6538705_krajina-ve-stinu-film-
9.2.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Krajina ve stínu … film, který vykresluje Čechy jako krvelačné a degenerované bestie

Sdílejte článek:

MATOUŠ BULÍŘ

Tak jsem si konečně pustil KRAJINU VE STÍNU, film který je opěvován z mnoha stran a JÁ si od něj mnohé sliboval, což jak se ukázalo, byla chyba. V úvodu rovnou píši, že se jedná o revizionistické ideologické dílko, které má jediný cíl – politovat sudetské Němce a ukázat na skutečné viníky toho nejhoršího co se během války a po válce událo, tedy na krvelačné a degenerované Čechy.
Upozorňuji předem, že budu muset prozradit určité dějové “zvraty”, takže pokud si to někdo chce pustit a “užít” si to jako JÁ, ať raději dál nečte. Každopádně film je tragický i po všech ostatních stránkách, takže jde v důsledku o promrhané dvě hodiny. (nevím za co to dostává ty ceny, ale obávám se, že jen díky onomu revizionistickému podtextu)

Film se odehrává v letech 1938-1952. Období roku 38-45, které je dle mého nejzásadnější, zde moc velkou roli nehraje. Vidíte mnoho obyčejných Němců dělat obyčejné věci. Mají rádi Čechy a německá armáda též nikomu nedělá nic zlého. V podstatě největší problémy zde dělají Češi, kterým se v Říši pořád něco nelíbí. Ke konci filmu se i dozvíme, že za celou válku žádný Němec z vesnice neudal žádného Čecha na Gestapu, prostě dobráci od kosti. Samozřejmě tam je dosazena jedna židovská rodina, která je v poklidu odvezena kamsi na dřevěném voze a pak Čech odbojář, který též skončí v koncentračním táboře a ze kterého se následně vyklube, jak jinak, udavač, který v táboře donášel na spoluvězně. Když si tedy shrneme tuto část, tak jediný kdo zde udával byl kdo? Čech.
.
Pak přichází rok 1945, konec války a tady to teprve začíná žít, jelikož to je ten správný prostor pro revizionismus historie naší země.
.
Nastupují tzv. revoluční gardy a prozatimní ČS armáda a zde si režisér dal sakra práci, aby do rolí těchto lidí vybral vzhledově skutečně hodně odporné lidi, kdy Češi vedle sudetských Němců vypadají skutečně jako o několik tříd podřadnější rasa.
.
Nesmí chybět ani masová poprava těch sympatických německých nebožáků, od těch českých degenerátů.
.
Tento film je nebezpečný, poněvadž pokud by ho viděl někdo, kdo o skutečné historii nic neví, tak by si odnesl, že za války se tu nic strašného nedělo, Německo se k Čechům chovalo skvěle, nikomu se tu neubližovalo a vše bylo v rámci mezí a možností relativně fajn, tedy do chvíle, než se česká země vrátila do rukou Čechů, kdy začalo to jediné a pravé bestiální barbarství. Pokud o historii nic nevíte, tento film ve vás vyvolá dva pocity. Tím prvním bude to, že se začnete stydět za to, že jste Čech a ten druhý nebude vlastně ani tak pocit, ale spíše nutkavá potřeba dojet na německou ambasádu a tam se jim omluvit za odsun a možná i vytvoříte petici, kde budete požadovat zrušení Benešových dekretů.
.
Co však je ještě smutnější je to, že tento sebemrskačský film podpořil Státní fond kinematografie částkou 11 milionů korun. Z českých peněz se tu platí filmy, které vykreslují Čechy v Čechách jako ten nejhorší lidský odpad, kdy nejedno srdce neonacisty zajásá, poněvadž po shlédnutí této hrůzy si mnoho lidí pomyslí, jestli vyhlazení Čechů vlastně nebyl v důsledku dobrý plán.
.
Abych to shrnul. Ve filmu ze 100% Němců a to do toho počítám vážně všechny, včetně vojáků Wehrmachtu i příslušníků Gestapa je 98% z nich víceméně dobrých a 2% mají sem tam i nějakou tu negativní vlastnost, ale nikterak zásadní. Dokonce i fanatická nacistka, kterou hraje Bára Poláková v důsledku neudělá nikomu nic zlého. Jeden agresivní Němec tam je, ovšem ten, aby nemusel narukovat, se přihlásí k české národnosti, takže to vše zlé, jako je mlácení lidí a podobně, dělá jako Čech. Naopak ze 100% Čechů, kteří se ve filmu objeví jich 99% spadá mezi vrahy, násilníky a udavače.
.
V tom nejlepším možném případě si z filmu odneste to, že hodný Němec po obsazení pohraničí nevyhnal ani jednoho Čecha a tomu kdo si ponechal českou národnost nikterak neublížil a ani neškodil, zatímco krvelačný Čech vyhnal a okradl po válce všechny Němce a ty co nevyhnal, ty zavraždil.
.
Nakonec se ještě ukáže, že za transport a smrt jediné tam žijící židovské rodiny vlastně nemohou Němci nýbrž již zmíněný Čech, který ve vesnici organizoval proti-německý odboj, protože tím na sebe a tím pádem na ně upozornil (Byl to Čech, který se oženil se židovskou dívkou z té rodiny. To je ten o kterém jsme psal, že v koncentračním táboře udával spoluvězně).
.
Proč už se sakra netočí úžasné historické pro-národní filmy, jako například Nebeští jezdci a podobně? Filmy, které oslavují tolik opomíjené české hrdiny… Nebo alespoň filmy, co nebudou lhát o tom, jak to tu v letech 38-45 vypadalo.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 901 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
77 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)