pscr
15.12.2015
Kategorie: Společnost

Kradou, že ani poledne nedrží!

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ 15|12|2015

V studené parádě kožených křesel, kožených křesel, kožených křesel, sešli se k poradě výrobci hesel, výrobci hesel, výrobci hesel, mnohé, co hrozilo, pozbylo punce, …. zpíval před lety nadčasově Karel Kryl. Rušení poplatků u lékaře, „transformace“ nemocnic do bezplatných hotelů a vývařoven, pastelkovné, rozdávání koblih, to vyhrálo politickým stranám volby. Ale nejen to. Zejména masivní mediální masírka, přes PR agentury, biolbordy za hubičku a sport.

To vše financovaly „spřátelené“ firmy, které před a po volebních kampaních platily za bilboardy a kampaně několikanásobek toho, co politické strany. Čirou náhodou si ty firmy objednaly reklamu u těch samých PR agentur, jako některé politické srany. Čirou náhodou tyto rozkrádačky stáního rozpočtu přes ČEZ, PR agentury, sport a rekultivace vysílá ČT a další televize ve svých seriálech, na které se ale pánové Ištván se Šlachtou zřejmě nedívají.

Pokud si otevřete server justice.cz a podíváte se na sbírku listin a podíváte se na i na výroční správy třeba polostátní firmy ČEZ, zjistíte, kolik miliard vydává na PR a tedy na reklamu. Zcela a čistě náhodou ty samé PR agentury, jež (pro mne nepochopitelně) dělají reklamní kampaň pro ČEZ (mohu si snad vybrat výrobce elektřiny) ji dělají pro nejmenované politické strany a politiky za hubičku. Jenže, na rozdíl od ČEZ za směšné ceny. Zhruba před rokem jsem byl v (poslanci a senátory) oblíbené restauraci na Malostranském náměstí a zaslechl jsem, jak si člověk, velmi podobný předsedovi dlouhodobě opoziční strany spolustolovníkům stěžoval, že se bere za přiklepnutí vládní zakázky 15% předem a opozice dostává „jen“ 5%..

V tu chvíli mne karlovarský knedlíček ke gulášku za lidovku 250,- Kč téměř zadusil. No, ale minulý týden jsem se v mediích dočetl, že „pomatený“ opoziční poslanec Ransdorf chtěl s několika bílejma koníkama vybrat ve Švýcarsku 350 milonů EURo… takový drobný. No lidi neblbněte. Když opozice kasíruje 5% z vejvaru, aniž by se jakkoli podílela na vymejšlení IT zakázek, rekultivacích, (ne)výměn kabelů, očištění stáních lesů, zbrojních zakázkách … no tak je logické, že musí něco přihodit do společného rozpočtu, ne? Lidi neblbněte, nedramatizujte to, jde jen o pitomých cca 10 miliard Kč. Tedy, o stejnou částku, o jakou si po „intervenci ČNB“ polepšl Kellner. Vždyť to jsou drobný, ne? Bohužel, nejsou peníze a proto je policie podfinancovaná. Díky tomu bohužel pánové Šlachta a Ištvan, nemají přístup na internet a tak neví vše. Pak se nedivte, že stíhají trafiky a kabelky a nemohou postihovat tyto věci. Vždyť se o nich nemají jak dozvědět. I když to vysílá ČT a Nova ve svých seriálech.

Jedině nezdaněné kabelky paní Nagyopvé/Nečasové ohrožují tuto zemi, nic jiného. Lump soudní odhadce, díky jehož „chybnému“ odhadu ceny OKD musí přiíjít ze zákona o tři měsíční platy, neb poškodil stát o cca 64 miliard. Na druhou stranu, kabely na tunelu Blanka byly vyměněny oproti prognostikovaným 14 měsícům za měsíce tři. No, že je nenaleznete v žádné sběrně surovin? Neva. Vždyť žijeme v zemi, kdy zítra znamená již včera. To, že jsou politické stany a tedy zřejmě i jejich představitelé financovány zřejmě z rozkrádaček státního, ale i krajských rozpočtů veřejně pod eskortou naznačil i MUDr. Ráth, aniž bych se jej jakkoli zastával. A jestli se komunista Randsdorf „omylem“ či vědomě pokusil vytunelovat deset miliard? Směšné, vždyť se jich každoročně tuneluje sto a jen blbci, co jsou neschopní, či na indexu, jsou chyceni.

Tento stát alibisticky zrušil akcie na držitele. Díky tomu zbohatly stovky právníků politiků a kmotrů, na které jsou dnes ty akcie napsány. Až ti politici s tou poílitikou skončí, pak ty firmy „oficiálně“ koupí a budou bohatnout stejně křišťálově čistě, jako Grossové, Topolánkové, Řebíčkové a další. A polostátní fimy dál polejou miliardy do PR agentur, zastupujících politické strany. A Janoušek bude v pohodě dál řídit naše zdravotnictví z krimu a když půjdeme na procházku centrem Prahy, můžeme sí říkat: toto je Janouškovo, toto Rittigovo, toto ….. lokality, kde se vybírá výpalné. KAŽDÝ, kdo je v centru, je platí a nikdo to v obavě o vlastní život nepřizná. BIS to ví, monitoruje, ale nezasahuje, aby tu strukturu nerozbila.  Zkuste si v centru Prahy otevřít obchd, bar, restauraci. Bez výpalného 15-20 % nemáte šanci. Před pěti lety si o nej říkala mafča s přízvukem, dnes čistou češtinou. (Janouškovo, Rittigovo….?)

Chcete vládní zakázku? Musíte zaplatit 15% předem. Chcete se prosadit na trhu? Musíte zaplatit to samé. Televize natáčí víceméně stupidní seriály, ve kterých ale zobrazuje fakta. Seriály, ve kterých státní zástupce nechá utéct Krejčíře, ve kterých exekutoři ovládají vše, seriály, ve kterých je inspekce zkorumpovaná a vraždí poctivé policisty a prezident si užívá s letuškama. Mnohé z toho je zřejmě pravda. Jenže, platy policistů a státních zástupců jsou zřejmě tak mizerné, že “nemají ani na internet, ani na televizní poplatky” a tak se nedozví to, co ví tento národ, co ví scénárista, co národ hltá s úmyslně vyvolaným pocitem, že se „něco děje“…

Pokud si na google vypíšete „citlivé“ kauzy MUS, OKD, gripeny, pandury, IT zakázky, rekultivace, Kapsch mýtné, tunel Blanka a jiné, dojdete k závěru, že by minimálně 20 vrcholných politiků mělo sedět. Před posledními volbami jsem od mnoha policistů slyšel, že na Kalouska, Sobotku, Řebíčka je toho tolik, že půjdou do tepláků. Že je to tak průkazné, že si i státní zastupitelsrtví přimlouvalo, aby to bylo spuštěno až po volbách, aby to nebylo bráno, jako jejich ovlivnění. No a co se stalo? Nic, Jen to, že ti policisté, co o tom hovořili, jsou dnes v civilu. Na „vlastní žádost“.

ANO, bude líp. Andrej Babiš prosadí EET a každý kmotr dostane registrační pokladnu a bude odvádět daně z rozkradeného rozpočtu.

ZDROJ: Michal Malý

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 79 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.