revolucí, kdy převažuje nadšení a jistě oprávněné rozladění vedoucí k povstání, tím jsou myšleny skutečné revoluce, nikoliv naše Sametová, která byla ve finále fraškou pro nic nechápající lidi, to i přes davy na Václaváku cinkající na své klíče, se normy vytváří v úzkém kruhu vyvolených. Jde o nástroje, kterými je ovládán zbytek stáda přinucen represivními prostředky podřídit se.

Čím větší je počet zákonů, tím vyšší je tlak na poddané a jejich útisk pokračuje do chvíle, než si tito uvědomí, kam až vše došlo. Elity si momentálně uzurpují rozhodovat za nás úplně o všem. Jejich nenažranost je stále větší, beztrestnost jim dává více možností a bučení stáda je dosud velmi tiché. Směřování k odzbrojení je jedním z kroků, jak se cítit v ještě větším bezpečí. Lidé v ulicích budou žít v nejistotě před násilím způsobeným primitivními nástroji, vrchních deset tisíc však bude nadále požívat svých výhod a zabezpečení. Úprava právních norem v jejich prospěch je stále na pochodu. Připravuje se mnoho dalších změn. Další na řadě je třeba změna bodovacího systému. Opět jde o to, jak z nás získat více peněz a zároveň nám vzít další kus svobody. Hydra je nenasytná. Dohlíží na nás vnitro, finance, armáda, nefungují dobře školství, doprava, sociální sféra, zdravotnictví. Jak dlouho budeme ještě jen přihlížet tomu, jak si liberální demokraté z nás všech dělají dojnou krávu a ještě nás za to trestají?

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč


Celkem za měsíc: 14 787,78 Kč
Vybráno 42.24%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 567 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.