39-luxusni-toaletka-se-zrcadlem-800x650
3.1.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Krása se vyplatí

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Být krásná si přeje každá žena. Dokonce se to od ní očekává. A vypadat celý den dobře je velmi náročný úkol, což si muži často vůbec neuvědomují. Naštěstí ve 21. století již mají ženy řadu možností, jak si ve svém vzhledu pomoci, zvláště když jim na něm obzvlášť záleží.

Kde se zkrášlovat?

Při používání líčidel a dalších prostředků ke zkrášlení je naprosto nudné zrcadlo. Pokud bydlíte sama, není to problém. Kdo si však může dovolit bydlet sám. V mládí sdílíte domov s rodiči, potom se svými spolubydlícími a následně partnerem a novou rodinou. Celou tu dobu se jediné použitelné zrcadlo nachází v koupelně. Pokud se ovšem potřebujete pořádně připravit, nalíčit se, nanést si make-up, rtěnku a další nezbytnosti, vyžaduje to čas, při kterém vás v koupelně pořád někdo otravuje. V ještě horším případě mu lahvičky s kosmetickými prostředky překáží a pořád je přesouvá na jiné místo a vy je následně nemůžete najít. Jaké je nejlepší řešení tohoto problému?

Toaletní stolek se zrcadlem

Používat toaletní stolek se vyplatí z několika důvodů. Zaprvé máte před zrcadlem tolik času, kolik si sama určíte. Dále jde o takový malý soukromý kosmetický salon, kam si můžete dát veškerou potřebnou kosmetiku. K dispozici vám jsou poličky, šuplíky či přihrádky. Díky rozsáhlým možnostem uskladnění si tak lze udělat ve věcech pořádek a mít všechno na svém místě. Navíc vám žádný muž opravdu toaletní stolek organizovat nebude.

Nejlepší místo pro zkrášlení

Nyní již bude aplikování kosmetiky o mnoho jednodušší a méně stresující, tudíž se můžete lépe připravit na pohovor, důležité jednání či samozřejmě rande, kde chcete opravdu vypadat co nejlépe to bude možné. Možností k výběru najdete spoustu, ale pro začátek zkuste vyzkoušet například toaletní stolek dub sonoma či jiný pro vás zajímavý model.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč

Celkem za měsíc: 10 207,43 Kč
Vybráno 29.16%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.