islamgb1
8.4.2018
Kategorie: Společnost

Královna je potomek Mohameda a my budeme muslimové také

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Stačí oznámit, „dokázat“, nařknout, osočit, prohlásit…..kam se hrabe násilí nebo terorismus. Tak královna je potomek proroka islámu. Není to jisté, ale postačí, jako učit že běloši jsou rasisté a utlačovatelé, černoši nikoliv, že Skripala otrávili Rusové, a můžeme nastolit co chceme,aniž by jsme museli někoho poslat na oprátku.

Omyl národních socialistů a komunistů byl že to chtěli ihned a dělali to násilně. Dnes to jde a po dobrém, pomalu, nejde obsadit zemi jak namydlený blesk, to brzo pomine, musí se rozvážně. A to se děje. Jen prstíček, pak další…….my běloši můžem za vše špatné, a co dobrého uděláme, tak z toho uděláme zásluhu jiných, hlavně muslimů, nebo černochů. I Johanka z Arku zčernala. A tak došlo na dodnes populární Alžbětu. Když nechce zčernat, bude potomek proroka, a bude tak nějak časem žádoucí aby někdo z rodiny konvertoval, jeho děti budou automaticky vyznávat islám, o tom se bude vyučovat, někde už vyučuje ve školách, budeme brát utečence před špatným, klimatem z Afriky, ale ne bělochy, ti jsou jak známo rasisté. To ví přece každý.

V televizi stále více masáže, nejen ve zprávách, ale i dojemné filmy – německý siroteček, holčička –adoptuje jí muslimský pár. Pro remcaly stále více cenzury, zatím se moc nedaří, ale kdo je vytrvalý, dosáhne cíle. Odporu může být dost, ale aktivní odpor nic moc, a bude ho stále méně, jak se říká, 100x nic vola porazilo, a dílo se daří, v EU se otevřeně prohlašuje že islám je budoucnost Evropy, a to tak často že si lid zvykne. Frans Timmermans – první místopředseda Evropské komise to potvrdil, islám je naše budoucnost, potvrzuje to Merkel, Juncker a jiní, a to tak vytrvale že to nakonec lidé přijmou coby samozřejmost.

Kdyby toto věděl Lenin nebo Hitler s kámošem Stalinem, kterého vlastní blbostí podrazil, čímž pak prohrál válku, tak by nás vyvraždili aniž by si svět moc všiml, hodně lidí by si dokonce myslelo že si to zasloužíme, i ruce katů by líbali. Nevěříte? Mrkněte se na video dole, australští běloši jsou proti přijímání bělochů z JAR, prý je to buď lež že je vraždí, nebo si to zaslouží protože jsou rasisté, ti běloši pochopitelně. A je dobře že jim kradou půdu. Až tam bude hladomor, tak do dvou let, vzpomeňte až se bude vydírat fotočkama s hladovými černoušky, posílejte jídlo do JAR obětem bílého kolonialismu, lidé budou posílat na chudáky z vašich daní, hlavně se budou brát uprchlíci z té bídy.

Video kde bílí Australané vítají genocidu bělochů v JAR . Tento chlapec chtěl podpisy na podporu bílých farmářů aby dostali v Austrálii azyl – DOSTAL 2- SLOVY DVA PODPISY.

A královna je potomek proroka Mohameda, sice teorie ale stačit to bude: VIDEO

Dojemný film o německém sirotku a muslimské rodině co se jí ujme.

Allahu akbar …

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 348 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...