KONSPIRATORI
30.10.2019
Kategorie: Společnost

Krysy v podpalubí

Loading...
Sdílejte článek:

FRANTIŠEK KAŠPÁREK

Udavač, práskač, či informátor existuje od nepaměti lidstva. Je to odporný, ubohý, přírodou i lidmi zanedbaný jedinec.

Dříve (c.k.): „Nejvíce dělala strážmistru Flanderkovi starost instrukce, jak získat z místního obyvatelstva placené donašeče a informátory. Nakonec připadl na myšlenku vzít na tu službu obecního pasáka, kterému říkali „Pepku, vyskoč!“. Byl to kretén, který vždy na tuto výzvu vyskočil.“
Jaroslav Hašek, Osudy dobrého vojáka Švejka

Nyní (www.): Jednotný úhel pohledu a úporná dehonestace názorů odlišných, to je vždy vhodné podhoubí pro růst udavačů.

A ti také nastoupili. Patřičně fanatičtí a…agresivní. Nic nového pod českým sluncem. V padesátých letech jsme tady měli tzv. Lidovou demokracii (lidová vláda lidu, název vymyslel někdo prudce inteligentní), která razila marxismus leninismus, a její udavači makali v nepřetržitém provozu. V současnosti je to zase demokracie s přívlastkem, tentokrát liberální (jaká jiná by měla být než svobodomyslná… aha, už vím – lidová), která koná v duchu nového marxismu, tentokrát mnohem sofistikovanějšího a záludnějšího než byl jeho primitivní předchůdce.

Současní „liberálové“ hodlají ve jménu nové dogmatické ideologie přetavit celou společnost ke svému zvrácenému obrazu.  Za nejhorší zločiny pak považují odmítání diktatury korektnosti, nesouhlas s přijímáním islámských migrantů a nedostatečný respekt ke komunitě LGBT. Hlavně však multikulti. Kdo neslzí dojetím, když vidí plakát s Afroameričanem a Asiatkou jak vedou za ruku bílé dítě (chybí jen LBGT Eskymák), je vyvrhel.

Jak říká Martina Kociánová na Svobodném univerzu: „Opět se vynořuje nebezpečné heslo, kdo nejde s námi, jde proti nám.“

Dnes již není zapotřebí složitě sepisovat udání a pracně přemýšlet kam ho poslat, aby výsledek byl co nejúčinnější. Vše probíhá online.

A stejně jako v minulosti, tak i novodobí udavači vykazují tu správnou neomarxistickou bdělost. Šmejdí po internetu, frňáky hluboko zabořené do textů, a hledají ty, které odporují jejich omezenému vidění světa. Politická reprezentace je v tomto nejen podporuje, ale dokonce přímo vyzývá k jejich odpudivé činnosti. Pak je pochopitelné, že práskači jsou na sebe patřičně hrdí a dokonce se svojí činností chlubí. Jedna taková špína dokonce na internetu oznamovala, kolik již lidí napráskala.

Mají i svoji výkonnostní ligu, kde je pořadí určeno podle počtu nahlášení. Někteří z nich se nespokojují jen s prostým nahlášením nevhodného příspěvku, ale opět se vrací ke starým dobrým udavačským zprávám, které rozesílají na různá místa. Někdy dost bizardní. Jejich pomatenost nás však nemusí činit nikterak smutnými.

Stojí jistě také za pozornost, že tým, který maže české příspěvky na Facebooku kotví pěkně v závětří v Kapském městě.  Cenzorská bárka nese kuriózní název – Management bezpečného prostředí. Cenzoři však nemohou stíhat všechno a tak spoléhají na síť dobrovolných udavačů, kteří posílají upozornění na „nevhodný obsah“. Přesně to vystihl Pavel Cimbal, programátor a pedagog na ČVUT: „O správnosti české názorové platformy rozhodne pár horlivých svazáků a tupý kontrolor na druhé straně světa.“

K tomu můžeme jen dodat:  Vida! Dobří učitelé ještě žijí! Snad to nebude polibek smrti pro Pavla Cimbala.

Nedávno se na internetu objevila vedle udavačské ligy, ještě jedna soutěž. Liberální děcka se vychloubala, jak svým prarodičům (na rodiče si přece jen ještě netroufají, pár facek by mohlo přiletět rychleji než by řekli „vítejte“) zablokovala na televizi stanici Barrandov, aby prarodiče nemohli sledovat Soukupa a na internetu alternativní weby. Na Slovensku zase jedna postpubertální komentátorka projevila přání, aby volební místnosti byly umístěny v nejvyšších patrech škol. Staří lidé tam prý potom nevylezou. Musím říct, že se ještě nikdy nestalo, aby se mně z někoho udělalo fyzicky špatně. Neoliberálnímu potěru se to podařilo.

Ale -nevzdávejme se! Jednou v budoucnosti neomarxismus zmizí v příslovečném propadlišti dějin. Se všemi svými snahami o rozpuštění národů v mase protichůdných kultur, blábolení o desítkách pohlaví, zmizí s celou nepříčetnou genderovou teorií a všemi dalšími „výdobytky“ jdoucími proti lidské podstatě a zdravému rozumu.

A naši potomci si jen povzdechnou: „Bože, co to jen tehdy bylo za fanatiky a jejich cenzorské a udavačské krysy!“

Svět se vrátí do normálu.

Věřím tomu.

Autor: František Kašpárek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Miroslava Bardoková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč

Celkem za měsíc: 11 809,60 Kč
Vybráno 33.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 782 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
63 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.