zloksc
29.11.2019
Kategorie: Historie

Kvičení o hysterickém antikomunismu

Loading...
Sdílejte článek:

KRYŠTOF PAVELKA

 
Fotka pod tímhle textem zachycuje ukrajinský Holodomor z let 1932-33. To byl ruskými komunisty záměrně vyvolanej genocidní hladomor, jehož cílem byla likvidace ukrajinskýho hnutí za nezávislost a zlomení odporu ukrajinskýho venkova. V jedný z nejúrodnějších zemí planety zemřelo v důsledku uměle vyvolaný a bolševiky řízený katastrofy minimálně stejně tolik lidí, jako během holokaustu. V ukrajinských městech a vesnicích docházelo masivně ke kanibalismu. K těmhle parádám to komunisti dotáhli pouhejch patnáct let poté, co měli svou Říjnovou revoluci, která ve skutečnosti proběhla v listopadu.

O dvacet šest let později, na druhým konci planety, vyhlásil chlápek jménem Mao Ce Tung, politik, jehož poznávacím znamením byl ukrutnej smrad z huby, protože zastával názor, že „tygr si taky zuby nečistí“ jinej fantastickej projekt: tentokrát se to jmenovalo Velký skok vpřed. Cíle byly skromný: vlastně jenom udělat ze zaostalý zemědělský Číny během deseti let světovou technologickou supervelmoc a přejít na úplnej vědeckej komunismus. Světlý zítřky a rudej ráj se ale dostavily mnohem rychleji: z Číny se komunistickej superstát nestal, zato došlo, jaký překvapení, k největšímu hladomoru v dějinách. Počet mrtvejch mezi lety 1958 a 1962 se jenom odhaduje- dvacet až třicet milionů.

Zmáčkni fast forward, dalších třináct let dopředu. Tentokrát vznešená myšlenka komunismu zavítala do Kambodži. Tamní týpek se jmenoval Pol Pot a vzal to šmahem: během čtyř let mezi lety 1975-1979 realizoval marxismus pomocí masovejch vražd, koncentráků, hladomoru a mučení tak zručně, že se počet obyvatel Kambodži snížil o dvacet pět procent, tedy asi dva miliony lidí.

Posuň to dopředu naposledy a podívej se v noci z nízký orbity na Korejskej poloostrov a jeho okolí. Všude to bude zářit, velký městský aglomerace i menší města budou do noci svítit jak vánoční stromeček. S jedinou vyjímkou: oblast mezi 38. a 42. rovnoběžkou bude temná jak Mordor. Je to totiž poslední místo na světě, kde komunismus berou vážně, dělaj ho postaru a bez kompromisů.

Vypečená ideologie komunismu zlikvidovala během posledních sto let skoro dvakrát víc lidí, než Druhá světová válka. Přes čtyřicet let ovládala pětinu planety.

Přesto mají současný neolevičáci tu nekonečnou drzost a takovou absenci studu, že si dovolují kvičet o „hysterickým antikomunismu“ (v českým prostředí se na tomto poli zejména vyznamenávají někteří přispěvatelé webu A2larm).

  • Přesto mají různý žvanilové odvahu pindat cosi o „novém výkladu Marxe“ a ještě se u toho halit do intelektuálního oparu.
  • Přesto mluvčího prezidenta této země může dělat bejvalej umrdanej redaktůrek stalinistickejch novin.
  • Přesto milion a půl občanů Česka dalo ve volbách hlas práskačovi komunistický tajný policie.
  • Přesto v našem parlamentu sedí strana, která má slovo „komunistická“ v názvu a je víceméně složená z rudejch fízlů a mlátiček.

Takže mě teda na antikomunismu fakt nepřipadá nic hysterickýho, ani zastaralýho. Pokud je ti odporný plynování lidí náckama, mělo by ti bejt odporný i tohle zvrhlý učení a všechny jeho odvozeniny. Tečka.

23244355_10212458972008099_1541645341008029073_n

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 511,11 Kč
Vybráno 21.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 675 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 3,79 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
244 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.