burkavoda
3.8.2017
Kategorie: Společnost

Kupani v hadrach a bližici se volby…

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

Někteři novinaři si mysli, že bych měl kandydovat na nejruznějši funkce a chtěju po mě odpovědi na tisice otazek. Nejsem blazen, kandydovat nebudu, ale čemu bysem jim neodpověděl? Enem to bude v češtině, bo oni lašsky nerozumi…

  • Letní pohodu v Česku narušila diskuse kolem toho, zda se na koupaliště smí, nebo nesmí nosit muslimské plavky. Zastánci tvrdí, že je trapné někomu nařizovat podobu plavek a že ještě před 100 lety jsme se koupali také zahalení. Odpůrci argumentují hygienou, ale zejména tvrzením, že jde o další krůček invaze islámu do našich životů. Kam se přiklonit?

Jsme svobodná země a každý by tedy měl mít právo nosit to, co sám uzná za vhodné, pokud tím neobtěžuje druhé.

Jenže těm, kteří obhajují právo na svobodu lézt do bazénu v hadrech, vůbec o nějakou svobodu nejde. Pro ně, členy nejrůznějších neziskovek, mimochodem podle amerických i ruských zákonů s označením „zahraniční agenti“, je to jen další příležitost, jak rozsévat nenávist v zemi, která je jednotná, tolerantní a mírumilovná. Moc dobře víme, že ten multikulturní průser v západní Evropě začal právě takovýmito „drobnostmi“.

Platí tady staré latinské – „Si fueris Romae, Romano vivito more; si fueris alibi, vivito sicut ibi.“ Tedy „žiješ -li v Římě, chovej se jako Říman, až budeš žít jinde, chovej se tak, jak se chovají tam“.

Zjednoduším to. Můžu si myslet o Polácích, kteří lezou do sauny oblečeni, že jsou prasata. Můžu si myslet o hinduistech v Indii, kteří lezou do bazénu oblečeni, že jsou prasata. Ale je to jejich volba a já v jejich zemi jejich volbu respektuju a chovám se podle toho. V mé zemi je to jinak. Pokud se jim to nelíbí, myslet si o tom můžou, co chtějí, ale ať tu nelezou, pokud se neumí chovat podle pravidel hostitele.

  • Ať je to jakkoliv, tuto diskusi si trochu svérázně vyložila žena na pražském koupališti, když muslimku koupající se v burkinách začala kopat a škrtit. Kde je hranice veřejné diskuse o imigraci, islámu apod., aby si to někteří hloupější spoluobčané nevyložili tak, že muslimy mohou fyzicky atakovat?

Veřejná diskuse ve svobodném státě nemá hranice. Blbec zůstane blbcem, to nemá nic společného se svobodou slova, to je záležitost pro policii. Třeba až policisté pod tlakem svých nadřízených přestanou s buzerací občanů na koloběžkách v ulicích a řekách, budou moci zasáhnout proti násilí na koupališti.

  • Prezident Miloš Zeman dle tvrzení mluvčího Ovčáčka vyzval ministra financí Ivana Pilného k tomu, aby se zamyslel nad přerozdělením 11 miliard Kč, které dle jeho tvrzení jdou neziskovým organizacím. Jak komentovat tuto výzvu a co říci k podobě neziskového sektoru v České republice? Kde pomáhá, kde škodí?

Takzvaný „neziskový“ sektor dostává z mých peněz 11 miliard? Fakt? To je tunel. Kdo o tom rozhoduje? Co s těmi penězi dělají? Parazitují na společnosti a vnášejí nenávist do českého prostoru. To je jediný viditelný výsledek. Chtěl bych, aby podobně jako v Rusku a USA byly neziskovky a jejich agenti označeni, ať víme, že jsou financováni cizími subjekty, nebo dostávají peníze z veřejných zdrojů. Neziskovka má mít financování ze svých nebo obecních zdrojů, cokoliv jiného je tunel.

  • Senátor, hejtman a vlivný představitel KDU-ČSL Jiří Čunek uvedl na adresu blížící se Prague Pride: „Je to pochod smrti pro stát, pro Evropu, pro naši civilizaci, když stát bude tyto skupiny podporovat a uznávat jako rodiny.“ K problematice homosexuálů uvedl: „Pochod LGBT, kteří prohlašují, že jsou úplně stejní jako rodiny, je v tomto smyslu stejný jako pochod jednonohých, kteří tvrdí, že mohou na ‚vojenskou přehlídku‘. Musíme přijmout zákony přírody a především přijmout každý sám sebe se svými přednostmi i handicapy. Neznamená to ale, že jsme tím vyřazení ze společnosti. Každý z nás má jiný úkol a může společnost obohatit jiným způsobem. Nemůžeme ale říkat, že LGBT je také rodina. Stát má rodinu podporovat jako svou jedinou budoucnost a ostatní tolerovat.“ Co k takovému názoru uvést? Jaká by měla být politika státu vůči rodině a sexuálním menšinám?

Já k tomu nemám co dodat. S tím souhlasí každý normální člověk. Je škoda, že Jiří Čunek je členem KDU-ČSL, strany kolaborující se sudetoněmeckým zemským sdružením. Na rozdíl od KDU-ČSL a jejího multikulturního protinárodního vedení má Jiří Čunek mou plnou podporu a podporu lidí na Vsetínsku a Zlínsku, kde žije a kandiduje. To snad mluví za vše, ne? Propagace homosexualismu je odporná, denně jsme bombardování zprávami o této menšině. Nás to nezajímá, ať si dělají doma, co chtějí. Rodina, nikoliv dva homosexuálové, je základem státu. A oni moc dobře vědí, proč útočí proti rodině. Jak se dalo čekat, multikulturním agentům nikdy nestačí, čeho dosáhli, pokračují dále podporou dalších úchylek, pedofilie, sodomismu, nekrofilie… Stát nesmí bránit úchylným aktivitám svých občanů, ale nemá je ani veřejně podporovat. Podporu si zaslouží pracující občané a rodiny s dětmi.

