guitar-756326_1280
8.6.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Kytara pro samouky: Naučte se hrát na nástroj v pohodlí domova

Sdílejte článek:

Pomalu, ale jistě se nám blíží léto a společně s ním tradiční posezení večer u táboráku, kde samozřejmě nesmí chybět zpěv a hra na kytaru. Chcete to letos být právě vy, kdo bude všechny přítomné bavit hrou na nástroj? Začněte s učením na kytaru v pohodlí svého domova.

Lekce kytary online

Naše moderní doba plná vychytávek nabízí široké možnosti ve všech různých směrech. Díky mocné síle internetu například nemusíte fyzicky docházet na žádné lekce hry na kytaru, ale učit se můžete klidně ze svého pokoje. Kytara pro samouky je rozhodně mnohem jednodušší než kdy dříve a existuje tím pádem mnohem menší pravděpodobnost, že se dotyčná osoba na učení po čase vykašle, jelikož všechny materiály má v bezprostřední blízkosti.Velice užitečné jsou webové stránky NaNastroj.cz, které svým návštěvníkům nabízejí celkem 170 video lekcí. Jejich velkou výhodou je kvalitní zpracování a hlavně super cena, jež je v porovnání s pravidelnými hudebními lekcemi za přítomnosti lektora o dost nižší. Kromě ušetřených peněz navíc nemusíte ani nikam složitě dojíždět, protože hraní je možné se naučit prakticky odkudkoliv.

Na internetu najdete i akordy

Učení se hry na kytaru by samozřejmě nešlo bez textů písní s akordy. Pro tento účel vám zase perfektně poslouží web Spisnickou.cz, který se na písničky na kytaru přímo zaměřuje. Na stránkách naleznete jak oblíbené české písně, jako je třeba Bláznova ukolébavka, tak i různé zahraniční kousky. Díky širokému výběru si zde přijde na své určitě každý.

Samostatnou kapitolou je potom kytara pro děti, jelikož má celou řadu specifických vlastností. O těch se máte možnost dočíst na webu DetskaKytara.cz. Zde naleznete nespočet článků, díky nimž se v této problematice mnohem snáze zorientujete. Pokud chcete, aby se hře na kytaru začal věnovat váš potomek, rozhodně byste tyto stránky neměli minout.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 378 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.