DSC_0407
19.4.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Kvalitní vzdělání se vyplatí. I v manažerském oboru

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 20|04|2016

Nároky na trhu práce jsou stále vyšší. Odborníků v oblasti managementu je mnoho, liší se však dovednostmi a kvalifikací. Dlouholeté zkušenosti nebo nejvyšší možné vzdělání má málokdo, a tak se o tyhle lidi firmy stále perou. Na pozici manažera to můžete dotáhnout hodně daleko, ale se slabými znalostmi to půjde těžko.

Ptáte se, kde se jako manažer vzdělávat? Možností je mnoho. Všem manažerům jsou otevřené programy například ve známé české škole Business Institut EDU a.s., která vás jako jedna z mála neláká na prázdné fráze. Studium se zde dá bez problémů zkombinovat se zaměstnáním. Zkušení lektoři uplatňují individuální přístup ke každému studentovi, na vzdělávání v Business Institutu se jich v současné době podílí více než 170. Každý student si tedy své studium snadno přizpůsobí podle svých časových i znalostních možností. Studenti navíc v rámci výuky probírají případové studie vycházející přímo z jejich praxe.

Vzdělání pro náročné

DSC_0400Manažeři mohou na škole Business Institut studovat několik programů, pro ty nejnáročnější je určené studium DBA (Doctor of Business Administration). Jedná se o nejvyšší možný stupeň manažerského vzdělání, do kterého se mohou přihlásit absolventi nižšího programu MBA nebo vysokoškolského vzdělání druhého stupně (Ing./Mgr.). Případně lze uplatnit i dlouhodobé zkušenosti, konkrétní případy jsou posuzovány samostatně.

Celý program DBA je rozdělený do tří bloků: management, leadership a volitelné moduly. Z velké části záleží pouze na studentech, jak si vše poskládají. Výsledkem však musí být soubor komplexních znalostí, které jsou potvrzeny v závěrečné práci s rozsahem minimálně 100 normostran.

Titul DBA je určený opravdu výhradně těm, kteří touží po vrcholném manažerském vzdělání a jsou schopni pro něj něco udělat. Studium přinese nejen potřebné znalosti, ale pomůže i s praktickými situacemi ze života.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Michal Fleiser 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 900,00 Kč
Vybráno 8.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.