5354616_babis-babis-ml-rusko-krym-v9
15.11.2018
Kategorie: Společnost

Krym, Palermo a genderový audit

Sdílejte článek:

RED HOOK

Slovenský premiér České republiky má problém, z čehož má radost pan Prchal, neb miluje výzvy.
Novináři totiž ve Švýcarsku vypátrali premiérova syna.

Syn pana premiéra má schizofrenii, se kterou byl na Krymu, bo Krym je na pocuchané nervy doporučován devíti stomatology z deseti. Plus ho hradí pojišťovna.

Předtím, než onu schizofrenii dostal, pilotoval Boeing 737. Pak se přichomejt k nejlepšímu nápadu svého taťky a začal být marný.

Někdo tvrdí, že je bílý kůň vypadlý z hnízda, jiný zase říká, že to je všechno hra KGB, DBK a EEG.
Plány v plánech jiných plánů. Kde čet Dunu, ví.

Prostě pana syna našli a jelikož je obviněn ohledně Čapáku, má pan premiér nervy na pochodu. Celé se to kolem Čapáku táhne léta a konce nevidět a už to není infantilní detektivka, ale skvělý dada příběh, který nemá žádný děj, ale jen sled nepochopitelných a na sebe nenavazujících obrazů vytvořených neumělým kvašem, které po podrobném prozkoumání nenabízejí ničeho, čeho by se mohl užaslý divák chytit.

A pan premiér lká v Palermu na kamery a zaklíná se a přísáhá na život, naštěstí neadresně, neb ve své moudrosti ví, že jmenovité přísahy už nadělaly paseky dost.

A pan prezident se nechal slyšet, že je to všechno konspirační a cituje zpaměti celé odstavce z knihy Sedmnáct zastavení jara, které sice v dnešní době nesouvisejí s ničím, ale dobře se pamatují.

A plebs na to kouká a dumá, jestli nás náhodou nevede ke světlým zítřkům jakási parta sjetých podivínů.

Tak.

Četl jsem článek o paní Kubálkové, která je expertka na genderovou problematiku. Dělá genderové audity. Jestli se ve firmách k ženám chovají slušně a tak.

Tomuhle my od Hooka fandíme moc, bo rovnoprávnost musí být. Jeden spřátelený hipster dokonce tvrdí, že ženy musí dostávat stejný plat jako muži.

Tuto myšlenku po několika absinthech rozvedl. Že i když je nezpochybnitelné, že ženy pracují málo, je spravedlivé, aby dostávaly stejný plat jako ten muž, který také málo pracuje.

Pokud nějaký takový existuje.

Nejsem si jist, jestli je to genderově korektní, ale myslím, že z toho jde přinejmenším vyjít. Někam.

Mno.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli jsem byl někdy v Palermu. Jsem jim řekl, že nikdy. A že se tam ani nechystám, bo Palermo mi oproti Česku přijde poněkud mdlé.

Dnes bude – tedy spíš bylo – nic moc.

To je zatím vše.

Autor: Red Hook

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 9 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.