3.11.2014
Kategorie: Politika

Kurva, Miloši, “gutntág”!

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 03|11|2014

Tak jsi mi konečně otevřel oči. Budu ti tykat, protože jsem minulý týden pochopil, že jsi jeden z nás, spodních deseti miliónů, nás proletářů, soudruhů, obyčejných člověků a není třeba se intelektuálským vykáním nijak zatěžovat. Lůze se vládne po buransku a tvoje hovory z Lán daly zapomenout na zbytečnou noblesu upjatého předchůdce Masaryka. Napíšu ti teda po našem, abys věděl, že semínko klíčí.

 

 

No, nachcal si do mraveniště pěkně, to je potřeba zdůraznit. Ty vole, jezdit se k čínskejm komoušům učit jak se stabilizuje společnost je rána pod pás válečným štváčům a revanšistů jako z Aurory. Nás tady moc potěšilo, že chceš zase zavést otrokářství, politický procesy, justiční vraždy, že sereš na nějaký lidský práva, a že to všechno  nahradíš novejma čínskejma cetkama na našem trhu, který už teď nestačíme všechny ponakupovat. Co s tím budem dělat?

 

Třeba si to ale myslel tak, že po vzoru východních soudruhů budeme řešit korupci. Teda samozřejmě jen těch, kteří se ti politicky nebudou líbit. Vezme úplatek, na šibenici nebo před popravčí četu s ním. Žádný cavyky a soudy, po bolševicku, tvrdě. To by bylo možná fajn a dost by se to tady pročistilo a ty kokoti, co ti nelezou do prdele, by měli utrum.

 

Jen mě malinko zklamalo, že si se vracel tryskáčem jako lokaj velkolichváře. Kurva, Miloši, to se nedělá. On tady obyčejný člověky dře z kůže a ty si tam s ním vyžíráš kaviár. Kde byli tvoji mohsledi, aby ti to po soudružsku vysvětlili?

 

A ty medajle, Miloši? Tak letíš jak blázen, abys měl o dvě hodiny víc na přípravu a hovno! Nevyčítám ti Sedláčka, asi dal slevu na dokument a bylo třeba se nějak revanšovat, že jo? To pochopí každej, kdo dal kdy vedoucímu v kovomatu obálečku za nový kolo Favorit, ale jinak … Já vím, že dress code není úplně tvůj šálek čaje a první dáma si myslí, že když se obleče jako Vlastička ve filmu do hospody, dokonale tě doplní, ale připínat to na mikinu? Kdyby měl alespoň údernický montérky.

 

zemanovi

 

Pěkná estráda to byla. Je dobrý, že jsi nezapomněl na nomenklaturní bolševiky a donašeče StB. To se klukům a holkám ve Strakovce a v parlamentu musí moc líbit, že mají takovou oporu i na Hradě a jistě se jim bude hned líp pracovat.

 

Jen si asi trochu vykolejil kámoše Klause Václava. Ten, chudák, musel okamžitě přijít s nějakou peckou pro všelid, aby si taky přihřál polivčičku popularity. Promluvil o svém předchůdci. Jako vždy. O něm mluvil pravdu, o sobě lhal. Dokonce Václava I. přirovnal k ideologům reformního komunismu a tak zvedl pravdoláskovou kavárnu, že mu při výčitkách na toto „urážlivé“ konstatování naložili tolik kikin, buzerantů, zmrdů a politickejch mrtvol, že se musela pravda červenat a láska stydět v koutku.

 

Nicméně trumfy máš v rukou ty. Ještě byla neděle a rozhlas. Mediální zájem se vrátil k tobě. Taky si to řekl dobře. Služební zákon je zkurvený dílo, podobně jako většina těch pičovin, co z parlamentu vyleze. Oni asi ti budižkničemové, vyžírkové a podobnej odpad nebude skrytej jen v zákoně o státní službě, ale je jich tam plno už teď. Co s tím uděláš, Miloši? Tady už nestačí jen soutěžit s knížetem Karlem, kterej z vás vícekrát řekne hovno a komu se líbí či nelíbí “Kundy Riot”. Tak jsem zvědavej a těším se na další tvoje projevy s hlubokou myšlenkou. Čest!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Aleš Karásek 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Iva Janouchová 100,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Vladimír Menšík 200,- Kč, Jiří Novák 200,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Richard Kovaříček 250,- Kč

Celkem za měsíc: 20 505,00 Kč
Vybráno 58.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 110 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,26 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.