horses-1414889_1280
8.6.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Kvalitní potřeby pro koně lze koupit online

Sdílejte článek:

Pořiďte svému koni správnou výbavu. Všechny potřeby na jednom místě nabízí e-shop pro chovatele koní i jezdce, Horse-trade.cz.

Potřeby pro koně, to je poměrně pestrá směs pomůcek, která chrání zdraví koně i jezdce, ale i jejich pohodlí. Bez některých z nich je bezpečné a moderní ježdění nemyslitelné. Velkou výhodou je, že v kvalitním multisortimentním e-shopu, jakým je Horse-trade.cz, koupíte vše, co pro ježdění potřebujete.

Sedla na koně pro různé druhy jízdy

E-shop vám nabídne nejen univerzální a všestranná sedla, sedla pro skoky, westernovou jízdu, či pro drezúru koní. Speciálními jsou pak dětská a pony sedla. K sedlům jsou však potřebné i různé doplňky. Ať již jde o ochranné potahy pro transport sedel, ale i podocasní řemeny či beránky na posedlí. Zajímavostí v nabídce Horse-trade.cz je bezkostrové sedlo a jezdecký pad pro přirozený styl jízdy. Obchod nabízí levná sedla v nejvyšší dostupné kvalitě.

Bandáže pro koně

Důležitou částí péče o koně je bandážování. Slouží jako ochrana při přepravě i v pracovní zátěži. Pomáhá též chránit čerstvá zranění a funguje jako prevence natékání při stání koně v boxu. Bandáž musí na nohu perfektně sednout a držet. Rozhodně nesmí padat. Horse-trade.cz prodává elastické, fleecové, rovněž zdravotní samolepicí bandáže (jednorázové). Speciální gelové termobandáže pak slouží k chlazení, nebo k zahřívání šlach. Používají se při zdravotních problémech i větší pracovní zátěži, nebo po vyšším výkonu.

Třmeny a třmenové řemeny

Samozřejmostí v nabídce jsou třmeny a třmenové řemeny. Sortiment zahrnuje klasické třmeny z nerezu, i odlehčené z plastu. Dále pak šikmé třmeny, bezpečnostní a gumové, moderní kloubové, luxusní kožené i stylové barevné třmeny. Jako doplňky si lze pořídit bezpečnostní krytky a nášlapné gumy do třmenů.

Další potřeby pro koně

Dalšími potřebami pro koně v sortimentu jsou čelenky, potřeby pro lonžování, otěže, třmeny, třmenové řemeny, vodítka, martingaly a poprsáky, podbřišníky, udidla, uzdečky, chrániče a zvony, čabraky, třásně, masky, ohlávky, podsedlové dečky, tlumicí podložky, beránky pod sedlo i deky na koně.

Nezapomeňte ani na bezpečnost koně a jezdce při vyjížďkách

Vybavte svého koně vhodnými reflexními prvky. Střet koně s vozidly může být zcela fatální pro všechny účastníky provozu. Proto je důležité používání reflexních prvků – nejen v noci, ale i přes den by mělo být samozřejmostí. Reflexní poprsáky, bedekry, reflexní pásky, vesty pro jezdce, reflexní náhlavky, čelenky, otěže, čabraky – všechny tyto funkční potřeby pro koně nabízí e-shop Horse-trade.cz také jako bezpečností reflexní prvky.

O e-shopu Horse-trade.cz

Horse-trade.cz je e-shopem s potřebami pro koně i jezdce. Nabízí též vybavení stájí, krmiva pro koně, i elektrické ohradníky. Firma má široký sortiment a výborné ceny.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 97 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...