migrital
23.9.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Lampedusa na hraně anarchie: Vyhrožují, kradou, obtěžují ženy. Typičtí lékaři a inženýři

Sdílejte článek:

TOMÁŠ VYORAL

Podle starosty je Lampedusa kvůli migrantům na hraně anarchie. Výhrůžky, neúcta vůči ženám, krádeže. Policie je bezmocná. Bary jsou plné Tunisanů, kteří se opíjejí a obtěžují ženy. Vystrašení turisté i našinci v multikulti ráji.

Starosta italského ostrova Lampedusa Salvatore Martello o víkendu v otevřeném dopise zaslaném italské agentuře ANSA a dalším médiím, požádal o uzavření střediska pro migranty. Podle něj se ostrov ocitl kvůli středisku na hraně anarchie.

„Výhrůžky, neúcta vůči ženám, krádeže. A policie je bezmocná,“ uvádí starosta. „Místní bary jsou plné Tunisanů, kteří se opíjejí a obtěžují ženy. Dostal jsem desítky stížností od vystrašených turistů, obchodníků, hoteliérů a restauratérů, kteří to musí denně snášet.“

„Jsou velmi mladí a hodně hluční,“ ohodnotil je i místní kněz, který jinak Martellovo prohlášení kritizoval.

Opět se tedy potvrzuje, že všichni lékaři, inženýři, syrské ženy i děti vypadající jako jeden mladý africký muž tímto mužem skutečně jsou. Jejich vděčnost a pokora se projevuje obtěžováním žen (v tom “lepším” lepším), původních obyvatel i turistů. Že si občas za naše prachy zachlastají v baru? Ale co, jsou přece v depresi z té náročné cesty. Uvědomme si, že to vše hned na prvním místě v Evropě, která je, zdecimované chudáky, zachránila před tou strašnou Asadovou válkou. Jak to pakvypadáaž se otrkají nám mohou vyprávět ve Švédsku (kde ruší festivaly), v Británii (kde útočí dodávky)nebo v Německu (kde chirurgové operují v nákupácích).

Ale to přeci není problém. Problém jsou xenofobní smějící se bestie, které je třeba cepovat a vychovávat (třeba hrou Xenofil v rámci výchovy multikultijungen).

Bývalá starostka Lampedusy Giusi Nicoliniová na Martellova dramatická slova reagovala, “že nový starosta přehání a že „případů krádeží je velmi málo“. V jednom se však s ním shodla. Připustila, že zatímco dříve sem mířili hlavně uprchlíci z Libye, nyní je nahradili migranti z Tuniska – a s těmi jsou větší problémy.”

Aha, takže syrské rodiny uprchlíků jsou vlastně mladí Tunisané. To zní fér.

Na závěr ještě k předchozí starostce Lampedusy: Bývalá starostka Giusi Nicoliniová strávila na tomto postu 10 let a stala se zosobněním vstřícnosti, s níž Lampedusané přistupovali k migrantům. V minulém roce obdržela takzvanou mírovou cenu UNESCO od Organizace OSN pro vzdělání, vědu a kulturu. Bývalá starostka se rovněž zúčastnila posledního večírku amerického prezidenta Baracka Obamy před opuštěním Bílého domu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 78 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.