Když rodiče zavraždí vlastní dítě, nenapadá mne jiný příměr, než absolutní zhnusení a naprosto potvrzený názor, že “náboženství”, které něco takového připouští, to není žádné náboženství, to je naprosto fanatický megablábol. Když chce kdokoliv žít dle této obludné a nelidské víry, ať si žije. Ovšem někde, kde je obklopen takovými, kteří jsou ochotni takovouto “víru” respektovat!

00PAKISTGIRL

Ilustrační foto.

Posloucháme Tisíc a jeden příběh, proč musíme být tolerantní a příjmout na své území uprchlíky z humanitárních důvodů. Musíme v rámci humanity pomoci uprchlíkům, jenž jsou postiženi válečným konfliktem na různých místech světa. Víte, co mne na tom zaráží nejvíc? To slůvko “MUSÍME.” To je děsivá představa… Mohl bych si to volně vyložit jako: “Soused (hodně vzdálený) má ebolu, tak se infikujeme všichni, protože je to solidární.

Dovezeme si sem lidi, jenž jsou svým založením naprosto někde jinde, a kteří prakticky nejsou schopni a ani ochotni se asimilovat natolik, aby nebyli skrytou hrozbou prakticky navždy. Vyléčíme tady pár dětí a až uteče pár let, třeba budou v pohodě. Nebo taky ne…

Třeba budou mít umírněné a hodné rodiče, kteří je jen budou nuceni uškrtit kvůli cti. Nebo je neuškrtí nikdo, ale pro změnu je někdo naverbuje a z těch umírněných se stanou radikální. Jenže, jak vidno, ono je to celkem fuk.

A potom si můžeme pořádat průvody v Paříži,  Berlíně nebo v Praze. Můžeme si pustit veřejnoprávní médium a vyslechnout, že jenom náckové a xenofobové prostě čeří vodu. Oni nám to prostě všichni ti zainteresovaní humanisté vysvětlí… Akorát holt už to neřeknou Charliemu, Pepovi, Hansovi, Johnovi, Arpádovi, Jožovi a pár dalším, kteří zemřou kvůli něčemu, co se dnes tak hezky schovává za různé kecy o pomatencích a pár šílených jedincích.

Lidskost je něco, čím se lišíme od zvířat. Bohužel, vidím i zvířata, jenž se tváří jako lidé…