jarsoud
20.3.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Kronika Jižní Afriky: Masakr rodiny Potgieterů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Byla jedna bílá jihoafrická rodina. Wilna a Attie Potgieterovi a jejich malá Willemien. Wilnu umučili k smrti, Attieho ubodali 151 ranami, a Willemienu vykoupali v krvi rodičů a pak střelili do hlavy.

Ačkoliv jde o případ starý osm let, nesmí zůstat zapomenut.

 

ŠesDYlVF1AXkAEZlWLt lidských bestií v prosinci roku 2010 napadlo farmu v jihoafrické provincii Free State poblíž Lindley. Nejprve venku zaútočili na otce rodiny, Attieho Potgietera, a vším nářadím, které farma dala, jej ubodali k smrti. Na těle muže se při pitvě našlo celkem 151 ran. Bestiální vražda plná nenávisti.

Když byli tito barbaři s mužem hotovi, celí od krve vtrhli do domu, kde byla Attieho žena a jejich malá dcerka. Wilnu sekli několikrát mačetou do hlavy a poté jí zblízka střelili do krku. Ani jí nestihli znásilnit.

Z rodiny Potgieterových už zbývala jen malá Willemeien. Mohli jí klidně nechat žít a odejít s lupem, nebo čímkoliv, pro co si na farmu přišli. Tito ďáblové ale ještě neměli zabíjení dost a malou holčičku nejprve vykoupali v krvi jejích mrtvých rodičů a pak, zcela zbytečně vzali její život kulkou do hlavy.

Pětici pachatelů se policii po pěti měsících podařilo dopadnout. Soud trval měsíc a zazněly u něj všechny děsivé detaily vraždy i to, že útok byl plánovaný. Tři hlavní aktéři byli odsouzeni na doživotí.

 

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč

Celkem za měsíc: 4 719,00 Kč
Vybráno 13.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.