jar
2.4.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Krutá realita Jihoafrické republiky dnešních dní

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

DOMINIK BASTL

Na bílých občanech v Jihoafrické republice je v posledních týdnech páchána státem posvěcená genocida! Na základě schváleného zákona o vyvlastnění bílých farmářů bez náhrady, který navrhla protibělošská marxistická strana EFF, dochází v zemi k lynčování, znásilňování a vraždám páchaným černými zrůdami na bílém obyvatelstvu.

Mainstreamová média o zvěrstvech páchaných na bílém obyvatelstvu, zcela mlčí. Ovšem neopomenou nás informovat v rámci svého protibělošského rasismu, o případu bílé občanky Vicki Mombergové, která byla odsouzena ke dvěma letům vězení a to za pouhou kritiku poměrů panujících v zemi, kterou vyjádřila po zjištění, že jí bylo vykradeno auto.

A mlčí i neziskovky. Ty neziskovky, které lidem skrze média neustále hustí do hlav, že černoušci v Africe strašně trpí, že se bez nich naše země neobejde a tudíž je musíme přijmout. Zatím jsem od žádného představitele neziskovky neslyšel názor na utrpení bílých obyvatel JAR. Vlastně bych názor takového neziskovkáře ani slyšet nechtěl, protože bych se dozvěděl emotivní nářky o tom, jak podléhám lživé propagandě a jediný kdo trpí a kdo skutečně potřebuje pomoc, jsou hladovějíci černé děti, kterých se každým dnem rodí víc a víc, jako na běžícím páse.

A co dělá Babišova vláda v demisi? Ta, jak jsme byli v minulých dnech informováni, pošle 75 milionů korun africkým zemím na boj s terorismem. O nějaké nabídce pomoci bílým obyvatelům JAR, na kterých je páchána genocida, nikde ani zmínka! Žádná nabídka, ani ta azylová. Jediný, kdo se ozval s výzvou vládě, aby bílým obyvatelům JAR poskytla patřičnou pomoc, byly národovecké strany SPR-RSČ a Národní demokracie. Babišova vláda prozatím tyto výzvy odignorovala.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 25 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.