VIRVAKCINA
7.8.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Kšeft je důležitější než nějací anonymní mrtví!

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Od nasazení vakcín do boje s Covidem, jsme byli každý den, od rána do večera, zahrnováni informacemi o tom, jak jsou vakcíny úžasné,jak zaručují tutovou ochranu před nákazou. Kdo bude očkován, tak bude navždy všemožně ochráněn a zachráněn! A ten kdo by vakcínu z jakýchkoliv důvodů odmítnul, tak je bezohledný a korunovaný vůl. Protože není nic bezpečnějšího, než vakcíny od špičkových farmaceutických firem.

Ten kdo se nechá očkovat, tak navíc získá všechna privilegia, které mu byly odebrány při boji proti pandemii. Může dokonce zase do hospody, na fotbal, za kulturou, cestovat mimo okres a možná i přes hranice. Spousta lidí tyto plané sliby akceptovala a to ve slepé víře, že propagátoři očkování ví, co mluví. Postupem času a to platí až do dnešních dní, ale vyplynulo, že neexistuje žádný jednotný názor na očkování i mezi těmi, co se sami pasovali do role expertů, tedy těmi, kteří nám vakcíny vnucují!  Jak jde čas, tak jejich vyjádření jsou prakticky neustále v rozporu s tím, co říkali třeba před několika dny.

 Jste chráněni, nejste chráněni, jak dlouho vydrží ochrana, kdy a jak často očkovat a s jakým časovým odstupem. Neustálé změny názoru, ze dne na den. Jasný to důkaz, že o nouzově schválených vakcínách, díky nedotaženým klinickým zkouškám nevěděl nikdo nic. A pokud někdo tvrdí opak, tak lže. Teprve současná praxe začíná odhalovat, jaké nebezpečí může nastat při neuváženém a zbrklém rozhodnutí.

 Malá ukázka ve sporu mezi MeSESáky a lékaři z praxe o protilátky, kdy u dosud neočkovaného bylo testy zjištěno dostatečné množství protilátek. Má se ale na něj hledět jako na toho, kdo žádné nemá a musí se dát naočkovat! Tedy dle MeSES! Na druhé straně sami chtějí,aby se naprosto stejným způsobem měřila hladina lidem po očkovaní, a když má stejně jako ten první, tak je to podle nich najednou O.K.! Že může kombinace vysoké hladiny protilátek a neuvážené vakcinace člověka zabít, naprosto jednoznačně dokázal primář Martin Balík. Na rozdíl od nich byl u toho!!

Ze světa, kde vakcinační maniaci v Izraeli, USA, ve Velké Británii nedávno hlásili dosažení vysoce plánované proočkovanosti národa, k nám začaly proudit zajímavé informace, které mnohé z toho co ještě dnes hlásají naši maniaci, staví úplně na hlavu.

 Zpráva typu: 60% nově hospitalizovaných s Covidem jsou dvakrát očkovaní!!

CDC,75% nově hospitalizovaných je po dvojí vakcinaci! Šéfka CDC Rachell Walensky ,vyzývá k tomu, aby si Američané znovu nasadili roušky, protože virus se v těle očkovaných množí a může docházet k opětovnému šíření pandemie. Privilegia očkovaných, které teď požívají, by měla být zrušena! Jsou v současné době, podle ní, neoprávněná!!

Izrael hlásí 5770 nově nakažených Covidem po dokončeném očkování, 495 z nich skončilo v nemocnici a 123 z nich zemřelo!

Neukazují tato fakta jednoznačně na to, že když se u nás tvrdí, že vakcína v každém případě zabraňuje těžkému průběhu nemoci a tím pádem i smrti, že je to lež? Těch 60% a 75% hospitalizovaných se neoctlo v nemocnici bezdůvodně. A zrovna tak i 123 mrtvých, kteří skončili na márách.

Tentokrát již nebylo možné před těmito skutečnostmi zavírat oči, jako obvykle. O vysvětlení záhady, že nemocnice plní očkovaní, se pokusilo několik světových odborníků a u nás si to 5/7 vzala za své redakce Seznamu: Ta v podstatě kopíruje jejich názory a zoufale se snaží, aby, nedej Bože, lidé nepřestali chodit na očkování.

Jeden z nadpisů článku! Více očkovaných v nemocnicích je prý logický vývoj!! A to prý proto, že je v národě čím dál větší procento očkovaných, takže z toho prý logicky vyplývá, že jich bude v nemocnici neustále přibývat a až pročkovanost dosáhne 100%, tak na Covidovém oddělení prý budou ležet jen samí očkovaní!! Větší kokotinu aby člověk pohledal!

Když se začínalo s očkováním, nebylo to náhodou tak, že podle tehdejších slibů a ujišťování o zázračných vlastnostech vakcín, by měl ležet v nemocnici jen a jen neočkovaný a všichni očkovaní by měli být ´všude jinde než v nemocnici? Vzpomeňte, s jakou láskou vítal svou první dávku vakcíny prof Pafko, kdy v přímém televizním přenosu se nadšením přeřekl, a sdělil nám, že ta vagína je úžasná!

Po dvou dávkách plní lidé nemocnice! To je prostě fakt. Jak to bude vypadat, až nějaký blbec opravdu prosadí, že každý musí jít ještě na dávku třetí? Kde a kdo se může opřít o nějakou studii či průzkum plošného použití 3 dávkou na dejme tomu 100 000lidech či milionu? Kde a kdo bere tu jistotu, že se tentokrát, přes varování lékařů z prvé linie provede třetí přeočkování a nebudou se tentokrát plnit márnice?

A že smrt nezahálí , ukazují nejnovější data od EudryVigilance ze dne 2.8.2021

K tomuto datumu Eudra eviduje 20 595 mrtvých po vakcinaci a 1 milion a 960 607 ublížení na zdraví! Jde o nárůst 1667 mrtvých za 13 dní. Denně tedy přibývá 128 mrtvých a 137 388 ublížení na zdraví.!Denně také přibývá 10568 poškozených.

 Pro zajímavost, jak se na této statistice podílí ty slavné vakcíny.

Pfizer                9 868 mrtvých a 767 225 ublížení

Moderna        5 460 mrtvých a 212 474 ublížení

AstraZ               4 534 mrtvých a 923 749 ublížení

Johnson              733 mrtvých  a   57 139 ublížení

Přes všechna tato jasná fakta, se obávám, že jako obvykle dojde jen k tomu, že pozitiva budou převažovat nad minusy a počty mrtvých a zdravotně postižených budou nadále růst. Ne nadarmo se říká, že smrt blízkého je tragedie, ale smrt tisíců je jen statistika! Pro ty co ty statistky dělají, jsou všichni zde uvedení jen číslo. Nic víc. Jediná šance je, že jeden či více z těch anonymních mrtvých budou z jeho rodiny. Jinak se tato hajzlovskávlovská výmluva dá použít až do čísla 4 a 5, kdy na 10 očkovaných bude 4 mrtvých. Až 5 mrtvých z deseti zneplatní tento slogan. Prozatím stále platí, že kšeft je víc než nějací anonymní mrtví!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 849,00 Kč
Vybráno 50.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 977 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)