refugee-germany-welcome-740x490
10.1.2016
Kategorie: Politika

Kurzy pro islámské znásilňovače? To nemyslíte vážně?!

Sdílejte článek:

LEA VOJTEKOVÁ 10|01|2016

Asi jste slyšeli o zločinu, který se udál v průběhu silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem. Pro ty, kteří před podobným chováním varovali, to není žádné překvapení. Ovšem to, s čím přichází “vítači” a politici, je naprosto neuvěřitelné…

Než by tito lidé uznali svou chybu, než by přiznali selhání multikulturalismu, tak budou raději zatloukat, zatloukat a zatloukat. Děsivé je, jak se to politicky korektní média snažila ututlávat. Jak si myslela, že něco takového se neprovalí. Na tom je naprosto zřetelně vidět, že novináři, média i sluníčkáři nepoužívají normální kritické myšlení. Ne. Oni naprosto podléhají ideologii multikulturalismu. Jsou to fanatici, stejně tak jako ti islámští. 

Nad realitu nadřazují ideologii, zdravý rozum na ně nepůsobí. Přesně takovým způsobem se kdysi chovali i komunisté. Jsem pořád více zhnusena z řečí typu: ,,Je nám líto obětí teroristického útoku, ale na podobné útoky si musíme zvyknout.” Nejprve mi tato slova připadala jako slova defétistická. Ale pořád mi na tom něco nesedělo. Hlavně ve spojení s multikulturní ideologií. A teď mi to došlo. To jsou slova, jako v 50. letech minulého století: ,,Je nám líto, ale tu Miladu Horákovou musíme popravit. Je to podvratný živel a musíme ji (a klidně i další) obětovat pro vyšší dobro. Na podobné popravy si musíme zvyknout.”

Teď si podle multikutluralistů máme zvykat na obtěžování, znásilňování a okrádání, jaké jsme měli možnost zaznamenat v Kolíně nad Rýnem a dalších městech. No a co, že ty ženy zažily šok? No a co, že zažily naprostou bezmoc. No a co, že budou mí trauma do konce života? Hlavně, že idologie multikulturalismu frčí dál a granty potečou. Dokonce už někteří cyničtí sluníčkáři přišli s tím, že to přece nic neznamená, že i muži v Česku znásilňují…

Co na to říct? Tohle může vypustit z úst jenom naprostý blb nebo člověk, který je prost citů. A to se přitom sluníčka tak ohání láskou a pochopením. Jejich falešná maska se ovšem každým dnem odhaluje více a více. Kdyby tak nepodléhali ideologickému přesvědčení, muselo by jím dojít, že v Česku muži sice znásilňují, ale určitě zde nemáme znásilňovací gangy. To je “specialita” mužů z Afriky a Blízkého Východu. Ani nedochází až k takovým počtům znásilnění. A co je nejdůležitější, naše společnost takové jednání odsuzuje, jelikož ženy nepovažuje za pouhý nástroj k plození.

Co je ale největší bomba, některé státy přišly s tím, že budou pro tyto muže, kteří si myslí, že nezahalená žena je vlastně dě*ka, pořádat kurzy, kde je naučí, jak se mají k ženám chovat. Hahaha, musím se upřimně smát, jestli si někdo myslí, že tohle bude skutečně fungovat. Jedná se pouze o další zastírací manévr, pouze o další oddálení nevyhnutného. A tím je konstatování, že multikulturalismus selhal. Ovšem pravdoláskaři se bojí nahlédnout pravdě do očí. Jaký to paradox. 

Tyto kurzy vychází z toho, že nějakým školením lze člověka převychovat. Ovšem tato myšlenka vychází z naprostého nepochopení lidské přirozenosti a kultury. Kultura, to není jenom jídlo, architektura, hudba. Ústřední myšlenkou multikulturalismu je idea společnosti, kde vedle sebe bezkonfliktně koexistují rozličné odlišné skupiny. Taková představa se ovšem zakládá na neuvěřitelně plytkém pojetí kultury. Skutečná podstata různých kultur ale spočívá v tom, jak nahlíží na přírodu, jak vnímají božské, jaký mají náhled na muže, ženy a jejich role, a jak vnímají důležitost své skupiny v širším schématu existence. Myslíte, že nějakým kurzem převychováte člověka, který celý svůj život považuje ženu za něco jako zvíře? 

Mimochodem, pamatuje si, jak ještě nedávno, všichni ti, co informovali o znásilňování ve Švédsku, Dánsku, Francii a dalších státech, byli označováni jako šiřitelé hoaxů a hysterici? A teď? Teď to již oficiálně přiznávají vlády, teď už oficiálně zavádí kurzy pro imigranty, jak se mají chovat k ženám. Protože docházelo k enormním počtům znásilnění. Co z toho plyne? Plyne z toho, že islám nemá úctu k ženám. Proč je tedy islám na území Evropy tolerován? Tak co, sluníčkáři, bude i nějaká omluva? Sebereflexe?

Jinak tato silvestrovská aféra v Kolíně na Rýnem, je pouze špičkou ledovce.  Již v roce 2004 komise Spolkové kriminální policie (BKA), varovala, že etnické skupiny jsou mimo kontrolu: ,,Existují okrsky, kde gangy přistěhovalců zabírají celé soupravy metra pro sebe. Domorodí obyvatelé a podnikatelé jsou zastrašováni a umlčováni. Lidé, kteří užívají tramvají během večera a noci popsují své zážitky jako “živé noční můry.”

Policisté a zejména policistky se stávají předmětem “vysoké míry agresivity a neúcty”. Policisté se v některých oblastech sotva odváží zastavit auto – protože vědí, že sami budou obklopeni 40 nebo 50 muži. Gangy dealují heroin a kokain, provozují bordely nebo jsou aktivní v pašování. Brutalita, s níž vykonávají svoji činnost je velmi velká a policie se jich bojí.

Ženy z těchto rodin se zaměřují především na krádeže, zatímco muži páchají zločiny ve všech sektorech trestního práva: od drog a majetkové trestné činosti, vyhrožování, loupeží, vydírání, ublížení na zdraví, sexuálních trestných činů a kuplířství po vraždy. Děti v těchto zločineckých strukturách vyrůstají do značné míry nekontrolovaně. Jsou odhodláni vzít si co chtějí, kdykoli to chtějí a tak často jak chtějí.

Tak co, vítači. Pořád budete na svém bludném tvrzení trvat? Proč? Kvůli egu? Ješitnosti? Dotacím? Vždyť i vy máte manželky, dcery, matky, přítelkyně. Toužíte, aby zažily něco podobného, jako ženy v Kolíně nad Rýnem?

ZDROJ: Lea Vojteková

vojtekova

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 144 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...