3.11.2014
Kategorie: Politika

Kurva, Miloši, “gutntág”!

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 03|11|2014

Tak jsi mi konečně otevřel oči. Budu ti tykat, protože jsem minulý týden pochopil, že jsi jeden z nás, spodních deseti miliónů, nás proletářů, soudruhů, obyčejných člověků a není třeba se intelektuálským vykáním nijak zatěžovat. Lůze se vládne po buransku a tvoje hovory z Lán daly zapomenout na zbytečnou noblesu upjatého předchůdce Masaryka. Napíšu ti teda po našem, abys věděl, že semínko klíčí.

 

 

No, nachcal si do mraveniště pěkně, to je potřeba zdůraznit. Ty vole, jezdit se k čínskejm komoušům učit jak se stabilizuje společnost je rána pod pás válečným štváčům a revanšistů jako z Aurory. Nás tady moc potěšilo, že chceš zase zavést otrokářství, politický procesy, justiční vraždy, že sereš na nějaký lidský práva, a že to všechno  nahradíš novejma čínskejma cetkama na našem trhu, který už teď nestačíme všechny ponakupovat. Co s tím budem dělat?

 

Třeba si to ale myslel tak, že po vzoru východních soudruhů budeme řešit korupci. Teda samozřejmě jen těch, kteří se ti politicky nebudou líbit. Vezme úplatek, na šibenici nebo před popravčí četu s ním. Žádný cavyky a soudy, po bolševicku, tvrdě. To by bylo možná fajn a dost by se to tady pročistilo a ty kokoti, co ti nelezou do prdele, by měli utrum.

 

Jen mě malinko zklamalo, že si se vracel tryskáčem jako lokaj velkolichváře. Kurva, Miloši, to se nedělá. On tady obyčejný člověky dře z kůže a ty si tam s ním vyžíráš kaviár. Kde byli tvoji mohsledi, aby ti to po soudružsku vysvětlili?

 

A ty medajle, Miloši? Tak letíš jak blázen, abys měl o dvě hodiny víc na přípravu a hovno! Nevyčítám ti Sedláčka, asi dal slevu na dokument a bylo třeba se nějak revanšovat, že jo? To pochopí každej, kdo dal kdy vedoucímu v kovomatu obálečku za nový kolo Favorit, ale jinak … Já vím, že dress code není úplně tvůj šálek čaje a první dáma si myslí, že když se obleče jako Vlastička ve filmu do hospody, dokonale tě doplní, ale připínat to na mikinu? Kdyby měl alespoň údernický montérky.

 

zemanovi

 

Pěkná estráda to byla. Je dobrý, že jsi nezapomněl na nomenklaturní bolševiky a donašeče StB. To se klukům a holkám ve Strakovce a v parlamentu musí moc líbit, že mají takovou oporu i na Hradě a jistě se jim bude hned líp pracovat.

 

Jen si asi trochu vykolejil kámoše Klause Václava. Ten, chudák, musel okamžitě přijít s nějakou peckou pro všelid, aby si taky přihřál polivčičku popularity. Promluvil o svém předchůdci. Jako vždy. O něm mluvil pravdu, o sobě lhal. Dokonce Václava I. přirovnal k ideologům reformního komunismu a tak zvedl pravdoláskovou kavárnu, že mu při výčitkách na toto „urážlivé“ konstatování naložili tolik kikin, buzerantů, zmrdů a politickejch mrtvol, že se musela pravda červenat a láska stydět v koutku.

 

Nicméně trumfy máš v rukou ty. Ještě byla neděle a rozhlas. Mediální zájem se vrátil k tobě. Taky si to řekl dobře. Služební zákon je zkurvený dílo, podobně jako většina těch pičovin, co z parlamentu vyleze. Oni asi ti budižkničemové, vyžírkové a podobnej odpad nebude skrytej jen v zákoně o státní službě, ale je jich tam plno už teď. Co s tím uděláš, Miloši? Tady už nestačí jen soutěžit s knížetem Karlem, kterej z vás vícekrát řekne hovno a komu se líbí či nelíbí “Kundy Riot”. Tak jsem zvědavej a těším se na další tvoje projevy s hlubokou myšlenkou. Čest!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 12 447,00 Kč
Vybráno 35.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 39 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,26 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
22 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.