ppclanek
11.7.2017
Kategorie: Společnost

Kvestie k Pravému prostoru

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (53 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Vážený čtenáři, dovol mi prosím krátký osobní článek, už je toho opravdu moc. Poslední dobou se velice zabývám otázkou zdali má cenu v projektu Pravý prostor dále pokračovat. Schytávám to ze všech stran.

 

Menšiny a sluníčkáři tvrdí, že jsme web rasistický, xenofobní a fašistický, podávají na nás trestní oznámení a žaloby o statisícové částky. Levičáci na nás nenávistně plivou, rozesírají diskuse nesmyslnými příspěvky, vyhrožují fyzickou likvidací. A pravičáci? Už dokonce i ti nám nadávají. Prý to nezvládáme, z PP se stala žumpa, ideologicky uhýbáme, nedá se to číst, samozřejmě zase hlavně diskuse.

Co s tím? Není samozřejmě na světě člověk ten, který by se zalíbil lidem všem, ale toto? Abychom byli za svou práci napadáni odevšad a ani slovo nějaké podpory, či alespoň vyjádření pochopení? 

Když jsem před pěti lety PP zakládal, měl jsem sen o pravicovém deníku, který podpoří ve společnosti myšlenky malého státu, volného trhu a svobody jednotlivce, neboť v této mentálně komunistické zemi je to potřeba jako sůl. Celkem se to povedlo, některé naše články mají čtenost ve statisících, mnoho jich koluje po internetu, návštěvnost stále roste.

S touto myšlenkou byla spojena i potřeba absolutně svobodné diskuse, kteroužto možnost na českém mediálním prostoru už neposkytuje téměř nikdo. Co z ní vzešlo? Ano, není to někdy pod články na PP pěkné počtení. Dvě znepřátelené skupiny do sebe dnes a denně šijí nejtěžšími kalibry a urážkami. Co s nimi? Když budeme mazat, jsme za cenzory, když nemažeme, jsme za nezvládající neschopy. A představitelé obou skupin nám navíc pak píší na redakční mail a chtějí to (druhé) zablokovat, smazat či nám vyhrožují vším možným.

Ano, svoboda není jednoduchá. Ani v diskusi na PP, kde ji preferujeme. Svoboda je především o zodpovědnosti. Prosím uvědomme si to. My diskuse netvoříme, ani je násilně nemoderujeme jako jinde. Chceme, aby si to každý přebral sám za sebe. To je svoboda slova, kterou ctíme absolutně.

Nicméně, pokud si, vážený čtenáři, taky myslíš, že bychom se na to měli raději už vykašlat a nechat Pravý prostor pomalu vyhasnout, aby “nekazil jako stoka fekálií (z mailu)” mediální prostor, napiš mi to zde do ´diskuse. Děkuji.

kriz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 319,00 Kč
Vybráno 15.19%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
390 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.