KALOUSSCHWARZTOP09
16.7.2020
Kategorie: Politika

Krysy opouštějí loď?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Jsou to chytrá zvířátka která dobře ví, kdy vzít roha. Dokud se loď jen tak pohupuje, je to bezva, když se koupe víc, je to v pohodě, když sem tam propluje bouří, krysy se drží jak přibité. Ovšem, jak se začne loď potápět, tak první jsou venku z podpalubí a mizí. Na ostatní zásadně nečekají a na zamávání na rozloučení od krysy také nečekejte.

Jako první utíká Miroslav Kalousek z TOP 09 a nebude ve volbách v roce 2021 kandidovat do Poslanecké sněmovny. Dokonce se nám svěřil, že nemá žádné osobní politické ambice. To mě podržte. Tak on tam dřepí 23 let bez politických ambic? Proto se tam držel jak hovno košile. To je neuvěřitelný lhář. Tolik roků rýžuje prachy z našich daní, žije si jako Pandrhola a pak nám sdělí takovou stupiditu a ještě čeká, že na to skočíme. Kalouskovi je 60 let a nahrabáno má za ty roky víc než dost. Teď se bude do důchodu někde povalovat a žít si život na jaký jen tak nějaký důchodce nedosáhne. Možná Špidla je na tom jako eurodůchodce lépe.

Jeho životopis a majetek.  Kdo má chuť to číst tak prosím. Já už se v tomto hrabat nebudu. Jsem ráda, že mizí z politické scény.

Hned v závěsu za Kalouskem nám utíká, teda spíš se šourá, Karel Schwarzenberg. Také nám sdělil že už nebude kandidovat do Sněmovny protože je prastarý dědek. Jak nám náhle dědula prozřel. Je mu 82 let a to podle Pirátů je věk naprosto nepřístojný k řízení auta, tudíž ani pilotovat nesmí a podle některých by už neměl mít ani hlasovací právo. Nevím totiž jaké rozdíl je mezi dědou z vesnice a knížetem pánem. No, nějaký rozdíl se najde. Konta určitě nemají stejná, oba nepodpláceli při restitucích a dědeček z vesnice nelítá za prostitutkami a na bary nemá čas. Taky čím by to z důchodu zaplatit. To Karlík má rentu, důchod a ještě plat. To se to pak žije a utrácí když si ho dědka platíme.

Jeho životopis a majetek.  Kdo má chuť to číst tak prosím. Já už se v tomto hrabat nebudu. Jsem ráda, že mizí z politické scény.

Oba dva ví, že dny TOPky jsou sečteny a že se do sněmovny už pravděpodobně nedostanou. Lidé je nemají rádi a Pekarová na tom  není o nic lépe. Taky za by je měli mít lidé rádi. Když oba dva utečou předem mohou tvrdit, že kdyby tam bývali zůstali, tak by se tam TOPka dostala. Kdo má v hlavě mozek, tak na tohle jim neskočí, ale inteligentní člověk se zamyslí. Co se asi děje, že tihle dva dobrovolně končí. Vědí něco o čem nemáme ani páru a znamená to, že v naší zemi bude zle? Přikláněla bych se k této teorii. Od nich totiž nejde čekat nic, co by udělali jen tak bezdůvodně a vzdali se koryta a hlavně kormidla jen tak pro nic za nic. Tak vyčkejme a uvidíme.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiřina Infnerová 400,- Kč

Celkem za měsíc: 5 000,00 Kč
Vybráno 14.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 515 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 3,39 out of 5)
Loading...
politicon.cz
60 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.