seb-creativo-3jG-UM8IZ40-unsplash
14.7.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Kvalitní LKW servis zajistí opravy nákladních vozidel i tankování AdBlue

Sdílejte článek:

Podstatná část zboží, materiálu i zásilek je dnes v evropských zemích přepravována po silnicích. Nákladní vlaky, lodě a letadla sice stále hrají důležitou roli a v mnoha situacích jsou zcela nenahraditelné, kamiony jsou však flexibilnější. Po řekách a železnicích se proto v současné době převáží spíše nadrozměrný či extrémně těžký náklad, případně větší množství produktů od výrobce k distributorovi. Obrovská námořní plavidla pak poskytují možnost levné přepravy zásilek po celém světě. Letecké dopravy pak vzhledem k dosti vysoké ceně využívají ti, kteří nechtějí ztrácet čas. V ostatních případech bývá preferována právě silniční přeprava.

Opravy nákladních vozidel je obvykle třeba vyřešit co nejdříve

V České republice i ostatních evropských zemích je kvalitní a hustá silniční síť, která umožňuje nákladním autům dostat se i do odlehlých lokalit, v nichž není možné zajistit zásobování jiným způsobem. Drtivá většina LKW vozidel je proto většinu času plně vytížená. Porucha nákladního auta tak může jeho provozovateli způsobit nemalé nepříjemnosti. Je tedy na místě najít spolehlivý LKW servis, který zvládne opravy nákladních vozidel realizovat nejen opravdu rychle, ale hlavně opravdu kvalitně.

LKW servis D1 trailer je k dispozici nonstop. Navíc v něm lze natankovat AdBlue

D1 trailer je pražský LKW servis, který realizuje opravy brzd, vzduchových soustav i diagnostiku WABCO-WÜRTH. Po domluvě zajišťuje i ostatní opravy nákladních vozidel. V servisu je k dispozici dostatek prostoru, což umožňuje pracovat na více vozidlech najednou a zároveň řešit i menší nenadálé závady. D1 servis realizuje opravy všech značek nákladních vozidel. A velkou výhodou je i fakt, že D1 trailer nabízí i tankování AdBlue, které je povinnou kapalinou pro moderní vznětové motory, přímo v LKW servisu.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč,

Celkem za měsíc: 3 500,- Kč
Vybráno 10.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 116 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...