zloksc
29.11.2019
Kategorie: Historie

Kvičení o hysterickém antikomunismu

Sdílejte článek:

KRYŠTOF PAVELKA

 
Fotka pod tímhle textem zachycuje ukrajinský Holodomor z let 1932-33. To byl ruskými komunisty záměrně vyvolanej genocidní hladomor, jehož cílem byla likvidace ukrajinskýho hnutí za nezávislost a zlomení odporu ukrajinskýho venkova. V jedný z nejúrodnějších zemí planety zemřelo v důsledku uměle vyvolaný a bolševiky řízený katastrofy minimálně stejně tolik lidí, jako během holokaustu. V ukrajinských městech a vesnicích docházelo masivně ke kanibalismu. K těmhle parádám to komunisti dotáhli pouhejch patnáct let poté, co měli svou Říjnovou revoluci, která ve skutečnosti proběhla v listopadu.

O dvacet šest let později, na druhým konci planety, vyhlásil chlápek jménem Mao Ce Tung, politik, jehož poznávacím znamením byl ukrutnej smrad z huby, protože zastával názor, že „tygr si taky zuby nečistí“ jinej fantastickej projekt: tentokrát se to jmenovalo Velký skok vpřed. Cíle byly skromný: vlastně jenom udělat ze zaostalý zemědělský Číny během deseti let světovou technologickou supervelmoc a přejít na úplnej vědeckej komunismus. Světlý zítřky a rudej ráj se ale dostavily mnohem rychleji: z Číny se komunistickej superstát nestal, zato došlo, jaký překvapení, k největšímu hladomoru v dějinách. Počet mrtvejch mezi lety 1958 a 1962 se jenom odhaduje- dvacet až třicet milionů.

Zmáčkni fast forward, dalších třináct let dopředu. Tentokrát vznešená myšlenka komunismu zavítala do Kambodži. Tamní týpek se jmenoval Pol Pot a vzal to šmahem: během čtyř let mezi lety 1975-1979 realizoval marxismus pomocí masovejch vražd, koncentráků, hladomoru a mučení tak zručně, že se počet obyvatel Kambodži snížil o dvacet pět procent, tedy asi dva miliony lidí.

Posuň to dopředu naposledy a podívej se v noci z nízký orbity na Korejskej poloostrov a jeho okolí. Všude to bude zářit, velký městský aglomerace i menší města budou do noci svítit jak vánoční stromeček. S jedinou vyjímkou: oblast mezi 38. a 42. rovnoběžkou bude temná jak Mordor. Je to totiž poslední místo na světě, kde komunismus berou vážně, dělaj ho postaru a bez kompromisů.

Vypečená ideologie komunismu zlikvidovala během posledních sto let skoro dvakrát víc lidí, než Druhá světová válka. Přes čtyřicet let ovládala pětinu planety.

Přesto mají současný neolevičáci tu nekonečnou drzost a takovou absenci studu, že si dovolují kvičet o „hysterickým antikomunismu“ (v českým prostředí se na tomto poli zejména vyznamenávají někteří přispěvatelé webu A2larm).

  • Přesto mají různý žvanilové odvahu pindat cosi o „novém výkladu Marxe“ a ještě se u toho halit do intelektuálního oparu.
  • Přesto mluvčího prezidenta této země může dělat bejvalej umrdanej redaktůrek stalinistickejch novin.
  • Přesto milion a půl občanů Česka dalo ve volbách hlas práskačovi komunistický tajný policie.
  • Přesto v našem parlamentu sedí strana, která má slovo „komunistická“ v názvu a je víceméně složená z rudejch fízlů a mlátiček.

Takže mě teda na antikomunismu fakt nepřipadá nic hysterickýho, ani zastaralýho. Pokud je ti odporný plynování lidí náckama, mělo by ti bejt odporný i tohle zvrhlý učení a všechny jeho odvozeniny. Tečka.

23244355_10212458972008099_1541645341008029073_n

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 882 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 3,68 out of 5)
Loading...
246 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)