  • Do hry o prezidentský úřad nakročil senátor a primátor Teplic Jaroslav Kubera. Ten například dlouhodobě tvrdí, že západní svět je tak předlužený, že to vyřeší jen válka: „Tuším, jak to skončí, jsem rád, že jsem tak starý, že už mi to nebude tak strašně vadit. Světovou válkou to skončí.“ Platí též za obhájce kouření a kritika EU. Zamlouvá se vám tento uchazeč? Jak se nám pole uchazečů o Hrad nakonec porovná a kdo bude mít největší šanci?

Jaroslav Kubera je první chlap v celé té plejádě maškar, kterého bych se nestyděl volit. Pokud bude kandidovat Miloš Zeman, bude Kubera silným soupeřem. Ale počkejme, kdo všechno se nakonec objeví mezi kandidáty na prezidenta. Dnešní spekulace jsou zbytečné a předčasné.

  • Napětí kolem migrace do Itálie houstne. Schvalujete, aby Italové dali migrantům dokumenty a poslali je na sever? Dalším řešením je pokračovat v přerozdělování podle kvót, jak chce Brusel. Naši politici doporučují důsledně hlídat břehy Libye a migranty vracet, případně zasáhnout vojensky přímo v Libyi. Co s tím?

To, co se děje, je obrovský zločin podporovaný Frontexem, Lékaři bez hranic a dalšími multikulturními agenty. Proti nám stojí obrovská pašerácká mafie, mašinérie podporovaná Bruselem a celou tou multikulturní bandou. Naši politici nemají co doporučovat lodím u Libye. Naši politici jsou schopni tak maximálně vydávat zákony proti vlastním občanům a kontrolovat, jestli jsou rafty vybavené hasicími přístroji a jestli veslař nemá flašku rumu. Dám hlas tomu, kdo nás okamžitě vyvede ze Schengenu a vyhlásí referendum o vystoupení z EU. Pořád je lepší náš demokraticky zvolený pitomec, za kterým můžu kdykoliv zajít, než pitomec sedící někde v Bruselu.

  • Renomovaný lékař, vydavatel, dědic a společenský organizátor Martin Jan Stránský na ParlamentníchListech.cz sdělil následující k Andreji Babišovi: „Pro člověka i pro národ vychází chápání současnosti z toho, čím v minulosti prošel a zároveň neprošel. Jako další je tu proces demokratizace, do kterého patří etapa ekonomicko-politické oligarchie. Andrej Babiš sice děsí mnoho lidí, jenže Amerika prošla úplně tím samým – vzpomeňte si na Rockefellera a Kennedyho. Ti systematicky vykoupili, převzali, rozkradli a přivlastnili si veškerý majetek, na který mohli dosáhnout. Poté nastavili sebe či vlastní potomky do politických funkcí, aby ošetřili své impérium. Pak posílili instituce, které by ho chránily. Postupem času se jejich moc rozmělnila. Touto standardní cestou prošla a v mnoha případech stále prochází každá moderní demokracie.“ Lze s tím souhlasit? Jak vážné je vlastně nebezpečí jménem „Babiš-premiér“?

Podplaceným průzkumům nevěřím. Ale vypadá to, že Andy dostane okolo 23 % hlasů a bude vyzván k sestavení vlády. Komunisti a socani budou mít 15 % a ODS 10 %. Do parlamentu se dostane Okamura s 10 % a tak tak prolezou lidovci. Topka, protinárodní multikulturní banda zmizí na smetišti dějin a to bude asi tak vše. Co udělá s touto skvadrou v parlamentu Babiš a s kým se pokusí složit vládu, je těžko předvídat.

Nemám o něm iluze. Podílel se na všech totalitních zákonech, které socansko-lidovecký tandem předložil, a netváří se, že by mu to vadilo. Buzerace občanů za poslední 3 roky dosáhla nebetyčných rozměrů. Zákony jsou tak zmršené, že lidi přestali být aktivní, protože už neví, co je legální, a co ne. Za prkotiny můžete dostat statisícové likvidační pokuty, lidem se už dokonce brání i sdružovat, komunikovat spolu a bavit se. Všichni Babišovi ministři dělali naprostý opak toho, co šéf napsal ve sve knize „O čem sním, když náhodou spím“. Ta vize je výborná, opravdu první od dob Jana Antonína Bati. Bohužel si nejsem jistý, že ji Andrej napsal, četl a hlavně, že ji myslí vážně. Dělá opak toho, co je tam napsáno. Výsledky práce jeho ministrů jsou zničené právní prostředí, buzerace lidí a posun k multikulturnímu zmaru.

Není důvod myslet si, že po volbách se to změní. Můžeme očekávat další posun k multikulturně totalitnímu státu.

Ladislav Větvička, 31.7.2017, rozhovor pro Parlamentni listy

VETVICKA

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2019: *****

Luděk Kurka 100,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Petr Chovanec 1000,- Kč, René David 900,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Miloslav Pecka 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 0.000421 BTC (99.84 CZK), Květa Sekyrová 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Lucijan Škorjanc 150,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Roman Doubravský 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 995,44 Kč
Vybráno 31.41%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 145 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
22 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.