5354616_babis-babis-ml-rusko-krym-v9
15.11.2018
Kategorie: Společnost

Krym, Palermo a genderový audit

Sdílejte článek:

RED HOOK

Slovenský premiér České republiky má problém, z čehož má radost pan Prchal, neb miluje výzvy.
Novináři totiž ve Švýcarsku vypátrali premiérova syna.

Syn pana premiéra má schizofrenii, se kterou byl na Krymu, bo Krym je na pocuchané nervy doporučován devíti stomatology z deseti. Plus ho hradí pojišťovna.

Předtím, než onu schizofrenii dostal, pilotoval Boeing 737. Pak se přichomejt k nejlepšímu nápadu svého taťky a začal být marný.

Někdo tvrdí, že je bílý kůň vypadlý z hnízda, jiný zase říká, že to je všechno hra KGB, DBK a EEG.
Plány v plánech jiných plánů. Kde čet Dunu, ví.

Prostě pana syna našli a jelikož je obviněn ohledně Čapáku, má pan premiér nervy na pochodu. Celé se to kolem Čapáku táhne léta a konce nevidět a už to není infantilní detektivka, ale skvělý dada příběh, který nemá žádný děj, ale jen sled nepochopitelných a na sebe nenavazujících obrazů vytvořených neumělým kvašem, které po podrobném prozkoumání nenabízejí ničeho, čeho by se mohl užaslý divák chytit.

A pan premiér lká v Palermu na kamery a zaklíná se a přísáhá na život, naštěstí neadresně, neb ve své moudrosti ví, že jmenovité přísahy už nadělaly paseky dost.

A pan prezident se nechal slyšet, že je to všechno konspirační a cituje zpaměti celé odstavce z knihy Sedmnáct zastavení jara, které sice v dnešní době nesouvisejí s ničím, ale dobře se pamatují.

A plebs na to kouká a dumá, jestli nás náhodou nevede ke světlým zítřkům jakási parta sjetých podivínů.

Tak.

Četl jsem článek o paní Kubálkové, která je expertka na genderovou problematiku. Dělá genderové audity. Jestli se ve firmách k ženám chovají slušně a tak.

Tomuhle my od Hooka fandíme moc, bo rovnoprávnost musí být. Jeden spřátelený hipster dokonce tvrdí, že ženy musí dostávat stejný plat jako muži.

Tuto myšlenku po několika absinthech rozvedl. Že i když je nezpochybnitelné, že ženy pracují málo, je spravedlivé, aby dostávaly stejný plat jako ten muž, který také málo pracuje.

Pokud nějaký takový existuje.

Nejsem si jist, jestli je to genderově korektní, ale myslím, že z toho jde přinejmenším vyjít. Někam.

Mno.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli jsem byl někdy v Palermu. Jsem jim řekl, že nikdy. A že se tam ani nechystám, bo Palermo mi oproti Česku přijde poněkud mdlé.

Dnes bude – tedy spíš bylo – nic moc.

To je zatím vše.

Autor: Red Hook

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 113 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...