87156053_2747080135420541_2358743777801142272_n
26.2.2020
Kategorie: Společnost

Krásné holky nejsou dost atraktivní?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Svět krásných žen a půvab vnímajících mužů zasáhnul bacil, který možná nemá smrtící vlastnosti koronaviru, ale jeho původ je stejně záhadný. Dotýká se soutěží, v nichž se dosud utkávaly mladé slečny o titul nejkrásnější ženy roku. Posledním počinem je skandální volba v Německu, která byla více politicky korektní než aby určila nejkrásnější ženu země. To lze tvrdit i při vědomí toho, že Němky se většinou neřadí mezi top krásky světa.

Soutěže o miss jednotlivých zemí jsou několik let pod mnoha tlaky. Emancipace žen způsobila aktivitu feministek, kterým vadila kritéria, dle kterých byly dívky hodnoceny. Kdysi bylo tím hlavním to, jak dámy byly schopné oslovit porotu a široké obecenstvo především svým vzhledem. Je to vcelku logické, jde li o soutěž krásy. Postupně se však začal brát ohled i na schopnost komunikace, slušnou reakci, přirozenou inteligenci. Do určité míry to soutěže nepoškodilo, protože krásné ženy s určitou inteligencí jsou skutečně atraktivnější než ty, pro které je problém vyslovit jednu souvislou větu. Vzácným úkazem jsou poté ty, jejichž vysoké IQ je v naprostém souladu s nesmírným půvabem a schopností strhnout pozornost na svou stranu. Sladěním všech pozitiv lze vytvořit téměř dokonalou bytost. Muže však stejně většinou zaujme nejdříve dokonale tvarované ženské tělo, což zařídila příroda proto, aby si vybral tu, která je dle něj připravena přivést na svět jeho potomstvo. Poté krásná tvář, bezchybný účes a oči, v nichž se utopí nejeden borec. Chytrost je v tu chvíli tak nějak v pozadí, je oceňena skutečnými znalci a až v dalším průběhu vztahu. Příroda věděla, co dělá.

Feministky, jejichž vzhled většinou odpovídá tomu, že by se rády co nejlépe prezentovaly především v mužském světě, protože si za svou konkurenci vybraly právě pánskou část, ženskou krásu příliš nerespektují. Postavě, líčení a oblékání se věnují podstatně méně, místo toho se ženou za kariérou, samostatností a svou vlastní důležitostí. Vedou ,,moudré“ řeči, často se řadí k biomatkám a muže berou tak nějak jako nutné zlo. A samozřejmě mají názor úplně na všechno. Nevynechaly tedy ani soutěže krásy, kterých se sice nemohou pro svou vizáž účastnit, ale o to více mluví do toho, jak by měly probíhat. Z pódií tak postupně mizí promenády v plavkách, uchazečky o titul jsou nuceny papouškovat naučené nesmysly a předvádět různé dovednosti, u kterých lze často pochybovat o tom, že jsou ve skutečnosti součástí života soutěžících.

Podobně do těchto klání o nej dívku roku začali zasahovat multikulturisté, takže trendem poslední doby jsou vítězky, jejichž hlavní předností je neevropský vzhled. Z toho vyplývá, že většina vítězek má svůj původ v Africe a taková loňská Miss Helsinky byla rozhodně více černá než hezká. A nebyl to zdaleka jediný případ. Blondýnka s krásnýma očima a andělskou tváří už dávno není prototypem vysněné krásky. Respektive možná je, ale nikoliv tam, kde se rozhoduje o vítězkách. A abychom na tom byli ještě hůře, do soutěží se již hlásí transsexuální bytosti, takže se může stát, že korunku krásy si odnese prostě chlap, který má dojem, že je ženská. Kdybyste právě seděli v letadle, v opěradle před Vámi je papírový pytlík použitelný ve chvíli, kdy se Vám přitíží.

Němci však šli ještě dále. V mnoha záležitostech, které mění svět kdysi vcelku snesitelný v řitní otvor, jsou naši západní sousedé vyloženě na špici. A o tom, že jim to moc nevadí, vypovídají i poslední volební výsledky v Hamburku. Platí to i pro Miss Německa, kterou byla zvolena pětatřicetiletá rodačka z Namibie Leonie, která zastává názor, že ženy se již dlouho nezajímají o konvenční představy o kráse. Vítězku vybírala ryze ženská porota. Soutěž se samozřejmě obešla bez promenády v plavkách, vítězka možná však oslovila porotkyně nějakým životním příběhem a svou osobností. Lze ale těžko očekávat, že o ni projeví zájem některý z předních sportovců, jak bývalo dosud zvykem. Hokejky a kopačky tak spíše sáhnou po jiných finalistkách, případně se ohlédnou někde úplně jinde. Možná tato missí seniorka zaujme nějakého postaršího pána, i když dle vzhledu by se dalo očekávat, že by mohla být také středem pozornosti někoho s LGBT komunity. Její tvrdší rysy připomínají částečně spíše muže.

Jak je uvedeno výše, parametry krásy mají jinak postavené ženy feministky a jinak je vnímá pánská část světa. Přestože se my muži často lišíme v představách, koho bychom chtěli mít ve své blízkosti a potažmo v náruči, většinou převažují ženy jemné, štíhlé, upravené, voňavé a usměvavé. S jejich ženskými vlastnostmi máme sice patálie, ale dokážeme si s nimi poradit snadněji než se snahou být ve všem s námi za každou cenu vyrovnané. Nestojíme o to, aby nám někdo z druhého břehu mluvil do jejich hodnocení a přesvědčoval nás o tom, že jim nerozumíme. Feministky, genderisté a multikulturisté ať zvolí za svou miss třeba mamuta s mozkem s parametry Einsteina, ale skutečná krása je jemná, voňavá, spojená s mládím. Miss je slečna, a pokud jí je pětatřicetiletá ženská, je to spíše ostuda.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 572,00 Kč
Vybráno 35.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 485 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
politicon.cz
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.