rapemuslim

Kriminalita migrantů a její omlouvání

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ADAM MIKULÁŠEK

Však to znáte…, teroristé s „psychickými problémy“, znásilňování, protože dotyčný „poprvé zkusil alkohol a nezvládl to“, nad to ještě „traumata z války“, hezky to multikulturalisté umí „okecat“.

 

Opět zapnu PC a dívám se, co že je odvčera na světě nového a:

„V jeho případě patrně zapracoval alkohol a snad i děsivé válečné zkušenosti z rodné Sýrie. Bratrovi přímo před jeho očima bojovníci Islámského státu sťali hlavu a i on samotný byl unesen a brutálně mučen.“

Pro mě je ovšem důležitější:

„Ale i přiznání je pro třiatřicetiletou oběť jen slabou náplastí na její dodnes trvající psychické obtíže.“

Německé soudy předevčírem řešily další případ znásilnění, ze kterého byl obviněn a nakonec také odsouzen uprchlík. Okresní soud v Heilbronnu poslal do vězení na tři roky a tři měsíce třiadvacetiletého syrského migranta za znásilnění německé ženy. K incidentu došlo loni na konci července. Oba lidé se již před tím znali, protože třiatřicetiletá žena se aktivně podílela na pomoci uprchlíkům. Pomocnou ruku podala i mladému Syřanovi, ale ten se jí nakonec „odvděčil“ tím nejhorším možným způsobem. Ke svému činu se přiznal při minulém stání na začátku února.

Nesourodý pár se seznámil loni v květnu a od té doby se v přátelském duchu stýkali pravidelně. Syrský migrant ženu pravidelně navštěvoval v její studentské ubytovně ve městě Künzelsau, které leží ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko. Sice spolu nikdy nechodili, ale trávili spolu poměrně hodně volného času a rozuměli si. Veškeré přátelství skončilo za dramatických okolností 24. července loňského roku. Tehdy se společně večer dívali na film a žena otevřela láhev vína. Syřan dle své výpovědi nebyl zvyklý na alkohol a pocítil prý neovladatelnou sexuální touhu. Muž nejprve ženu objal a potom políbil. Ona mu však dle policejního zápisu dala jasně najevo, že o tento druh „přátelství“ nemá zájem. To jej ovšem od jeho záměrů neodradilo. I přes její odpor pokračoval dál ve snaze dosáhnout pohlavního styku. Boj pokračoval celou hodinu a žena utrpěla modřiny, odřeniny a oděrky.

Za spáchaný čin mohl soud obviněnému uložit trest mezi dvěma až patnácti lety odnětí svobody. Státní žalobce původně požadoval pro syrského násilníka pět let vězení, ale nakonec se spokojil se zmiňovanými třemi lety a třemi měsíci. Syrskému migrantovi patrně pomohlo jeho přiznání doprovázené velmi emotivní reakcí. Muž hlasitě vzlykal a svého činu hořce litoval. Ale i přiznání je pro třiatřicetiletou oběť jen slabou náplastí na její dodnes trvající psychické obtíže. Jak soudce poznamenal, odsouzený Syřan byl přitom na dobré cestě se plně integrovat do německé společnosti. Měl zajištěno bydlení, chodil pravidelně do práce a vedle své oběti udržoval kontakty i s dalšími Němci. V jeho případě patrně zapracoval alkohol a snad i děsivé válečné zkušenosti z rodné Sýrie. Bratrovi přímo před jeho očima bojovníci Islámského státu sťali hlavu a i on samotný byl unesen a brutálně mučen. (Píší o kauze PL)

Jako by snad každý z nás, který má alespoň nějakou zkušenost s alkoholem, někdy nezačal poprvé, často jako náctiletý, kdy ještě s člověkem „mlátí puberta“, příp. dospívání a s tím spojené silné sexuální pudy. Ale kolik dejme tomu středoškolských studentů (dnes možná spíš žáků 2. Stupně základky…) znásilní spolužačku, protože se na školním výletě poprvé „ožere“? Jistě se takové případy tu a tam stávají, ale jaké procento je jich v porovnání se znásilňováním spojeným se současnou migrační vlnou?

A pokud jde o děsivé zážitky z války…, tak jsou snad tito lidé první?! Nebyli snad podobně traumatizovaní i kupř. židovští vězni nacistických koncentráků, kteří to přežili (oddělování dětí od rodičů, mučení, vraždy, úmrtí z podvýživy…??? A vzrostl snad v Německu počet znásilnění ze strany navrátilců z těchto lágrů??? Domnívám se, že určitě ne, pokud vím, tak spíš se toho dopouštěli někteří vojáci vítězných armád, které po válce Německo okupovaly.

Tak jak je možné, že němečtí soudci najednou přicházejí se zvrácenou tezí, že alkohol a traumata jsou tak výraznou polehčující okolností? Jsou snad Syřané a některé další národy „méně svéprávné“ než ti, kteří přežili hrůzy koncentračních táborů??? Vždycky jsem měl za to, že všichni jsme si jako lidé rovni, tzn. Žádná etnická či náboženská skupina by neměla být diskriminována, ani „negativně, ale ani „pozitivně“, zkrátka – všem měřit stejným metrem.

Čím dál víc mi ale připadá, že tohle je jen „teorie“, ale v praxi se uplatňuje do očí bijící dvojí metr a taková pozitivní diskriminace, která jen většinovou společnost provokuje, čímž logicky roste naštvanost původních obyvatel vůči některým skupinám migrantů.

Opravdu to chceme???

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.