13.9.2015
Kategorie: Humor, Společnost

Kvóty? A co tak přerozdělit i naše nepřizpůsobivé?

Sdílejte článek:

BEO 12|09|2015

Evropská komise stále zuřivěji prosazuje, aby se nelegální imigranti rozdělovali mezi země Evropské unie podle striktně stanovených kvót. Prý třeba být v rámci unie solidární a imigranty proudící do Evropy “spravedlivě přerozdělit”.

Na základě této “logiky” vyzývám Evropskou unii k solidaritě a navrhuji spravedlivé přerozdělení našich Romů mezi členské státy EU. Povolenkami stanovený přesun Cikánů do států západní Evropy by solidárně vyřešil problematiku nepřizpůsobivých v Česku, která již tolik let znepokojuje evropské úředníky. Vždyť když si už v rámci EU přerozdělují řecké dluhy či nelegální imigranty, tak proč si nerozdělit i naše problematické spoluobčany?

Německá kancléřka Angela Merkelová prohlašuje, že rozhodit statisíce nelegálních migrantů po Evropě je férové. V takovém případě tedy nemůže nic namítat proti férovému rozdělení téměř 500 tisíc multikulturně obohacujících, které v kontextu migrační vlny můžeme pojmenovat například “indičtí přistěhovalci”. A dokonce mají všichni i občanství Evropské unie, takže je nebude ani třeba naturalisovat A i dětí a žen je mezi nimi nepopiratelně více než mezi dnešními migranty.

EP President meets with German Chancellor.

Merkelová a její političtí následovníci tvrdí, že neevropští imigranti budou v konečném důsledku pro EU přínosem. Jsem přesvědčen, že většina Čechů je ochotna vzdát se “společenského přínosu neevropských imigrantů” a navíc jsme ochotni vzdát se i “společenského přínosu indoevropanů” , a to ve prospěch zemí západní Evropy. Věřím, že němečtí, britští a francouzští voliči budou výskat radostí. Vždyť tak jak se západní Evropě “daří úspěšně integrovat” muslimské imigranty, tak se jim jistě bude dařit integrovat i české Romy.

V Česku působící grantoví “aktivisté a dobrovolníci” mohou pro tento účel udělat i nějakou sbírku, aby Romové nešli na západ s prázdnýma mozolnatýma rukama. Sociálním aktivistům přece není lhostejný žádný grant, pardon imiGRANT. Rovněž očekávám, že naše cikány budou v Německu na železničních stanicích vítat nadšení “sluníčkáři”, kteří jim, doufám, poskytnou na bydlení i své vlastní příbytky.

Tak co, paní Merkelová, berete naši nabídku? 

ZDROJ: beo.sk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 650,00 Kč
Vybráno 30.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 98 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.